Įkraunama...
Įkraunama...

IUI namai

QUOTE(Kani @ 2011 08 18, 19:53)
Didziulis aciu uz palaikyma. Laukiu mmm dabar.
Papildyta:
As laukiau is taves ziniu! Kaaaaip gaila, kad pakilo FSH. O ka daktaras sako, su ta pakaitine hormonu terapija galima sumazint FSH? Kokios prognozes? Ka del ivf'o sako?

O ar dare miulero serum tyrima (ar anti-muller ar dar kazkaip panasiai vadinasi- gal kuri gali patikslint, arba pagooglink).  Sis tyrimas daug tikslingiau parodo kiausialasciu rezerva negu FSH. Kas zino, gal FSH uzkiles del kitu priezasciu, o su kiausidem ir kiausialastem viskas ok? Ypac jeigu vyksta O.!!!!!!!


Nu sako lyg padeda ta terapija ??? Pas gyd. tik pirmadieni nes atostogavo tai sedžiu kaip ant adatu visai neramu man. Tai va daugiau nieko nežinau, kad ovuliacija vyko tai faktas. O žiurekit o kaip kiausialastes patikrinti ar viskas ok, ar yra koks tyrimas ??? O ta muller tyrima daro Lietuvoje??? Oi kiek daug dar reikia žinoti ????
Atsakyti
Labas rytas.

Nu ne kas ne kas... Ziuriu, nuotaikos visai nekokios. Uztat siandien penktadienis.
Atsakyti
nu jo tikrai čia pas mus IUI temutėje ne kokios nuotaikos labai gaila, kad neatsiranda naujų nestuke.gif verysad.gif
o aš ryt važiuoju į Klaipėda žiūrėsim ką pasakys gyd S, kaip tenai viskas pas mane auga g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitux1978 @ 2011 08 19, 09:24)
nu jo tikrai čia pas mus IUI temutėje  ne kokios nuotaikos labai gaila, kad neatsiranda naujų nestuke.gif  verysad.gif
o aš ryt važiuoju į Klaipėda žiūrėsim ką pasakys gyd S, kaip tenai viskas pas mane auga  g.gif

pamojok man rankyte smile.gif

O man siandien pilnaverte 1 cd. Tai as apmastymuose, ar pirmadieni, 4cd nebutu per velu prolaktina priduoti? nes siandien niekaip neiseina, ryt-poryt savaitgalis... pirmadienis kaip tik...

Labai idomu, katra gi ledus pralauz sitame nesekmiu liune... Juk vistiek kazkas pralaus..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 19 rugpjūčio 2011 - 08:34
Sveikos mielosios likimo draugės smile.gif
vel grįžtu pas jus, priminsiu apie save ax.gif pirmasis mano IUI buvo balanžio mėn. Bandymas buvo nesėkmingas, o tada man atrodė, kad ir krutinė buvo padidejus, bet tikriausiai tai buvo mano fantazijos doh.gif nors ka čia gali žinoti gal taip ir buvo, gaila kad vyras buvo jau išvykes tai butu įvertinęs krutinės dydį tongue.gif apie 12 diena po IUI sužinojau labi blogą žinią, apturėjau didelį šoką ir stresą ir kita dieną sulaukiau nelabūjų mmm... tai vat buvo tokia mintis pristojusi, kad gal žirniukas pabego dėl streso ax.gif bet ką jau darysi yra kaip yra, gal šis kartas bus sėkmingas.
Šiandien man 8 CD leksiu vakare pas S pasižūrėt kad ten pas mane darosi. Nuo antros CD 5-ias d. geriau Clostylbegyt, o nuo 4-tos leidausi nepamenu pavadinimo, nors ant plano raso gamalis ar gali but tosk pavadinimas g.gif blush2.gif
Po viziot pas S pasistengsiu parašyt, kaip ir kas.
o dabar kai parasiau sesesiu perskaytyt visą temą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ANGE-LIUXXX: 19 rugpjūčio 2011 - 10:07
QUOTE(ANGE-LIUXXX @ 2011 08 19, 11:06)
Sveikos mielosios likimo draugės smile.gif 

Šiandien man 8 CD leksiu vakare pas S pasižūrėt kad ten pas mane darosi. Nuo antros CD 5-ias d. geriau Clostylbegyt, o nuo 4-tos leidausi nepamenu pavadinimo, nors ant plano raso gamalis ar gali but tosk pavadinimas g.gif  blush2.gif 
Po viziot pas S pasistengsiu parašyt, kaip ir kas.
o dabar kai parasiau sesesiu perskaytyt visą temą  smile.gif


Labas saulė, priimsim tik neilgam prašom
pavadinimas turbūt gonalis mirksiukas.gif
žiuriu visi pas S keliauja , šaunumelis , gal darom Klaipėdos susitikimą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ANGE-LIUXXX @ 2011 08 19, 11:06)
Po viziot pas S pasistengsiu parašyt, kaip ir kas.
o dabar kai parasiau sesesiu perskaytyt visą temą  smile.gif
Na, prasome trumpam uzsukti. menesiukui kokiam ir po tavo nuostabiojo fotoreportazo su II uzsuksi pas mus pavirusuoti...


