Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-15

QUOTE(ramune.v @ 2011 07 23, 14:24)

nu as biski ne i tema paklausiu, gal kas zino kur gauti kepimo forma (kur sonas susiima) 18 ar maziau, na kad siustis butu galima, bet LT?

Pabandykite pasiziureti www.arevitosiranga.lt ten esu macius kazkur prie metaliniu kepimo formu 18cm skersmens...bet negi pas jus niekur nera ju pirkt??? Jonavoj as radau ir tai...16cm skersmens 9.6 sumokejau...tai jei nerasit niekur, parasykit, jei nera skubu, gal galesiu padet...
Papildyta:
QUOTE(mylimaa @ 2011 07 24, 10:02)
sveikutes, noriu savo seimynai iskepti rafaelo svajone, gal kas paaiskins, koks tas biskvitas pagal Olestsa? ax.gif jei gerai supratau, tai cia tas pats biskvitas kaip recepte"rafaelo svajone", tik tiek kad keptas ne per du kartus, o iskart vienas didelis biskvitas?nera atskiro recepto. ar teisingai supratau? smile.gif

man rodos taip...bet as kai graziai perpjaut dar niekaip neismokstu, tai kepu visada per du kartus 4u.gif ar net per keturis doh.gif
Atsakyti
na va, pasigaminau Spyglis2 tortuką ricota su vyšniomis. bet jau toooks gigantas gavosi ohmy.gif kepiau 26 cm formoje, tai kai sutepiau, virš formos gal 5 cm buvo pakilęs smile.gif gal toks ir turi gautis.. tik dėjau grietinėlės apie 700 ml, kai paskanausiu - pasidalinsiu įspūdžiais smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ramune.v @ 2011 07 23, 14:24)
ax.gif taip skaniai pasirode, reiks ir man bandyt  rolleyes.gif tik laiko vis ner...

nu as biski ne i tema paklausiu, gal kas zino kur gauti kepimo forma (kur sonas susiima) 18 ar maziau, na kad siustis butu galima, bet LT?


18 cm pirkau IKI, pasidairykite ten smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2011 07 23, 13:37)
psidariau vakar tortuka napaleonas su rududu kremu, bet kadangi neturejau grietineles tai jo ir nedejau, tai kremas gavosi plikytas kremas (be sviesto) + rududu, siandien apipjausciau krastus, paragavau, nu laaaaaaaabai skanus, man net skanesnis nei tikras napaleonas ir vissiskai neriebus thumbup.gif

As irgi dariau panasu penktadieni 4u.gif

Karamelinis napoleonas
user posted image
Produktai:

Tešla: (18 cm skersmens)

350 g. miltų
125 g. margarino
125 g. sviesto
2 v.š. grietinės
1 kiaušinio trynys
3 g. druskos

Kremas:

1/2 indelio Rududu
400 g. grietinėlės 35-36 %
40 g. kepintų, maltų migdolų drožlių

Papuošimo kremas:

1/2 indelio Rududu
400 g. grietinėlės 35-36 %

Eiga: Miltus suberti ant darbo stalo, padaryti duobutę. Įmušti kiaušinio trynį, sudėti grietinę, kubeliais pjaustytus margariną bei sviestą, druską. Visą masę kapoti peiliu, kol neliks miltų. Švelniai suspausti į didelį rutulį. Tešlą padalinti į 6 dalis, įsukti į maistinę plėvelę ir dėti į šaldytuvą 1-2 val. Tešlą kočioti ant sviestinio popieriaus pasibarsčius šiek tiek miltų, kad neliptų tešla prie kočėlo. (aš nekočioju, o tiesiog delnais išspaudžiu iki norimo dydžio), tada uždėti tortinės žiedą ir perteklių tešlos pirštais nuimti. Lakštą subadyti šakute ir kepti 170 laipsnių apie 15-20 min., kol įgaus auksinę spalvą. Atvėsinti lakštus.
Kremui skirtus rududu ir grietinėlę sudėti į puodą ir kaitinti ant lengvos ugnies, kol grietinėlė užvirs. Nuimti nuo ugnies ir per sietelį supilti į kitą puodą. Ant sietelio likusį Rududu šaukštu pertrinti. Viską išmaišyti, leisti atvėsti ir dėti į šaldytuvą 4-5 val. Prieš plakant kremą, įdėti į kamerą su tuo puodu, kuriame plaksite 15 min. Prieš plakant suberti maltus migdolus ir išplakti kremą. Pertepti lakštus. Palikti per naktį šaldytuve tortą, kad subręstų. Kremą, skirtą puošimui paruošti taip pat kaip ir pertepimui. Dėti į šaldytuvą nakčiai, kad gerai atšaltų grietinėlė. Sekančią dieną prieš plakant kremą įdėti su indu į kamerą 15 min. Išplakti kremą, aptepti visą kremą, bei papuošti juo.
Skanaus
user posted image
P.s. tortas valgomas trečią dieną. Taigi: pirmą dieną iškepame ir sutepame, antrą - puošiame, trečią - valgome:) Puošimui grietinėlės galite naudoti žymiai mažiau apie 250-300 g. Man šitam torto papuošimui kremo buvo kaip tik, liko tik koks šaukštas. Kepiau : f-ja viršus-apačia-oras, 3 pakopa, 170 laipsnių 20 min.
Atsakyti
kodel neatvercia recepta vienuoliu napaleonas,gal kuri turi recepta
Atsakyti
*Keila*, labai skaniai atrodo jūsų napaleonas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2011 07 24, 21:49)
Karamelinis napoleonas

