Įkraunama...
Įkraunama...

Arbatos ir žolelės lieknėjimui

Sveikos merginos.
Siūlau jums išbandyti lengva ir veiksminga dieta.Jums reikia nusipirkti Chitolip kapsulių(28 lt/mėn) ir gerti 3 kartus per diena arbata (1 šauktelis cinamono,1 kardamono,1 gvazdikėlių).Valgyti galima žuvį.mėsą,ryžius,daug vaisių ir daržovių.
Negalima tik saldumynu ir riebaus maisto. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tania @ 2006 02 09, 18:37)
gerti 3 kartus per diena arbata (1 šauktelis cinamono,1 kardamono,1 gvazdikėlių).


O tai čia vienam puodeliui toks kiekis ar visiems trims kartams g.gif
Atsakyti
QUOTE(Matilda1 @ 2006 02 09, 21:41)
O tai čia vienam puodeliui toks kiekis ar visiems trims kartams g.gif

Vienam. wub.gif
Atsakyti
Valgai normaliai.Pav.:
Pusryčiai: arbata,sumuštinis,vaisiai
Pietus :sriuba,daržovės
Vakarienė:žuvis ,ryžiai,daržovės.
Ir taip toliau,tik geri Chitolip 3 kartus per diena ir po valgio geri arbata iš cinamono,gvazdikėlių ir kardamono.Šį arbata valo organizmą,o Chitolip degina riebalus.Tikrai nesunku. thumbup.gif
Atsakyti
Tania, o tu pati išbandei šią dietą? Jei taip, kiek pavyko numesti kg? Ir kiek laiko reikia taip dietintis - mėnesį ir daryti pertrauką ar be pertraukos iki trokštamo rezultato? O kaip su jo-jo efektu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gunda: 13 vasario 2006 - 12:20
QUOTE(veiren @ 2006 02 13, 13:31)
Na, nieko nezinau as apie ta arbata, bet buvau nusipirkusi ta Chitolip. Vaistininke sake, kad jau pavalgius toli nuo tualeto nenueiciau, nes gali buti blogai smile.gif Nesulaukiau as tokio efekto schmoll.gif Isgeriau visa pakuote, o rezultatu - didelis 0. verysad.gif

Aš geriau Chitolip 2 mėn kartu su arbata.Taip pat šį dieta išbandė mano draugė,kuri po gimdymo priaugo 23 kg.Mes suleknėjom.Tiesiog valgyti reikia proto ribuose.O jei kimšti viską tai jokie maisto papildai nepadės.Jo-jo efekto aš irgi nesulaukiau.Aš per mėm. suleknėjau 5 kg.,o mano draugė 7 kg,o po3 mėn.dar numetė 12 kg. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gunda @ 2006 02 13, 13:19)
Tania, o tu pati išbandei šią dietą? Jei taip, kiek pavyko numesti kg? Ir kiek laiko reikia taip dietintis - mėnesį ir daryti pertrauką ar be pertraukos iki trokštamo rezultato? O kaip su jo-jo efektu?  g.gif

Pati šią dieta išbandžiau ir man labai patiko.Numečiau 5 kg. per mėn. po 3 mėn vėl priaugau 2 kg. ir vėl pradėjau gerti arbata ir Chitolip.Mažiausia reikia gerti Chitolip porą mėn.,tada tikrai pamatisi efektą.Aš sveriau 60kg,o dabar 56 kg.Tai noriu vėl numesti 2 kg. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tania @ 2006 02 13, 16:21)
Aš geriau Chitolip 2 mėn kartu su arbata.Taip pat šį dieta išbandė mano draugė,kuri po gimdymo priaugo 23 kg.Mes suleknėjom.Tiesiog valgyti reikia proto ribuose.O jei kimšti viską tai jokie maisto papildai nepadės.Jo-jo efekto aš irgi nesulaukiau.Aš per mėm. suleknėjau 5 kg.,o mano draugė 7 kg,o po3 mėn.dar numetė 12 kg. biggrin.gif

O nafig ta bruda gert,jei ir taip,maitinantis proto ribose, svoris krenta g.gif
Atsakyti
Tania,gal tą kiekį cinamono,kardamono ir gvazdikėlių reikia dėti į kokį litrą vandens? g.gif Kad jau labai didelis kiekis puodeliui.Bijau,kad ir labai norėdama sulieknėti,ilgai tokios arbatos gert negalėsiu.
Atsakyti
Dar norejau paklausti apie tuos linu semenis? kiek tai rimta?
Atsakyti
Labai jau sudomina sita dieta. Norejau paklausti: ar arbatai 1 saukst. cinamono, 1 kardamono, 1 gvazdikeliu yra vienam puodeliui - ar visiems 3, kuriuos reikia isgerti per diena? Ar ta arbata reikia gerti tik uzplikius, ar galima ryte uzpilti visa dienos kieki ir po gerti salta ?
Beje, o kur perkate siuos prieskonius? - Visai nemazai susidaro, jei pakeliais pirkti...
Ir dar - o sokolado visai visai negalima?smile.gif) Ir ar alkocholis cia isipaiso?
Atsakyti
RAMUNĖLIŲ arbata gal ir tvarko organizmo vidų, bet taip pat labai DIDINA APETITĄ.

As jau apie 4 mėn geriu vieną arbatėlę, bet ją reikia pasidaryti iš žoliu (jas visas galima nusipirkti vaistinej)

Ajeras balinis 1 dalis
Valerijonas vaistinis 1 dalis
Šaltekšnis paprastasis 3 dalys
Pipirmėtė 2 dalys
Dilgėlė didžioji 3 dalys


Paimti viska tokiomis dalimis kaip rašiau ( pvz. jei imat 1 šaukšta ajero, tai reikės imti 3 šaukštus dilgėlių), sumaišyti, jei labai stambios dalys, gerai būtų susmulkinti . tada kiekvieną ryta pasidarykit tokią arbatėlę 1 arbatinį šaukštelį ( aš tai imu su kaupu) žolių mišinio užplikyti stikline verdančio vandens. duoti pritraukti 20 min. nukošti ir gerti 1/3 stiklines 3 kart per dieną po valgio.
taip dariau 2 mėn. iš pradžių. dabar geriu kelis kart per savaite, kai jaučiu, kad reikia arbatėles, tai pasidarau puodeli ir iškart visą išgeriu.
Arbata nelabai kokio skonio ( iš pradžių), bet rekomenduočiau cukraus nedėti, vėliau kai priprasit, bus maloniai gaivinanti.
Labai gerai sureguliuoja virškinimą, manau ir reguliuoja medžiagų apykaitą.
Visom draugėm ir šiaip pažįstamom, kurioms daviau receptuką, arbatėlė irgi padėjo.
Atsakyti