QUOTE(olialia2001 @ 2011 08 19, 11:24)
žiuriu visi pas S keliauja , šaunumelis , gal darom Klaipėdos susitikimą  bigsmile.gif

o kodel gi ne.... bigsmile.gif

jrgt - 25.08 pirmas NT.
rudde - 26.08 pirmas NT.

Tikiuosi, kad jus abi padesite taska nesekmem. Ir pabirs nestukiu kaip is gausybes rago... biggrin.gif Sekanti bus Agne-Liuxxx, o po to, galbut as lauksiu NT darymo dienos, jeigu viskas bus gerai su O. Kas dar i eile?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 19 rugpjūčio 2011 - 13:36
[quote=Maidenana,2011 08 19, 09:32]
pamojok man rankyte smile.gif

o tu rytoj irgi būsi pas S, kelinta val as tai 10,30
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 08 19, 15:33)
Kas dar i eile?


Man Ov buvo 08 11. tai kaip ir 08 24 galiu gadint NT.
bet mano situacijoj kvailyste butu konors tiketis is natur ciklo. nors ir ND buvo tom dienom. Ir aukstyn galva kabejau kad tik viskas subektu. Bet tai juk tik dar vienas ciklas su tom kvailom viltim ir laukimais. Kiekviena cikla jau praejus 7 dienom nuo ov gadinu testus ir iki mmm biggrin.gif Ligonis as smile.gif
Todel laukiu mmmm ir IUI smile.gif
Atsakyti
Ange-Liuxx, as tave atsimenu. Tikiuosi, kad viskas baigesi gerai.

Tikrai, liudna cia pas mus. Mano kraujo tyrimas, aisku neparode nestumo. Pradedam is naujo. Laukiu mmm. Rytoj turetu ateit, ir vel viskas is naujo...

Beje mano klinikoj vakar tiek zmoniu buvo- negalejau patiket kiek moteru/merginu negali pastot... Siaubas kazkoks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kani: 19 rugpjūčio 2011 - 15:43
QUOTE(jurgitux1978 @ 2011 08 19, 14:40)
o tu rytoj irgi būsi pas S, kelinta val as tai 10,30
ne, as rytioj nebusiu pas S. Man reikia dabar tik PRL tyrimo, bet siandien planuose alus, tai jokiu tyrimu rytoj, aisku. labai sunki savaite su begale tragisku naujienu, tai as bandysiu kaip imanoma ND si cikla, nes po triju menesiu vyro turtas bus toks pat tragiskas kaip ir si savaite... Tiek nervu, kad siaubas tiesiog.


QUOTE(indreT @ 2011 08 19, 14:45)
Man Ov buvo 08 11. tai kaip ir 08 24 galiu gadint NT.
bet mano situacijoj kvailyste butu konors tiketis is natur ciklo. nors ir ND buvo tom dienom. Ir aukstyn galva kabejau kad tik viskas subektu. Bet tai juk tik dar vienas ciklas su tom kvailom viltim ir laukimais. Kiekviena cikla jau praejus 7 dienom nuo ov gadinu testus ir iki mmm biggrin.gif Ligonis as smile.gif
Todel laukiu mmmm ir IUI smile.gif
uoooj, as irgi tokia pat nekantri. Bet gal ne tiek nekantri, kiek visa laika kenciu nuo informacijos trukumo... Man tie visi "o gal o negal" tiesiog stoga rauna. Tik as pradedu logiskai nuo 10 DPO gadintis testus. Nu bet kaip gerai, kad lauksime 24 dienos!! yahoo.gif


QUOTE(Kani @ 2011 08 19, 16:43)
Beje mano klinikoj vakar tiek zmoniu buvo- negalejau patiket kiek moteru/merginu negali pastot... Siaubas kazkoks.

Nepergyvenk stipriai. Viskam savas laikas ir ateis svente i musu kiema bu-ti-nai. O del nevaisingumo problemu - tikrai uzmusanti statistika. Kosmariska. Niekada neteko susidurti, o cia - prasom. Suprasciau toki nevaisingu poru kieki kokioje didziuleje salyje, pvz rusijoje, jav, nu bet ne tokioje mazyteje lt...
Atsakyti
sveikos.
toje klinikoje, kur as lankausi, irgi - kada benueitum, zmoniu eiles...su drauge is uzsienio grizusia pakalbejau, tarp jos draugu irgi kruvos seimu, kurios vaisingumo kliniku slenkscius mina, ji net sake, kad kas cia daros, kur pasiziuri, ten visur... is mano kolegiu irgi ne viena...
ir is mano draugu yra...
zodziu, kai man zmones sako, kad nezino seimu, kurios turetu vaisingumo problemu, tai man atrodo keista, nes as matau ne viena bevaike jau pagyvenusia seima ir ne viena bevaike ilgai susituokusia...viena kolege po 11 metu santuokos tik apsipilvino ax.gif neklausiau, koki procesa taike, bet bet kokiu atveju labai dziaugiuosi uz ja biggrin.gif
Atsakyti