Įkraunama...
Įkraunama...

Kovo 8-oji

Apklausa: tai ar pasveikino? (285 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
nu ka, moterys, bukim pasveikintos 4u.gif papasakokit, kaip svenciat sia svente ax.gif

man tai antrapusis apskritai nieko nepasake blink.gif gal jam cia su sovietu sajunga asocijuojasi. toks jausmas, kad is principo praignoravo sia diena. ir apie gelyte is bendradarbio gauta nieko nepaklause mastau.gif
Atsakyti
Pasveikino, pasveikino 4u.gif Ryte atsikėlė anksčiau, nulėkė iki parduotuvės ir dar prieš darbą, lygiai 7.30 stovėjo prie lovos su kvietkų bukietu wub.gif Tą patį padarė ir brolis. Net pagalvojau, kad lenktyniauja- kuris pirmesnis? lotuliukas.gif
O šventinę vakarienę pasitarę nukėlėm savaitgaliui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aglaja @ 2006 03 08, 21:32)
nu ka, moterys, bukim pasveikintos  4u.gif  papasakokit, kaip svenciat sia svente  ax.gif

man tai antrapusis apskritai nieko nepasake  blink.gif  gal jam cia su sovietu sajunga asocijuojasi. toks jausmas, kad is principo praignoravo sia diena. ir apie gelyte is bendradarbio gauta nieko nepaklause  mastau.gif

gun_bandana.gif VA TAIP JAM ir visą mėn be smileysex.gif
Atsakyti
Atnešė man puokštę, šampano butelį ir šokoladą, dukrytei ir mamai po tulpę pasveikino ir išvažiavo prie namo padirbėt. Sakiau kad pabūtų namie. Taigi sako atnešiau šampano, šokolado sėskit visos ir švęskit doh.gif. Nu bet tai reiks palaukt, kol tas mano darboholikas savo darbus nudirbs, gal dar kokį tortą reiks suorganizuot ax.gif
Atsakyti
mane pasveikino tik tetis ir grupiokas ax.gif o draugas (gyvenam atskirai) šiandien dirba, bet net žinelės neparašė user posted image
Atsakyti
nu va, kaip jums visoms gerai ax.gif as tai pirma karta su tokiu atveju susiduriu, tai net nezinau, kaip reaguot. ar cia isizeisti, ar ka g.gif visi pasveikino, tik maniskis lyg niekur nieko doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Baltija @ 2006 03 08, 22:25)
mane pasveikino tik tetis ir grupiokas  ax.gif  o draugas (gyvenam atskirai) šiandien dirba, bet net žinelės neparašė    user posted image


mes tai matemes siandien. nu nemalonu, ka console.gif
idomu, gal kai kuriems vyrams cia atrodo NEsvente?
Atsakyti
Maniškis tai ryte, akis praplėšęs, kai aš kėliausi (pas mus darbo grafikai itin skiriasi, aš išeinu, jis dar miega, jis sugrįžta, aš jau miegu), žodžiu pasveikino, ir tai buvau maloniai nustebinta, mat buvau pati pamiršus, kas do diena šiandien.
O jau darbe.... Gėlių prisirinkau, vieną net nežinau nuo ko, radau už durų užkištą ax.gif Žodžiu, mano tuštybė buvo patenkinta.
Ir, nepaisant visų tų blevyzgų internete dėl šios datos nešventiškumo, Vilnius - pilnas vyrų ir moterų su gėlėmis, o gėlių prekyvietės (kurios, beje, atsirado tik šiandien) apgultos pirkėjų
Atsakyti
QUOTE(deirė @ 2006 03 08, 23:07)
Ir, nepaisant visų tų blevyzgų internete dėl šios datos nešventiškumo, Vilnius - pilnas vyrų ir moterų su gėlėmis, o gėlių prekyvietės (kurios, beje, atsirado tik šiandien) apgultos pirkėjų



Vilnius tai pilnas. del to dar liudniau verysad.gif
Atsakyti
pasveikino ir dukrytėm po tulpę įteikė wub.gif
Atsakyti
Pasveikino, pasveikino ir vyras ir sūnus ,ir bendradarbiai, ir dar šampo ir vynellio išgėrė užsikąsdami pyragu thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ciocia @ 2006 03 09, 00:06)
pasveikino ir dukrytėm po tulpę įteikė  wub.gif


mum su mama tetis irgi po tulpiu puokste padovanojo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2006 03 08, 20:25)
mane pasveikino tik tetis ir grupiokas  ax.gif  o draugas (gyvenam atskirai) šiandien dirba, bet net žinelės neparašė    user posted image

atsiimu žodžius tongue.gif ką tik žinelę parašė, pasveikino wub.gif
Atsakyti