Įkraunama...
Įkraunama...

Kovo 8-oji

Apklausa: tai ar pasveikino? (285 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Ievius @ 2006 03 09, 11:45)
Pasveikino 4u.gif
Ir man vienodai, jei vyrams tai ne šventė rolleyes.gif Tai moters diena ir ne jiems nuspręsti švęsti ją ar ne schmoll.gif Tegul savo švečių nešvenčia tongue.gif



man irgi atrodo, kad cia nesamones paskutines, kai aiskina, kad nera ko cia svest ir panasiai. galvojau, gal ji su kovo 9-taja pasveikint, kad susigestu lotuliukas.gif nes jam net ne geda blink.gif
Atsakyti
Mane irgi pasveikino - gavau 3 rožes ir ta proga išvarė su draugais susitikt blush2.gif blush2.gif blush2.gif tokia ta ir šventė doh.gif

Užtai plovykloj mašiną ploviau, tai net pinigų neėmė už plovimą ir dar tulpę įteikė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

va čia tai buvau maloniai nustebinta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aglaja @ 2006 03 09, 10:27)
nes jam net ne geda  blink.gif



ot naujiena pasakei irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti
Vakar gavau 2 tulpes ir 1 rožę iš kolegų, po tulpę parnešė ir mano vyrai. Pajutau, kad kvepia pavasariu. Aš jau nebepykstu ant šios šventės, nors kažkada buvo labai juokinga, kai berniukus trečioje kalsėje sveikindavome su vasario 23 d., o jie mus su kovo 8-ąja:) Kaip manote?
Atsakyti
man si svente patinka, labiau nei koks valentinas mirksiukas.gif gal ji tave pykde, nes asociavosi su tarybine moterimi. bet jos kilme tikrai ne is buvusios sssr.
ir man grazu, kai vyrai ta diena su tulpemis thumbup.gif
Atsakyti
Man tai šventė smile.gif Gauni tulpių, kuom blogai? biggrin.gif Nu jei ne šventė, tai bent jau proga tikrai biggrin.gif
Atsakyti
O man tris tulpes. mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasveikino 4u.gif Gavau rožę, o šampą lovoj, pasiplepėdami gėrėm, nes darbe užtruko tongue.gif
Atsakyti
Man šventė 4u.gif Tada taip pavasariu kvepia, visi su gelem, visi geri ir pan. thumbup.gif
Atsakyti
o mane nepasveikino,praignuoravo vakar,grizo, TV paziurejo ir miegot.Nors zinau kad darbe visas bendradarbes pasveikino,geles uzsake i darba pas pazistama geleninka jau is vakaro blink.gif Tai ka beliko,pati sau bokala sampano ipyliau, pazliumbiau ir miegot nuejau. Ir taip jau ne be pirma svente,kitas sveikina (net su gimtadieniais ir staigmenas sugalvoja), o mane net zodziu nepasveikina bash.gif Siandien pati sau kvetka nupirksiu,idomu ar sureaguos g.gif
Atsakyti
QUOTE(oksancik @ 2006 03 09, 16:11)
o mane nepasveikino,praignuoravo vakar,grizo, TV paziurejo ir miegot.Nors zinau kad darbe visas bendradarbes pasveikino,geles uzsake i darba pas pazistama geleninka jau is vakaro blink.gif Tai ka beliko,pati sau bokala sampano ipyliau, pazliumbiau ir miegot nuejau. Ir taip jau ne be pirma svente,kitas sveikina (net su gimtadieniais ir staigmenas sugalvoja), o mane net zodziu nepasveikina  bash.gif Siandien pati sau kvetka nupirksiu,idomu ar sureaguos g.gif


Tikrai labai liūdna... verysad.gif O dar tavo atveju, kai mažiukas tuoj atkeliaus. Nusipirk būtinai kvietkelę, nepalik visko taip kaip yra, paskui toks nedemėsingumas pavirs norma... Neverk kampelyje, o reikalauk dėmesio, juk kitom jis sugeba jį parodyt, sakyčiau, kad apskritai toks žmogus, tai kita kalba, o dabar... keista, neapsileisk mirksiukas.gif
Jei neišdardėsi į ligoninę biggrin.gif parašyk ar ėmeisi priemonių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liulia* @ 2006 03 09, 16:57)
Tikrai labai liūdna...  verysad.gif O dar tavo atveju, kai mažiukas tuoj atkeliaus. Nusipirk būtinai kvietkelę, nepalik visko taip kaip yra, paskui toks nedemėsingumas pavirs norma... Neverk kampelyje, o reikalauk dėmesio, juk kitom jis sugeba jį parodyt, sakyčiau, kad apskritai toks žmogus, tai kita kalba, o dabar... keista, neapsileisk  mirksiukas.gif
  Jei neišdardėsi į  ligoninę  biggrin.gif parašyk ar ėmeisi priemonių  biggrin.gif


drinks_cheers.gif

ir daug gėlių nusipirk, nes šiandien jos atpigusio ir didelį tortą, ir morkų sulčių tavo kleckiukiui

ir naują rūbą, nes nėr kuo apsirengti hihihi.gif
Atsakyti