Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė per atstumą

Aš tai kamuojuos su vienu tokiu darbeliu, turiu dauuuug perskaityt, o niekaip nesusikaupiu ax.gif Nežinau, ar įveiksiu unsure.gif O taip norėtus kokią sau mielą knygą skaityt doh.gif

Man irgi nuotaika jau geresnė, gaila laiko liūdėjimams smile.gif


Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2012 02 08, 21:12)
Oi mergaites  4u.gif  Manes tie PMS'siniai nuotaiku svyravimai nekankina,nezinau apie ka kalbat  biggrin.gif 

Net pavydukas sueme blush2.gif

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 08, 22:12)
sachar, oi laukiam laukiam, mes klipuko laukiam tongue.gif  4u.gif

nelb ir laukiam lotuliukas.gif

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 08, 22:20)
Merginos, kas čia jums visoms su tais kebabais pasidarė? Aš turbūt viena čia jų nenoriu. Kuo jie jus taip masina, a? lotuliukas.gif

Padazu lotuliukas.gif bent mane tongue.gif
Atsakyti
Ir padažu, ir daržovėm, ir mėsa skania, ir bandele minkšta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 08, 22:24)
Nenori TB su Tavim kalbėt? schmoll.gif Ar Tu čia dar ožiuojies?

Aš Tavo vietoj čiupčiau visas namų SPA atsargas ir šiauščiau į vonią. Išeisi kitas žmogus, mieloji. Aš Tau sakau 4u.gif

Parasai atsako trumpais sakiniais po keliu min doh.gif paskambijau, tai realiai 20min tyla ir klavos spragsejima klausiausi doh.gif jei ko paklausi nenoriai trumpai atsako, kad nei nesinori toliau klausti, tai tiesiog padejau rageli unsure.gif pas mane ir pas pacia nestebuklingos nuotaikos, da del jo gruzintis... ne velnio tongue.gif uzdesiu baikota ir ziuresiu ko viskas baigsis, bet saves tikrai nekankinsiu ax.gif

Jau padaryta, ir nepagelbejo blush2.gif matyt as ne tokia moteriska lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Green tea* @ 2012 02 08, 22:26)
Aš tai kamuojuos su vienu tokiu darbeliu, turiu dauuuug perskaityt, o niekaip nesusikaupiu  ax.gif Nežinau, ar įveiksiu  unsure.gif O taip norėtus kokią sau mielą knygą skaityt  doh.gif

As tai nzn ar indiska filma ziureti ar eiti miegoti g.gif pusvalandzio begyje manau apsispresiu ax.gif

QUOTE(Green tea* @ 2012 02 08, 22:30)
Ir padažu, ir daržovėm, ir mėsa skania, ir bandele minkšta  bigsmile.gif

Su bandele? As tai lavasa imu wub.gif
Atsakyti
Aha, nors ir labiau apsiterlioju su bandele, man skaniau smile.gif Labiau prisikemšu lotuliukas.gif

Mėgsti indiškus? Aj, juk tu šoki smile.gif Nesu iš tikrųjų žiūrėjus jokio indiško, tik kažkada trumpai serialą, kuris eidavo po 4 val. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Green tea*: 08 vasario 2012 - 21:37
QUOTE(Green tea* @ 2012 02 08, 22:35)
Mėgsti indiškus? Aj, juk tu šoki smile.gif Nesu iš tikrųjų žiūrėjus jokio indiško, tik kažkada trumpai serialą, kuris eidavo po 4 val. biggrin.gif

Geras serialas lotuliukas.gif o as megstu, bet tuos tikrus, kur asaru pakalnes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aha lotuliukas.gif Che che, gal reikės ir man kada pažiūrėt biggrin.gif Tik ne tada, kai būsiu PMS'inė, o tai ir man ašarų pakalnės tada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Green tea* @ 2012 02 08, 22:39)
Aha  lotuliukas.gif Che che, gal reikės ir man kada pažiūrėt  biggrin.gif Tik ne tada, kai būsiu PMS'inė, o tai ir man ašarų pakalnės tada biggrin.gif

