Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...

Idomu butu atsiliepimai apie sia knyga http://www.pegasas.l.....-papuga/9861 ,jei kas skaitysit,lauksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(luiziana @ 2011 08 06, 10:42)
Idomu butu atsiliepimai apie sia knyga http://www.pegasas.l.....-papuga/9861 ,jei kas skaitysit,lauksiu  mirksiukas.gif


per Labą rytą buvo tikrai geras atsiliepimas., sudomino.
Atsakyti
QUOTE(luiziana @ 2011 08 06, 09:42)
Idomu butu atsiliepimai apie sia knyga http://www.pegasas.l.....-papuga/9861 ,jei kas skaitysit,lauksiu  mirksiukas.gif

Aš ją nusipirkau neseniai ir labai greitai žadu skaityti, nes labai jau vilioja ji mane
Atsakyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leveret: 06 rugpjūčio 2011 - 11:04
Laba,

deja, neateisiu ryt. Taip kad, Leeja, nenesk man knygos 4u.gif Atsiprasau visu, kuriu knygas uzlaikau unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
Masako, ko taip? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Perskaičiau "Liepsnojantį įtūžį", tai kažkaip nelabai man ta trečia knygą, man asmeniškai pasirodė silpniausia iš serijos g.gif Dar ir "Virpėjimą" perskaičiau, visai patiko, greit ir lengvai susikaitė bigsmile.gif kažkaip pastaruoju metu ant lengvų knygų patraukė biggrin.gif Dabar pasiėmiau "Mažmožių dievą" tai po anų knygų labai lėtai ir sunkiai skaitosi, gal dar įsivažiuosiu ax.gif

Ir dar parsinešiau iš bibliotekos "Vėtrų kalną" ir "Naktį parke aukštai medyje su ežiuku" labai patiko pavadinimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Masako @ 2011 08 06, 13:49)
Laba,

deja, neateisiu ryt. Taip kad, Leeja, nenesk man knygos 4u.gif  Atsiprasau visu, kuriu knygas uzlaikau unsure.gif  4u.gif

ir manys nebus ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2011 08 06, 10:50)
per Labą rytą buvo tikrai geras atsiliepimas., sudomino.

dedu viena pliusiuka jau mirksiukas.gif

QUOTE(Fatimaallaa @ 2011 08 06, 10:56)
Aš ją nusipirkau neseniai ir labai greitai žadu skaityti, nes labai jau vilioja ji mane


lauksiu thumbup.gif
QUOTE(Leveret @ 2011 08 06, 11:03)

kaip visada nepriekaistingi ir skoningi,malonu i tokius uzsukti 4u.gif
Atsakyti
Jūs dar čia? blink.gif Galvojau, grįšiu, jau rasiu pusę naujos temos priplepėtos unsure.gif


QUOTE(luiziana @ 2011 08 06, 17:23)
kaip visada nepriekaistingi ir skoningi,malonu i tokius uzsukti  4u.gif


4u.gif




user posted image

Niekada nenorėjau ir net neplanavau skaityti šios knygos, bet pamačiusi ją vienišą gulinčią po akcijos ženklu su penkių litų kainą, negalėjau atsilaikyti.

Autoriaus rašymo stilius labai įdomus. Sakiniai gana ilgi. Dažnai kartojamos panašios frazės. Šokinėjimas tarp praeities, anekdotų ir dabarties. Tikrai ne vienoje vietoje juokiausi, tačiau pati knyga pasirodė kažkos pasakojimų ir detalių kratinys, o ne vientisa istorija.

Knygos pradžia gera, tačiau savaime suprantama, kad skaitytojas tikisi kažkokio esminio įvykio – knygos kulminacijos – tačiau „Naktį parke aukštai medyje su ežiuku“ tiesiog baigiasi. Kur dingo netikėta pabaiga? Kas iš viso atsitiko ir apie ką ši knyga?

Knyga nėra bloga ir puikiai susiskaitė per pora naktų, tačiau tikėjausi kažko daugiau…

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leveret: 06 rugpjūčio 2011 - 18:35
Kaip mytas praėjo ? g.gif
Atsakyti
Jetau, adzani, soka ivarei - galvojau meeta praziopsojau, bet gi ryt mes susibegam doh.gif
Atsakyti