Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Bri @ 2007 08 06, 12:20)
Sveikos,
Gal pasidalinkit info kas sventet ar dalyvavot LR Vyriausybes sveciu namuose. Kaip ten aplinka, kokios kainos, pliusai, minusai.
berods maciua, kad welkom1 svente ten.


nesvenciau tenai, bet buvau nuvykusi ir planavau ten daryti vestuviu baliu.
didele vila, aptverta teritorija, grazu. pati vila tai tarybininio stiliaus, viduje laiptai kurie i sonus nueina. sale pakankama 40-50 zmonu. foje yra sokama, saldziam stalui atskira salyte. balkonai/terasos dideles.
ten viskas stambu/betonas. neveltuo tarybine vila smile.gif

siaip kiek pamenu nuoma buvo 1500lt + visa kita.
o viso kito reikes daug smile.gif staltiesiu, aptarnaujancio personalo, maisto ir t.t.t
nakvyne ten brangi apie +- 200lt uz kambari ir nakvynei priima tik iki 20 zmoniu kazkur. ten tokia vedeja yra-ir tarybine "parduotuves vedeja " sakyuciau. gudrios akutes, smalsi-tokia ponia smile.gif
siaip jei zmoniu kiekis didelis ir nori be nakvynes ten gera iseitis-pati masciau. bet nakvyne brangi-man netiko, tai ishsikrausciau uz vilniaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zziviliukas @ 2007 08 06, 12:20)
nesvenciau tenai, bet buvau nuvykusi ir planavau ten daryti vestuviu baliu.
didele vila, aptverta teritorija, grazu. pati vila tai tarybininio stiliaus, viduje laiptai kurie i sonus nueina. sale pakankama 40-50 zmonu. foje yra sokama, saldziam stalui atskira salyte. balkonai/terasos dideles.
ten viskas stambu/betonas. neveltuo tarybine vila smile.gif

siaip kiek pamenu nuoma buvo 1500lt + visa kita.
o viso kito reikes daug smile.gif staltiesiu, aptarnaujancio personalo, maisto ir t.t.t
nakvyne ten brangi apie +- 200lt uz kambari ir nakvynei priima tik iki 20 zmoniu kazkur. ten tokia vedeja yra-ir tarybine "parduotuves vedeja " sakyuciau. gudrios akutes, smalsi-tokia ponia smile.gif
siaip jei zmoniu kiekis didelis ir nori be nakvynes ten gera iseitis-pati masciau. bet nakvyne brangi-man netiko, tai ishsikrausciau uz vilniaus smile.gif



labai dekui uz info, gal turi kontaktus? o kaip viduje pati sale, foje - ar ne per daug tarybine? nes norisi grazios aplinkos.
Atsakyti
QUOTE(Bri @ 2007 08 06, 13:33)
labai dekui uz info, gal turi kontaktus? o kaip viduje pati sale, foje - ar ne per daug tarybine? nes norisi grazios aplinkos.


nebeturiu to telefono.kadangi dave zmogus kuris dirbo vyriausybeje, tai turejau tiesiogini mobilu.atsisakiau tos vietos ir ismeciau.
ten nera viesai gaunamas telefonas, tai siulyciau pasiteirauti, gal dar kas dare ten baliu ir duos tel.

ten pati aplinka super:laukas grazus labai, prie misko, tylu ramu..
foje tokia gigantiska, aukstos lubos.ten reiketu papuosti gelemis ar kitkuom,kad jauku butu. o daugiau didelis, stambus namas smile.gif viduje aukstos lubos, tvarkinga, tik tikrai nemoderrnu ar restauruota. svaru, grazu ir tarybine(grindys, sienos)-nerandu kito zodzio smile.gif
Atsakyti
www.jazzhotel.lt

man ten super thumbup.gif kazkas kitokio, labai jauku, gamta, ezeras, didziulis lieptas, vienintele lietuvoje dumine pritis (bernai sake afigenai cool.gif ) dar ir zirgu anksciau turejo... taip planavau nusifotkinti ir kol sulaukiau savo vestuviu zirgu nebeliko schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos esamos ir busimos nuotakos,
esu naujoke ir greitomis perskaiciau jusu foruma. Smagu, kad taip vienos kitoms padedate.
Noreciau papasyti pagalbos. Planuoju savo vestuves dabar, nors jos bus tik 2008 metu vasara. Esu numacius pora vieteliu, tad labai noreciau patarinu i nuomoniu. Siuo metu numatytu vietu negaliu aplankyti nes esu ne Lietuvoje ax.gif