As ir be PMS asarom apsipilineju lotuliukas.gif siaip jei geras filmas, tai isijauciu, per siaubaka kino teatre esu net spegus ant visos sales blush2.gif doh.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Tai pagąsdinai žiūrovus irgi lotuliukas.gif Aš tai nemėgstu siaubiakų unsure.gif Nebent jie labiau tokie psichologiniai, pvz.: „Kiti“.
Atsakyti
QUOTE(Green tea* @ 2012 02 08, 22:44)
lotuliukas.gif Tai pagąsdinai žiūrovus irgi  lotuliukas.gif Aš tai nemėgstu siaubiakų  unsure.gif Nebent jie labiau tokie psichologiniai, pvz.: „Kiti“.

Tai as ir panasius megstu drinks_cheers.gif takart Silent Hill ziurejau biggrin.gif
Atsakyti
O gal koks neseniai matytas ne iš siaubo paliko gerą įspūdį? Mėgstu prisisiųst daug gerų ir tada žiūrėt po biški biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Green tea*: 08 vasario 2012 - 21:51
[quote=Elegantiškai sninga,2012 02 08, 22:24]

Oi, koks šaunuolis taviškis. Mažuma vyrų taip prisižiūri 4u.gif Dabar turėsiu dar vieną pavyzdį saviškiui, šypt smile.gif

Tu teisi. Nežinau, koks oras pas jus, bet pas mus irgi man patiko. Tikrai neliūdėkim, pamažu ateina tas pavasaris, ir iki vasaros vis mažiau lieka, o tada jau bus mūsų laikas wub.gif

Tau visuomet toks lengvas PMS būdavo (t.y. visai jo nebūdavo), ar anksčiau buvo sunkesnis? Mano draugė, kai dar abi buvo aštuoniolikos, labai skųsdavos, o aš galvodavau, kaip taip gali būti. O po kelių metų pati pajaučiau, ką reiškia visi tie skausmai, tempimai, nuotaikos svyravimai ir visa kita. Anksčiau galvojau, kad čia paprasčiausia atmazkė. Bet tikiuosi, kad gal praeis su amžium blush2.gif
Papildyta:
Maniškis irgi kai kuriuos patiekalus geriau už mane gamina, kai netingi biggrin.gif Merginos, kas čia jums visoms su tais kebabais pasidarė? Aš turbūt viena čia jų nenoriu. Kuo jie jus taip masina, a? lotuliukas.gif


Visada man taip buvo,ar tiksliau nebuvo smile.gif Bet jau per menesines tai 3 dienas visiskai nedarbinga bunu... Pas mane stipri mazakraujyste,tai buna labai sunku. Taip silpna,kad galiu nukristi. Nusikankinu kaip reikalas.

Na,kadangi as retai gaminu,tai vyras neturi kitos iseities,turi pamaitinti mus abu biggrin.gif Bet jam patinka gaminti,as tik pamokau ir patariu kaip geriau.

Nezinau,kuo tie kebabai daugeli taip uzburia. As labai labai retai koki suvalgau,mama kartais nuperka ax.gif Cepelinu isvis nevalgau,nieko is tarkuotu bulviu nevalgau. Ai,bendrai paemus,tai normalus zmones pasakytu,kad as nieko nevalgau biggrin.gif Nes man to negalima,ano negalima... O kiek dar ko as net neragauju,man atrodo neapetitnai ir viskas. Pvz vyras lasisa gali valgyti ir pusryciams,ir pietums,ir vakarienei,o as net i burna negaliu isideti. Ai as cia tokia,ne kaip visi blush2.gif



[quote=sachar,2012 02 08, 22:33]


As tai nzn ar indiska filma ziureti ar eiti miegoti g.gif pusvalandzio begyje manau apsispresiu ax.gif

[/quote]


Oi,mes vaikystej viso namo vaikai eidavom i kino teatra ziureti indu filmu. Kazkuo jie uzburdavo... Dabar kartais irgi paziuriu,bet poveikis jau ne toks. O gal filmai jau ne tokie,nzn.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo festina lente: 08 vasario 2012 - 22:42