LABAI labai skaniai atrodo bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 25 liepos 2011 - 13:15
QUOTE(*Keila* @ 2011 07 24, 22:49)
Kepiau : f-ja viršus-apačia-oras, 3 pakopa, 170 laipsnių 20 min.

nu kaip skaniai atrodo gabaliukas wub.gif tik nesupratau, ka jus kepet su oru ir folija, lakstus?ant lakstu uzklijote folija?kam cia taip?
vakar dariau "rafaelo svajone", skanus tik laaaaabai jau saldus smile.gif gabaliuko nebaigus, lekiau atsigert vandens lotuliukas.gif padus sulaisciau dviejom citrinu sultym, baiminaus kad nebutu per rugstu, pasirodo kokiom keturiom turbut reikejo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2011 07 24, 22:49)
Karamelinis napoleonas

jau gražiai atrodo bigsmile.gif kokiu antgaliuku rožytes sukot? Gražiausios iš matytų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimaa @ 2011 07 25, 18:23)
nu kaip skaniai atrodo  gabaliukas wub.gif tik nesupratau, ka jus kepet su oru ir folija, lakstus?ant lakstu uzklijote folija?kam cia taip?
vakar dariau "rafaelo svajone", skanus tik laaaaabai jau saldus smile.gif gabaliuko nebaigus, lekiau atsigert vandens lotuliukas.gif padus sulaisciau dviejom citrinu sultym, baiminaus kad nebutu per rugstu, pasirodo kokiom keturiom turbut reikejo rolleyes.gif

ten parasyta kokia funkcija naudojau orkaitej mirksiukas.gif , jokios folijos nenaudoju
Papildyta:
Aciu visoms uz grazius zodzius 4u.gif Tortas isties buvo skanus, netgi siandien (4 diena), jis man dar skanesnis negu vakar

QUOTE(Musiukass @ 2011 07 25, 19:45)
jau gražiai atrodo  bigsmile.gif kokiu antgaliuku rožytes sukot? Gražiausios iš matytų  bigsmile.gif

aciu blush2.gif
user posted image 194 numeriukas (panasus i mano antgali kur rozytes dariau 4u.gif )
Atsakyti
Merginos, hepl smile.gif Kaip, iki vientisos mases, isplakti rududu su sviestu doh.gif ( Sviestas ir Rududu laikytas per nakti virtuveje) Man Rududu "gabaliukais" neissiplaka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 07 26, 09:53)
Merginos, hepl  smile.gif Kaip, iki vientisos mases, isplakti rududu su sviestu doh.gif ( Sviestas ir Rududu laikytas per nakti virtuveje) Man Rududu "gabaliukais" neissiplaka  g.gif


Kaip suprasti gabaliukais? Pirma isplakat sviestuka, tada as dedu po du saukstus rududu, arba kartais ir visa indeli blush2.gif ir dar paplaku...
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 07 26, 09:53)
Merginos, hepl  smile.gif Kaip, iki vientisos mases, isplakti rududu su sviestu doh.gif ( Sviestas ir Rududu laikytas per nakti virtuveje) Man Rududu "gabaliukais" neissiplaka  g.gif

Aš padidinu greitį ir plaku plaku...ir dar plaku biggrin.gif Na, išsiplaka ir nebelieka gumulėlių.
Atsakyti