Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

QUOTE(simoselis @ 2011 09 17, 17:24)
Nepavyko man šitas variantas schmoll.gif  Atrodė tikrai nekaip. Reklamos agentūrose jie dantis tikrai praėdę - turėtų žinot, kaip  bigsmile.gif

Tada bandykit nuimti spalva rozine atsidarius failiuka, kad fonas liudijime butu baltas visiskai ir tada bandykit ant rozinio lapo. Kazkuri mamyte buvo rasusi kaip tai padaryti. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armeda: 17 rugsėjo 2011 - 18:14
Zadejau ideti kelias foto is pasiruosimo vestuvems - bet ziuriu tuoj tema baigsis -
Stai mano geles kurias vezeme jauniesiems.

user posted image
Cia drauge jas laike tai nenorejau deti su svetimu veidu blush2.gif

Laikrastukai

user posted image

Situos dovanojome saldziam miegui lotuliukas.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armeda: 17 rugsėjo 2011 - 18:58
Labai patiko stalo papuosimas - tema zali obuoliai - i placias vazas su vandeniu buvi prideta zaliu obuoliu ir kazkoks zalias augalas zalias grazus - nezinau kaip vadinasi. blush2.gif Kiekvienam sveciui vietoj stalo korteliu buvo padetas zalias obuoliukas - o vietoj lapelio prismeigtas popierinis obuolio lapas su vardu.
O cia jaunuju obuoliukai

user posted image

Pazadu tortas
user posted image

Situos priziukus pazadukus trauke tevai ir krikstamote vaikiuko ( nes kartu buvo ir krikstynos) -kazkas pirks kelione kazkas masina - kazkas vaikus priziures. smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2011 09 17, 20:04)

Super geles, pati putet- daret?Pazadu tortas labai grazus. Suintrigavo dovanele saldziam miegui- cia dvigubi triusikeliai? Kur tokiu buna pirkt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alioška: 17 rugsėjo 2011 - 21:06
QUOTE(alioška @ 2011 09 17, 22:06)
Super geles, pati putet- daret?Pazadu tortas labai grazus. Suintrigavo dovanele saldziam miegui- cia dvigubi triusikeliai? Kur tokiu buna pirkt?

Geles dariau pati - su pompa balionams - lengvai pasidare thumbup.gif
Triusikeliai dviems - juokemes iki asaru kaip jaunikis uzsidejo ir jam gavosi vos ne stringai - thumbup.gif O fraze jaunikio - "uzsidejau moteriska puse " buvo viskas .... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Pirkau bazese urmo - Kaune - kainavo juokingai.
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2011 09 17, 22:20)
Geles dariau pati - su pompa balionams - lengvai pasidare  thumbup.gif
Triusikeliai dviems - juokemes iki asaru kaip jaunikis uzsidejo ir jam gavosi vos ne stringai -  thumbup.gif O fraze jaunikio - "uzsidejau moteriska puse " buvo viskas .... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Pirkau bazese urmo - Kaune - kainavo juokingai.

gali pasakyti kuriam sandelyje? aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aka @ 2011 09 18, 15:47)
gali pasakyti kuriam sandelyje? aciu smile.gif

Bijau sumeluoti bet kazkas gal 12-13 sandelyje. Ten kur labai labai daug niekuciu visokiu pigiu.
Atsakyti
na va atidirbau ir aš . Labai daug gerų idėjų pasisėmiau iš čia tad labai ačiū visoms. Savo pinigėlius nusiunčiau į paštą, jei kam įdomu galėsiu papasakoti kaip sekėsi
Atsakyti
QUOTE(vil-ma @ 2011 09 19, 09:23)
na va atidirbau ir aš . Labai daug gerų idėjų pasisėmiau iš čia tad labai ačiū visoms. Savo pinigėlius nusiunčiau į paštą, jei kam įdomu galėsiu papasakoti kaip sekėsi

Žinoma įdomu bigsmile.gif Nors aš irgi jau po baliaus, bet vistiek įdomu kaip kitoms sekėsi smile.gif Savo įspūdžiais ir keliom nuotraukytėm pasidalinsiu, kai mažius eis pietukų smile.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz superines idejas. As irgi jau po vestuviu. Manome, su pirsliu kad prejo sekmingai, atsisveikindami sveciai labai jau dekoju uz svente.

Sekmes visoms kitoms svociutems smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti