Įkraunama...
Įkraunama...

Nuolaidos ekologiškų prekių parduotuvėse

Ekopirk.lt parduotuvėje gera kaina kokoso aliejui Amrita - 2 indeliai už vieno kainą. Pati išbandžiau kūnui, plaukams, - kokybė man patiko. Dar ir blynus vaikams kepiau ant jo smile.gif esu naudojusi Kvapų namų ir iš Aroma-zone.com siųstą, tai šis nenusileidžia Kvapų namuose pirktam tikrai, mano nuomone, o už Aroma-zone.com pirktą man labiau patiko Amrita..

http://ekopirk.lt/ek...mrita-500-ml-2/
Atsakyti
Šiandien Iherb.com -10% everydayminerals ir kitai kosmetikai
Iki sausio 28d -20% Aubrey organics
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Higa: 21 sausio 2015 - 19:52
Tik šį savaitgalį (vasario 7-8 d.) parduotuvėje „Livinn - sveiki produktai“ Vilniuje PC Panorama ir Kaune PPC Akropolis su lojalumo kortele 22% nuolaida visai kosmetikai: 15% nuolaida iškart + 7% kaupimas į kortelę.
Atsakyti
Biotekoje vasario 9-15 dienomis 15% nuolaida populiarioms kosmetikos priemonėms
Atsakyti
Kvapų namose -16% hidrolatams. Tik nežinau kiek laiko tęsis ši akcija:)
Atsakyti
Damodaroje šį savaitgalį labai didelės nuolaidos beveik viskam thumbup.gif
Atsakyti
BIOTEKOJE balandžio mėnesį augaliniams Logona plaukų dažams bei dažymo priemonėms 30% nuolaida.
John Masters Organics dažytų plaukų kondicienieriams 20 proc. nuolaida
Atsakyti
BIOTEKOJE gegužės mėnesį Logona ir Sante visoms akių makiažo priemonėms 15% nuolaida
Atsakyti
Livinn – sveiki produktai gegužės mėn. Naturtint ilgalaikiams plaukų dažams be amoniako 35 proc. nuolaida
Daugiau
Atsakyti
Gegužės 9 d. t.y. šį šeštadienį BIOTEKOJE PC Ozas visam asortimentui 15% nuolaida
Atsakyti
www.lamav.lt su kodu veidrodeli 7% nuolaidą visoms prekėms thumbup.gif rolleyes.gif
Atsakyti
„Livinn - sveiki produktai“ visą liepos mėnesį 20% nuolaida visai "Luvos" produkcijai iš molio: kosmetikai ir geriamam moliui.
Luvos
Atsakyti