Įkraunama...
Įkraunama...

Columbia batai

Sveiki!

šiandien užsakiau savo panelei štai tokius columbia žieminukus:
user posted image

paėmiau 7 dydį, nes kažkur skaičiau, kad jie didinti doh.gif bet dabar matau, kad sakot mažinti... jaučiu būsiu nepataikius su dydžiu, jei dabar pėdutė 13cm?
Atsakyti
QUOTE(ausryte.b @ 2011 09 05, 15:28)
Sveiki!

šiandien užsakiau savo panelei štai tokius columbia žieminukus:
user posted image

paėmiau 7 dydį, nes kažkur skaičiau, kad jie didinti doh.gif  bet dabar matau, kad sakot mažinti... jaučiu būsiu nepataikius su dydžiu, jei dabar pėdutė 13cm?


Aš 13 cm pėdutei paėmiau 9 dydį, tai irgi labai laukiu rezultato:)
Atsakyti
QUOTE(sharike1 @ 2011 09 05, 21:51)
Aš 13 cm pėdutei paėmiau 9 dydį, tai irgi labai laukiu rezultato:)


aš jau jaučiu, kad ryškiai nepataikiau doh.gif o tokių didesnių jau niekur nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sharike1 @ 2011 09 05, 21:51)
Aš 13 cm pėdutei paėmiau 9 dydį, tai irgi labai laukiu rezultato:)

9 dydis kazkas sake, kad 15 cm viduje
Atsakyti
QUOTE(ausryte.b @ 2011 09 05, 15:28)
Sveiki!

šiandien užsakiau savo panelei štai tokius columbia žieminukus:
user posted image

paėmiau 7 dydį, nes kažkur skaičiau, kad jie didinti doh.gif  bet dabar matau, kad sakot mažinti... jaučiu būsiu nepataikius su dydžiu, jei dabar pėdutė 13cm?


As jau gavau panasius batukus 7dydzio- vaikui su 13cm kojyte-puikiausiai tinka ir dar vietos lieka, ziemai,manau, uzteks smile.gif Taip kad galite per daug nesinervinti-manau,kad ir jums tiks jusus uzsakyti batukai. mirksiukas.gif Siaip labai fainuciai, lengvi, atrodo,kad vaikui labai patogus,nes eina labai lengvai (neseniai pradejo vaikscioti).Musu tokie:
user posted image

Beje, pernai vyresniajai dukrai buvau pirkus tuos su veilokiuku-tai jie trigubai sunkesni, sitie man atrodo daug patogesni ir manau,kad tikrai bus silti (kas turejo panasius, tai labai dziaugiasi). Bet tie su veilokiuku irgi buvo geri, kojos nesalo, tik kad labai sunkus lyginant su siais. O kad kojytes nedregtu, kaip man paaiskino ir mes vadovavomes ta taisykle, sniegbacius (bent jau su veltiniu)reikia mautis tik pries iseinant i kiema, o grizus nusiauti is kart, nevaikscioti siltoje patalpoje (pvz. prekybcentryje prabuvus valanda, jau isejus kojyte sudreks). Kas dvejoja ar pirkti, tai tikrai verta isigyti sniego batus.

Kazkas dar klause apie kombi- mes turejom pukini vientisa- super thumbup.gif -labai plonutis, bet siltas ir atsparus dregmei.Nesdavausi vaika su nesiokle per sniega, tai kombis likdavo sausut sausutelis, nuo virsaus nubrauki laselius iejus i patalpa ir sniego kaip nebuve, nesusigeria absoliuciai. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nearbatele: 13 rugsėjo 2011 - 11:53
user posted image
gal galit pasakyti kiek cm viduj 1-o youth dydžio?
Atsakyti
QUOTE(nearbatele @ 2011 09 13, 11:52)
Siaip labai fainuciai, lengvi, atrodo,kad vaikui labai patogus,nes eina labai lengvai (neseniai pradejo vaikscioti).Musu tokie:
user posted image

Beje, pernai vyresniajai dukrai buvau pirkus tuos su veilokiuku-tai jie trigubai sunkesni, sitie man atrodo daug patogesni ir manau,kad tikrai bus silti (kas turejo panasius, tai labai dziaugiasi). Bet tie su veilokiuku irgi buvo geri, kojos nesalo, tik kad labai sunkus lyginant su siais. O kad kojytes nedregtu, kaip man paaiskino ir mes vadovavomes ta taisykle, sniegbacius (bent jau su veltiniu)reikia mautis tik pries iseinant i kiema, o grizus nusiauti is kart, nevaikscioti siltoje patalpoje (pvz. prekybcentryje prabuvus valanda, jau isejus kojyte sudreks). Kas dvejoja ar pirkti, tai tikrai verta isigyti sniego batus.