Man labai patiko Verkiu Rumai ten super aplinka ir labai geras meniu. Nusimato apie 60 sveciu, tai manau reiks imti didziaja sale, kuri yra antrame aukste. Gal kuri ten svente savo vestuves ar dalyvavo?? nes man kyla klausimas del sokiu, jei sale ntram aukste o sokti reikia pirmam, o alaus sale dar kitoj vietoj tai ar cia nesigauna kazkokia makalyne??? nes taip belakstant is vieno auksto i kitair koja galima issisukti....

Dar yra Verkiu rumu lauko terasa, ten tikrai grazu. Bet,zinant kad lietuviski vakarai nera labai silti... ir liepos-rugpjucio men nukrenta iki kokiu 20 ar 15°C juk salta?? o po to tas pats klausimas kur sokti??? taip lakstyti is vienos vietos i kita....

Labai prasau, tos kurios ten svente, padekite man, patarkite, pasidalinkite savais ispudziais.

Labai aciu

Chippie
Atsakyti
My Webpage
Radau šiandien tokį straipsniuką, taigi patariu visoms planuojančioms perskaityti, kad po teatsitiktų kaip straipsnio autorei mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas, visoms cia apsilankancioms mirksiukas.gif
Ruosiuosi svesti vestuves kita vasara, ziurineju jau vietos, kur tai galima butu padaryti ax.gif Mane domina STIKLO SALE, Best Western viesbutyje. Musu zmoniu butu apie 40. Gal kas svente ten vestuves ir gali pasipasakoti? kokios ten kainos, kaip kas ieina ar neieina? Kadangi esu ne LT, tai nuo ko galiu pradeti, tai cia manau geriausias variantas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krevete6 @ 2007 08 12, 21:59)
Labas, visoms cia apsilankancioms mirksiukas.gif
Ruosiuosi svesti vestuves kita vasara, ziurineju jau vietos, kur tai galima butu padaryti ax.gif  Mane domina STIKLO SALE, Best Western viesbutyje. Musu zmoniu butu apie 40. Gal kas svente ten vestuves ir gali pasipasakoti? kokios ten kainos, kaip kas ieina ar neieina? Kadangi esu ne LT, tai nuo ko galiu pradeti, tai cia manau geriausias variantas mirksiukas.gif



As svenciau ten - labai patiko. Maistas skanus, aplinka grazi, ir miesto centre - labai patogu vieno vakaro sventei. Patiko, kad jie nemokamai papuosia kedes (apvelka baltai - labai grazu - cia nuotrauka yra http://www.hotelnv.l...us/restoranas/), taip pat nemokamai sumontavo pakyla muzikantams. O geriausia - pasitinkant svecius valanda grojo fortepijonu - irgi be jokio papildomo mokesčio thumbup.gif

Pati sale labai grazi, todel puosti reikia minimaliai (aisku, cia skonio reikalas:))
Viebutis turi reikalinga apsvietima ir multimedia (uz papildoma mokesti, bet patogu, nes viskas vietoje).
Aptarnaujantis personalas irgi paliko labai gera ispudi.

Sioks toks minusas - neleidzia nieko savo nesti, net torto. Viska reikia imti is restorano. Tiesa, bent jau kai mes sventeme, ju alkoholio antkainis buvo labai padorus (t.y. nedidelis).

Del kainu nieko konkreciau negaliu pasakyti, nes svenciau balandi, ir, kiek zinau, vasara jos buvo jau gerokai didesnes. Sales nuoma nekainavo, imamas tik mokestis uz laika po vidurnakcio (mums buvo 100 Lt us kiekviena valanda). Kiek zinau, taip yra ir kituose Vilniaus restoranuose.

