Įkraunama...
Įkraunama...

J.Crew aptariame ir patariame, 29 tema

figura niekis, sortai tai geruliai smile.gif

Bet tikrai, kai vaiksciojau zioplinedama ir neskubedama, tai ir desigual suknia atpazinau, ir custo maike, o vat jcrew neteko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vuolia: 26 liepos 2011 - 09:09
QUOTE(vuolia @ 2011 07 26, 10:00)
figura niekis, sortai tai geruliai smile.gif

Bet tikrai, kai vaiksciojau zioplinedama ir neskubedama, tai ir desigual sukne atpazinau, ir custo maike, o vat jcrew neteko smile.gif

Su Desigual as irgi vaiksciojau ax.gif bet cia jau OT
Atsakyti
QUOTE(vuolia @ 2011 07 26, 10:00)
figura niekis, sortai tai geruliai smile.gif

Bet tikrai, kai vaiksciojau zioplinedama ir neskubedama, tai ir desigual sukne atpazinau, ir custo maike, o vat jcrew neteko smile.gif



As tai turbut kokia motera, su jcrew pamacius ir uzkalbint drisciau blush2.gif toks jausmas,kad visos cia pazistamos virtualiu (kai kuriuos,aisku,ne tik virtualiu) budu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucke @ 2011 07 26, 07:08)
Anksčiau laiko neliko -40% off nuolaidos  verysad.gif Pirmą kartą šitaip matau...Bet einu nors ramiai kavos atsigersiu  biggrin.gif


verysad.gif MB taip ir liko neaprengtas, bet nors sau prisipirkau visko hihihi.gif

QUOTE(Breath @ 2011 07 26, 08:57)
Geras kad taip sutapo.nes as pamasciau,kad man dar nieko neteko pamatyti su j.crew. Nei kokio impresionistinio sijonuko nei geletu marskinuku  biggrin.gif


Aš irgi savaitgali palangoj demonstravau jcrew madas, bet kitų fanių nemačiau biggrin.gif Nors vilniuje yra tekę porą kartų matyti merginų su jcrew. Kartą panoramoje viena kitą taaip atidžiai nužvelgėm, kad nors prieik ir pasiveikink, bet ką mačiau - nežinau blush2.gif
Atsakyti
aš taip pat mačiau Palangoje, nors nieko keisto nes dauguma ten apsilanko smile.gif maloniai nustebau Alytuj pamačius moterį pasidabinusią j.crew, taip ir norisi prieit ir pažert komplimentų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiju: 26 liepos 2011 - 09:48
Laba 4u.gif Sakykit, gal kuri žinot šitos palaidinės pavadinimą? Noriu internete susirasti, kas mane domina, bet be pavadinimo turbūt nesigaus biggrin.gif O J.Crew puslapy lyg jau nebėra jos.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twista: 26 liepos 2011 - 09:58
[quote=Twista,2011 07 26, 10:50]
Laba 4u.gif Sakykit, gal kuri žinot šitos palaidinės pavadinimą? Noriu internete susirasti, kas mane domina, bet be pavadinimo turbūt nesigaus biggrin.gif O J.Crew puslapy lyg jau nebėra jos.

Factory lace yoke henley tank, turiu ja, bet kaip man ji isitampe, is bliuskutes virto suknele, nugara baisiai atvepo, teko trupintis petneseles doh.gif bet iskalbus lyg atsistate i vietas.

Nors siaip labai daili, graziau atrodo nei foto, tie nerinukai ala su vaseliu nerti wub.gif prie dzinsu labai gerai atrodo, na vien z , nesiociau ir nesiociau, bet baisu , kad isejus is namu su bliuzele, grizt rizikuoju su suknele
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melajja: 26 liepos 2011 - 10:16
QUOTE(Melajja @ 2011 07 26, 11:11)
Factory lace yoke henley tank, turiu ja, bet kaip man ji isitampe, is bliuskutes virto suknele, nugara baisiai atvepo, teko trupintis petneseles doh.gif  bet iskalbus lyg atsistate i vietas.

Nors siaip labai daili, graziau atrodo nei foto, tie nerinukai ala su vaseliu nerti  wub.gif  prie dzinsu labai gerai atrodo, na vien z , nesiociau ir nesiociau, bet baisu , kad isejus is namu su bliuzele, grizt rizikuoju su suknele


Nu va, turbūt sutaupiau pinigėlių biggrin.gif Nes žiauriai nemėgstu, kai rūbai vos užsidėjus laisvesni patampa biggrin.gif Ačiū jums 4u.gif
Atsakyti
koookia neteisyyybė doh.gif doh.gif doh.gif
taip žadėjau dar nors kokių paprastų maikučių ilgom rankovėm pagriebt, kol pusvelčiui doh.gif
apmelavikai kokie unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2011 07 26, 11:32)
koookia neteisyyybė doh.gif  doh.gif  doh.gif

apmelavikai kokie  unsure.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Margaitės, gavau Factory silk camp shirt (kur Savita rodėsi), NUOSTABŪS!!! Tikrai bus mylimiausias rūbas šiuo metu - lengvučiai, plonyčiai, puiki spalva, su ~99 krūtine ir platokais pečiais M dydžio marškinių tik pati viršutinė sagutė skečia, bet jos ir nesegu, laisvi visur kaip priklauso. Be to, ilgi, man su 176 cm beveik užpakalį dengia, labai patogu susikišti į sijoną. Žodžiu, tikrai tikrai rekomenduoju drinks_cheers.gif
user posted image
http://www.jcrew.com...D=1311672607886
Atsakyti
Sitie marskinukai puikus, neatsidziaugiu wub.gif
Atsakyti