Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė per atstumą

as su draugu tarp skirtingu miestu susitikinejom 3 metus, o db pagaliau ruosiames gyventi. ech buvo visko,ir pyksciu ir pan. svarbu jei myli kurent ir toliau ta zidini, kad jis neuzgestu. reikia abiem noro, nes kitaip nieko nebus. aisku per atstuma gali zmogu myleti o gali ta meile ir praeit , tiesiog atsibos laukti.
Atsakyti
QUOTE(Kareja @ 2011 07 26, 15:39)
drinks_cheers.gif
Papildyta:
Sveikos  4u.gif deduosi prie jūsų, mus irgi skiria didelis atstumas  blush2.gif
Papildyta:
aš čia taip drąsiai "deduosi prie jūsų", o gal nepriimsite  4u.gif

Zinoma,kad priimsim 4u.gif koks atstumas jus skiria?
Atsakyti
QUOTE(Filotijia @ 2011 07 27, 12:44)
Zinoma,kad priimsim  4u.gif  koks atstumas jus skiria?



Nežinau kiek kilometrų, bet LT-Norw unsure.gif
Atsakyti
Aisku priimsim, be to, juk smagu zinot, kad lauki ne viena biggrin.gif
As tai jau tokia sentimentali pasidariau pastaruoju metu, sugebu apsverkt, skaitydama, kad jis manes pasiilgo. Baisiausia, kad dar neaisku, kada dabar pasimatysim sad.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2011 07 27, 15:07)
Aisku priimsim, be to, juk smagu zinot, kad lauki ne viena biggrin.gif
As tai jau tokia sentimentali pasidariau pastaruoju metu, sugebu apsverkt, skaitydama, kad jis manes pasiilgo. Baisiausia, kad dar neaisku, kada dabar pasimatysim sad.gif

Stiprybės 4u.gif paskutiniu metu ir aš tokia buvau doh.gif blush2.gif bet viskas įveikiama bigsmile.gif
QUOTE
Ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą. (P.Coelho)


Dabar jau galiu sakyti, kad kai myli, viskas įmanoma wub.gif
Mudviejų terminas buvo du metai,- nuo pat pradžių nusprendėm, kad atstumo po tiek laiko nebeliks ax.gif ir nebeliko bigsmile.gif buvo be galo sunku apsispręsti, bet nuo šiandien aš jau pas savo mieliausiąjį wub.gif prasideda naujas gyvenimo etapas... blush2.gif
Atsakyti
Solitude, tai jums atstumas jau baigesi? Nuosirdyiai sveikinu ir truputi pavydziu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2011 07 28, 12:29)
Solitude, tai jums atstumas jau baigesi? Nuosirdyiai sveikinu ir truputi pavydziu ax.gif

baigėsi bigsmile.gif dabar šlifuosim kampus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(solitude @ 2011 07 28, 13:08)
baigėsi bigsmile.gif dabar šlifuosim kampus blush2.gif


Manau dar sunkoka priprast prie minties, kad viskas, nebebus jokio atstumo ania? bigsmile.gif Kaip smagu, linkiu, kad kampai gerai šlifuotųsi ! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2011 07 27, 15:07)
Aisku priimsim, be to, juk smagu zinot, kad lauki ne viena biggrin.gif
As tai jau tokia sentimentali pasidariau pastaruoju metu, sugebu apsverkt, skaitydama, kad jis manes pasiilgo. Baisiausia, kad dar neaisku, kada dabar pasimatysim sad.gif


O man irgi taip būdavo, kad sugebėdavau. Bet sakau, kad čia visai normalu, ypač kai nėra aiškumo, nes tada dar ir nervinti nežinomybė pradeda.
Papildyta:
QUOTE(solitude @ 2011 07 27, 22:59)
Dabar jau galiu sakyti, kad kai myli, viskas įmanoma wub.gif
Mudviejų terminas buvo du metai,- nuo pat pradžių nusprendėm, kad atstumo po tiek laiko nebeliks ax.gif ir nebeliko bigsmile.gif buvo be galo sunku apsispręsti, bet nuo šiandien aš jau pas savo mieliausiąjį wub.gif prasideda naujas gyvenimo etapas... blush2.gif


Solitude, sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Tai dabar abu gyvensit Lietuvoje?

Aš čia dabar rečiau apsireiškiu, bet reikia daugokai įvairių smulkmenų sutvarkyti, tai po jų lieka mažai laiko. Su SB buvom keletą kartų apsižodžiavę, bet viską išsiaiškinom ir dabar vėl viskas gerai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(solitude @ 2011 07 28, 13:08)
baigėsi bigsmile.gif dabar šlifuosim kampus blush2.gif


Mums tai kampus tenka kaskart, kai pas jį atsikraustau (o tai būna per kiekvienas atostogas), nes jau vis tiek reikia derintis. Bet manau, kad kai jau rimtai imsimės kartu gyventi ne atostogų grafiku, lauks tas pats kampų šlifavimas, kadangi dabar dar vis tiek jaučiuosi svečiuose pas jį, o ne namuose.
Papildyta:
QUOTE(Green tea* @ 2011 07 28, 14:01)
Manau dar sunkoka priprast prie minties, kad viskas, nebebus jokio atstumo ania?  bigsmile.gif Kaip smagu, linkiu, kad kampai gerai šlifuotųsi !  wub.gif


Aš irgi prisidedu prie linkėjimų 4u.gif
Atsakyti


Elegantiškai sninga, o dar nežinot, kada pradėsit kartu gyventi ir tuos kampus šlifuot? blush2.gif Bent maždaug? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Green tea*: 28 liepos 2011 - 13:59
QUOTE(Green tea* @ 2011 07 28, 14:01)
Manau dar sunkoka priprast prie minties, kad viskas, nebebus jokio atstumo ania?  bigsmile.gif Kaip smagu, linkiu, kad kampai gerai šlifuotųsi !  wub.gif

dar kol kas atrodo, kad čia šiaip atostogos ir laikina biggrin.gif įtariu, kad po kelių savaičių jau ateis tikrasis suvokimas, kad viskas; atstumo nebeliko bigsmile.gif

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 07 28, 14:15)
Solitude, sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Tai dabar abu gyvensit Lietuvoje?

ne, aš pas jį į UK išsikrausčiau ax.gif užtai ir sakau, kad buvo labai sunku apsispręsti blush2.gif kol kas jaučiuosi svečiuose, prieš ką nors darydama atsiklausiu biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solitude: 28 liepos 2011 - 14:01
QUOTE(solitude @ 2011 07 28, 13:08)
baigėsi bigsmile.gif dabar šlifuosim kampus blush2.gif

Dziaugiuosi ir sveikinu pagaliau sulaukus 4u.gif
Mes del netiketu aplinkybiu,susitiksim anksciau dviem savaitem thumbup.gif t.y. jau kita savaite wub.gif
Atsakyti