Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valomas kompiuteris?

QUOTE(Lona @ 2005 11 13, 01:09)
Radau, ungiasienė yra ir ji įjungta.
Tai kaip man dabar surasti tą Payment notice? Ir išistaliuot?


Na, jei tai yra Adware arba Spyware tipo programa, tai jos paprastai išinstaliuoti nepavyks. Tam reikalinga programa, surandanti ir ištrinanti tas "šiukšles". O gal tavo antivirusinė programa turi apsaugą nuo Adware arba Spyware programų? Jei taip, tai gali bandyti perskanuoti kompiuterį.
Atsakyti
Pas mane antivirusinė Avant, vakar skenavau kaip ir viskas normaliai kažką infekuotą rado ir pasiūlė arba ištrint arba pervardinti, tai pervardinau.
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2005 11 13, 02:06)
Pas mane antivirusinė Avant, vakar skenavau kaip ir viskas normaliai kažką infekuotą rado ir pasiūlė arba ištrint arba pervardinti, tai pervardinau.

... o visgi reikejo ištrinti...
Atsakyti
suradau ta Payment notice ir i6tryniau, daugiau kol kas problemu neturiu.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Prisijunginėju iš darbinio kompiuterio. Ir nenoriu kad kas kitas prisėdęs matytų kad lankiausi šiame puslapyje. Bet kažkodėl negaliu ištrinti iš History būtent supermamos. Visi kiti puslapiai išsitrina o supermamam ne. Gal galit padėti??? Dėkoju iš anksto 4u.gif
Atsakyti
Taip kaip isnaikinti ikonas is tos vietos prie laikrodzio, cia pirmuose postuose buvo rasyta, nes pas mane ten labai daug ju priviso ir tikrai ne visos reikalingos.
Atsakyti
QUOTE(darausra @ 2005 11 15, 10:23)
Sveiki 4u.gif
Prisijunginėju iš darbinio kompiuterio. Ir nenoriu kad kas kitas prisėdęs matytų kad lankiausi šiame puslapyje. Bet kažkodėl negaliu ištrinti iš History būtent supermamos. Visi kiti puslapiai išsitrina o supermamam ne. Gal galit padėti??? Dėkoju iš anksto 4u.gif

Šeip dažniausiai tarkim naudojantis IE naršykle spaudžiama Ctrl+H ir duodama history tada pasirinkusi iš sąrašo adresą dešiniu klaviču paspaudusi pasirenti delete ir viskas, būna kartais kad neduoda tarkim viso katalogo ištrinti (ten dažniausiai nuorodos, jei pastelėjai, sudedamos į katalogus), tada tenka žaisti po vieną trinant.
Arba greičiausiais būdas tiesiog start-> contol panel-> internet options ir ir temporary internet files skiltyje spausti clear history, tada išvalomas netik history katalogas, bet ir visi adresai iš adress laukelio. O jei tarkim jei nenori kad kolegos matytų adress laukelyje kur tu lankeisi gali tiesiog IE padaryti file-> open ir irašyti adresą, jis nebebus matomas adress lauke, na bet per history jis bus matomas, na bet tai žino ne kiekvienas mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas žinot kas tai galėtu būti, nes jau užkniso labai.
Atsidarant internetą pirmu puslapiu atverčia kažkokį tais http://letsroll911.o...ewtopic.php?t=3, kažkoks apie Amerikos nelaimes ir niekaip negaliu jo pakeisti. Interneto pasirinktyse pakeičiu, bet iš naujo atidarius vėl ta nesamonė atsiranda cry.gif .
Nu padėkit ką?!
Atsakyti
Čia padašu i "adware" (viruso tipas) užeikit i Microsoft saita ir gaukit programa tuos niekšus valyti.
Atsakyti
Taip. Ten pas tave adawaras. Atsisiusk is download.com programa ad-aware personal ir praskanuok savo kompa. Manau, kad pades, jei nelabai piktybinis pasitaike.
Atsakyti
Jo merginos aciu, taip ir yra (beje apie tokius net nezinojau). Viska padariau su ta ad-aware personal (be to kazkokia programa buvo kompe) ir nieko gero nesigavo, kazka pravale, bet tas vistiek nepasinaikina, teks kviesti koky tais kompiuterista cry.gif
Atsakyti
QUOTE(tvigra @ 2005 11 26, 16:50)
Jo merginos aciu, taip ir yra (beje apie tokius net nezinojau). Viska padariau su ta ad-aware personal (be to kazkokia programa buvo kompe) ir nieko gero nesigavo, kazka pravale, bet tas vistiek nepasinaikina, teks kviesti koky tais kompiuterista  cry.gif


Eik į Start, Control panel, Internet setting, pačiam pirmam lakšte pamatysi namuką popieriaus lapo fone biggrin.gif (angliškai nerašau nes Window pas mane lietuviški), pačioje pirmoje pastraipoje ir bus tavo startinės svetainės adresas, pasikeisk į kokį nori tik adresą žinok, o jeigu neleis keisti jieškok adawaro, gali pabandyt ilysti į pačius Window
ir pagal ikoną ar pavadinimą susirasti. Kad tai nepasikartotu ieškok programos WinPatrol , tik ji mokama schmoll.gif Aš sau nusilaužiau gana lengvai ir tu gali pabandyt.
WinPatrol paskutinė ginybinė siena po antivirusinės ir ugniagesės, ji iškarto informuoja kas nori pakeisti tavo registrą ir pasiteirauja ar leisti ar ne, kadangi naršau po pavojingus puslapius tai dažnokai kėsinasi pakeist startinį puslapį, bet aš neleidžiu lotuliukas.gif
Atsakyti