Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valomas kompiuteris?

Sveiki 4u.gif Su kompiuteriu kolkas bėdų neturiu, bet noriu įsiinstaliuoti kelias programas, kad pravalyti. Visą temą perskaičiau, daug pasiūlymu radau, o gal yra atsiradusių kitokių programėlių, geresnių. Patarkit ką geriausia įsiinstaliuoti.
Dabar įsiinstaliavau Registry Medic, bet nežinau kaip su ja elgtis. Paspaudžiu Full Scan, suranda daug Problems Found, ką toliau daryti. Nes kitą kart skenuojant vėl tas pačias suranda smile.gif
Atsakyti
labas.as isvis pirma karta girdziu apie tokias programas ax.gif tikrai patarkit kas geriausia g.gif
Atsakyti
Paprasta ir nemokama CCleaner su ja neturetumet turet problemu.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 02 16, 13:26)
Paprasta ir nemokama CCleaner su ja neturetumet turet problemu.

aciu parsisiunciau thumbup.gif o kaip valai ar galima dirbti su kompiuteriu? blush2.gif ar ilgai uztrunka?
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 02 16, 14:26)
Paprasta ir nemokama CCleaner su ja neturetumet turet problemu.

O kuo ji skiriasi nuo Registry Medic, ką ji suranda ir trina? Ir kurią versiją parsisiųt? Tam tinklapį siūlo labai daug.
Atsakyti
QUOTE(jurguliukas @ 2007 02 16, 15:20)
O kuo ji skiriasi nuo Registry Medic, ką ji suranda ir trina? Ir kurią versiją parsisiųt? Tam tinklapį siūlo labai daug.

Is tikro tos programos visos daug maz dirba vienodai. tik viskas priklauso nuo ju duomenu baziu - kuo ddesne duomenu baze, tuo daugiau siuksliu aptinka. O ji isvalo nereikalingas nuorodas, likusias po prokramu isinstaliavimo, registrus, kurie jau nebereikalingi, bet naudoja virtualiaja atminti taip trikdydami kompiuterio darba. CCleaner teisybe pasakius nelabai patiko - atranda per mazai siuksliu. Is tikro gavus nulauzta registry mechanic naujausia versija butu gerai, bet va dazniausiai kaip taisykle mechanic'u crackai pasirodo tada , kai jau vel yra nauja versija ir pamatai kiek daug klaidu buvo senojoje. Kompiuterio valymui nuo visu siuksliu geriausia ir yra mechanic produktai.Taciau siuo metu naudoju irgi Registry medic, nes tikrai aptinka nemaza kieki siuksliu bei registrinius virusus.
Atsakyti
QUOTE(mamyte03 @ 2007 02 16, 15:51)
Is tikro tos programos visos daug maz dirba vienodai. tik viskas priklauso nuo ju duomenu baziu - kuo ddesne duomenu baze, tuo daugiau siuksliu aptinka. O ji isvalo nereikalingas nuorodas, likusias po prokramu isinstaliavimo, registrus, kurie jau nebereikalingi, bet naudoja virtualiaja atminti taip trikdydami kompiuterio darba. CCleaner teisybe pasakius nelabai patiko - atranda per mazai siuksliu. Is tikro gavus nulauzta registry mechanic naujausia versija butu gerai, bet va dazniausiai kaip taisykle mechanic'u crackai pasirodo tada , kai jau vel yra nauja versija ir pamatai kiek daug klaidu buvo senojoje. Kompiuterio valymui nuo visu siuksliu geriausia ir yra mechanic produktai.Taciau siuo metu naudoju irgi Registry medic, nes tikrai aptinka nemaza kieki siuksliu bei registrinius virusus.

Supratau 4u.gif

Iki šiol neturėjau bėdų su kompu, o dabar turiu. Vakar išvaliau kompą, dariau taip:
1. Ištryniau viską kas nereikalinga.
2. Disk Cleanup C ir D diskų
3. Disk Defragmenter C ir D
4. Registry medic išvalė apie 1000 blogiukų.
Po tokio valymo įjungus kompiuterį pastoviai išlenda tokios lentelės: Windovs instaler (ji tik sekundei pasirodo) po jos iškart išlenda PhotoGallery, ten parašyta The featme you are trying to use is ona CROM or other removable disk that is not available. Dar apačioj prašo spaust OK. Aš spaudžiu Cancel jis vistiek bando instaliuoti porą kartų (nors žodžio instaler nėra) aš bandau dar išjungt jis nereaguoja, tik po trečio karto išsijungia. Kaščia pas mane per biesas atsirado, kaip jį imesti?