Vienintele problema kuria izvelgiu - Jusu sveciu skaicius. Stiklo sale susideda is dvieju saliu, atskirtu sienele. Galima naudotis abiem salemis - papildomo mokescio nera, taciau tuomet sale gaunasi labai didele, ir 40 zmoniu gali "issibarstyti" . O tik viena salyciu taip graziai neatrodo, kaip visa sale smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mey: 13 rugpjūčio 2007 - 11:25
QUOTE(Mey @ 2007 08 13, 10:16)
As svenciau ten - labai patiko. Maistas skanus, aplinka grazi, ir miesto centre - labai patogu vieno vakaro sventei. Patiko, kad jie nemokamai papuosia kedes (apvelka baltai - labai grazu - cia nuotrauka yra http://www.hotelnv.l...us/restoranas/), taip pat nemokamai sumontavo pakyla muzikantams. O geriausia - pasitinkant svecius valanda grojo fortepijonu - irgi be jokio papildomo mokesčio  thumbup.gif

Pati sale labai grazi, todel puosti reikia minimaliai (aisku, cia skonio reikalas:))
Viebutis turi reikalinga apsvietima ir multimedia (uz papildoma mokesti, bet patogu, nes viskas vietoje).
Aptarnaujantis personalas irgi paliko labai gera ispudi.

Sioks toks minusas - neleidzia nieko savo nesti, net torto. Viska reikia imti is restorano. Tiesa, bent jau kai mes sventeme, ju alkoholio antkainis buvo labai padorus (t.y. nedidelis).

Del kainu nieko konkreciau negaliu pasakyti, nes svenciau balandi, ir, kiek zinau, vasara jos buvo jau gerokai didesnes. Sales nuoma nekainavo, imamas tik mokestis uz laika po vidurnakcio (mums buvo 100 Lt us kiekviena valanda). Kiek zinau, taip yra ir kituose Vilniaus restoranuose.

Vienintele problema kuria izvelgiu - Jusu sveciu skaicius. Stiklo sale susideda is dvieju saliu, atskirtu sienele. Galima naudotis abiem salemis - papildomo mokescio nera, taciau tuomet sale gaunasi labai didele, ir 40 zmoniu gali "issibarstyti" . O tik viena salyciu taip graziai neatrodo, kaip visa sale smile.gif


Labai aciu uz info smile.gif
Del zmoniu skaiciaus tai tu teisi. As su ta mintim buvau, kad salej B mums kaip tik butu, bet kadangi ji ne taip ispudingai atrodys, tai nzn g.gif , reiks apmastyti sita dalyka.

O kiek zmoniu pas jus buvo?
Ir jei nepaslaptis koks buvo balandzio menesio mokestis zmogui? ax.gif
Atsakyti
Pas mus buvo 50 - tai taip ant ribos.....
Placiai siauteme biggrin.gif


Kainos buvo apie 90-100 Lt zmogui - cia be gerimu (tik su sutikimo taure), bet net ne balandi, o praeita rudeni, kai pasirasinejome sutartis. Po nauju metu jie pakele kainas, bet mums nebekeite, o pries vasara dar kilstelejo.... Taigi gali skirtis ir gan zenkliai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mey: 13 rugpjūčio 2007 - 14:00
QUOTE(Mey @ 2007 08 13, 12:57)
Pas mus buvo 50 - tai taip ant ribos.....
Placiai siauteme  biggrin.gif
Kainos buvo apie 90-100 Lt zmogui - cia be gerimu (tik su sutikimo taure), bet net ne balandi, o praeita rudeni, kai pasirasinejome sutartis. Po nauju metu jie pakele kainas, bet mums nebekeite, o pries vasara dar kilstelejo.... Taigi gali skirtis ir gan zenkliai  g.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal kas dar galite pasiulyti kokia vietele apie 40 zmoniu? ax.gif
Atsakyti