drinks_cheers.gif tikrai batukai labai geri ir šilti. Dėl sniegbačių ir prakaitavimo jūs visiškai teisi. Pati kažkada su žieminiais crocs atsidūriau kino teatre, tai kojos vandenį buvo doh.gif Taip kad šitie batukai ne bereikalo vadinasi sniegbačiais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(heryte @ 2011 09 13, 22:11)
drinks_cheers.gif tikrai batukai labai geri ir šilti. Dėl sniegbačių ir prakaitavimo jūs visiškai teisi. Pati kažkada su žieminiais crocs atsidūriau kino teatre, tai kojos vandenį buvo doh.gif  Taip kad šitie batukai ne bereikalo vadinasi sniegbačiais  thumbup.gif



laba merginos o is kur siuos batukus uzsisakot? ir ar klausimelis, jei siaip nesiojam rudeninius 21 dydi ir didoki, ziemai noreciau 22 ismieros, tai columbia batus geriau imti 23?
Atsakyti
QUOTE(zivily @ 2011 09 01, 10:14)
Kazkur skaiciau, kad vienos mamytes vaikuciams koja slapia budavo su Columbia zieminukais unsure.gif



QUOTE(heryte @ 2011 09 01, 16:58)
Bet kurie iš gumos pagaminti batai turės mažesnį oro pralaidumą nei odiniai. Tad jei koja linkusi prakaituoti, gali būti, kad kojos sudrėks.


jei prisiminsit fizika, tai del oro kaitos (is salto i silta) susidaro kondensatas. Cia kaip langai masinoj uzrasoja, kai stiklas saltas, o viduj peciukas ijungtas. . Tai va, joks ten ne prakaitas, ir veltinis sudreksta tik del to, kad is minusines temp. jus griztat i silta patalpa (pvz., parduotuve).

Mano vaikai pernai isbuvo 7 val. esant - 18, ir niekas nesudreko.
Atsakyti
QUOTE(ausryte.b @ 2011 09 05, 21:59)
aš jau jaučiu, kad ryškiai nepataikiau doh.gif  o tokių didesnių jau niekur nerandu verysad.gif

Pataiket smile.gif Maniskio pedute 14cm, emiau 8 dydi ir puikiai tinka.

QUOTE(Ketvirtadiene @ 2011 10 10, 18:18)
laba merginos o is kur siuos batukus uzsisakot? ir ar klausimelis, jei siaip nesiojam rudeninius 21 dydi ir didoki, ziemai noreciau 22 ismieros, tai columbia batus geriau imti 23?

Populiariausia parduotuve, manau http://www.sierratradingpost.com/
Columbia dydiziai bus amerikietiski, manau, kad jums reiktu 6 dydzio, max 7. Ziurekita pagal Columbios dydziu lentele, gana tikslaisi atitinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(June24 @ 2011 10 12, 11:54)
Pataiket  smile.gif  Maniskio pedute 14cm, emiau 8 dydi ir puikiai tinka.


Kaip tik šiandien pasiėmiau šiuos batukus smile.gif maniškės pėda gal ne 13, o 13.5cm, tai tikrai dar tinka.. tikiuosi neišaugs per žiemą..

Iškart užsisakiau ir didesnius. Štai tokius:
user posted image

Na tai šie nerealiai dideli! Ėmiau 9 dydį, kadangi 8 nebuvo, koja atrodo gigantiška biggrin.gif Šiaip lengvučiai, gražūs.. Ir dabar nežinau, ar pasilikt atsargai, ar pardavinėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(June24 @ 2011 10 12, 10:54)
Pataiket  smile.gif  Maniskio pedute 14cm, emiau 8 dydi ir puikiai tinka.
Populiariausia parduotuve, manau http://www.sierratradingpost.com/
Columbia dydiziai bus amerikietiski, manau, kad jums reiktu 6 dydzio, max 7. Ziurekita pagal Columbios dydziu lentele, gana tikslaisi atitinka  4u.gif



aciu uz info, bet jie cia siuncia tiesiogiai i lt? ten faksu tipo jiems ta forma siusti ir siuntimo islaidos lyg nemazos ar as cia kazka painioju? ar jus per tarpininkes siuntetes? ir kiek laiko ejo siuntinys?doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ketvirtadiene: 12 spalio 2011 - 19:23