Ir dar vienas klausimukas. Pastoviai išlenda Java Update Available ir prašo instaliuoti. Ar ji reikalinga, ką su jadaryt? Nusibodo kai pastoviai išlindinėja.

Iš anksto ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliukas @ 2007 02 17, 12:11)
Supratau  4u.gif

Iki šiol neturėjau bėdų su kompu, o dabar turiu. Vakar išvaliau kompą, dariau taip:
1. Ištryniau viską kas nereikalinga.
2. Disk Cleanup C ir D diskų
3. Disk Defragmenter C ir D
4. Registry medic išvalė apie 1000 blogiukų.
Po tokio valymo įjungus kompiuterį pastoviai išlenda tokios lentelės: Windovs instaler (ji tik sekundei pasirodo) po jos iškart išlenda PhotoGallery, ten parašyta  The featme you are trying to use is ona CROM or other removable disk that is not available. Dar apačioj prašo spaust OK. Aš spaudžiu Cancel jis vistiek bando instaliuoti porą kartų (nors žodžio instaler nėra) aš bandau dar išjungt jis nereaguoja, tik po trečio karto išsijungia. Kaščia pas mane per biesas atsirado, kaip jį imesti?

Ir dar vienas klausimukas. Pastoviai išlenda Java Update Available ir prašo instaliuoti. Ar ji reikalinga, ką su jadaryt? Nusibodo kai pastoviai išlindinėja.

Iš anksto ačiū  4u.gif

Windows instaleris gali buti del ivairiu priezasciu. Gal trindama kas nereikalinga istrynei svarbu win dll faila ar panasiai. Reiktu paziuret ka bando suinstaliuoti, ligu gali but daug.
Java update tai reiktu susiinstaliuoti - ji dazniausiai naudojama narsyklese ir palaiko tokius chatsu ar kitus appletus padarytus panaudojant java varikliuka. Nuo to blogiau nebus smile.gif.
Atsakyti
Registry medic yra mokama unsure.gif vakar ji man rado apie 1200 problemu,gal zinor panasia ar bent tapacia tik nemokama ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rubija @ 2007 02 17, 15:19)
Registry medic yra mokama  unsure.gif  vakar ji man rado apie 1200 problemu,gal zinor panasia ar bent tapacia tik nemokama  ax.gif

Jos visos mokamos, tam naudojami nulauzimai, t.y creckai
Atsakyti
QUOTE(mamyte03 @ 2007 02 17, 14:37)
Jos visos mokamos, tam naudojami nulauzimai, t.y creckai

O sito tai nemoku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte03 @ 2007 02 16, 15:51)
Is tikro tos programos visos daug maz dirba vienodai. tik viskas priklauso nuo ju duomenu baziu - kuo ddesne duomenu baze, tuo daugiau siuksliu aptinka. O ji isvalo nereikalingas nuorodas, likusias po prokramu isinstaliavimo, registrus, kurie jau nebereikalingi, bet naudoja virtualiaja atminti taip trikdydami kompiuterio darba. CCleaner teisybe pasakius nelabai patiko - atranda per mazai siuksliu. Is tikro gavus nulauzta registry mechanic naujausia versija butu gerai, bet va dazniausiai kaip taisykle mechanic'u crackai pasirodo tada , kai jau vel yra nauja versija ir pamatai kiek daug klaidu buvo senojoje. Kompiuterio valymui nuo visu siuksliu geriausia ir yra mechanic produktai.Taciau siuo metu naudoju irgi Registry medic, nes tikrai aptinka nemaza kieki siuksliu bei registrinius virusus.


Na nevisai tiksliai CC valo siuksles is PC, temp, sausainiukus, istorija ir t.t. registro valo minimaliai.Kiek esu palikes ja, kolkas niekas nesugebejo prisidaryti nemalonumu.
Atsakyti