Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos svečiams

QUOTE(animesnikas @ 2014 10 13, 13:04)
Ši tradicija, dovanoti dovaną svečiams, atėjusi iš užsienio. Pavyzdžiui Italijoje

o man atrodo, kad neatejus is jokio uzsienio. O juo labiau is Italijos. Nuo senu senoves Lietuvoje buvo paprotys ideti lauktuviu vestuvininkams, kai zmones nei taip po pasauli lakste ir kitu paprociu ziurejo, nei juo labiau, apie kokia Italija girdeje buvo. Tik anksciau lauktuves maistas buvo, o dabar jau ir nesuvartojamos dovaneles. Nes tiesiog jau tokia galimybe yra kazka nupirkti.
Atsakyti
Aš kažkurią dieną pagalvojau, kodėl gi 98% vestuvių būna šampanas ir saldainiai prie bažnyčios? Čia kaip vaišinti silke ir grietinėle... Kažkaip keista. Ar kam nors išties patinka saldainius užgerinėti šampanu? Man tai atrodo labai kaimietiška, kaip ir pasidaryti šampano etiketes su savo nuotraukom. Galima vietoje saldainių patiekti kokių prie šampano derančių desertų, uogų krepšelių ar pan. Ir ne tik šampaną pilstyti, o dar mineralinio. Ir nekainuos toks variantas daugiau nei maximiniai saldainiai, o derės daug labiau ir bus skaniau. Bet tai tik mano nuomonė. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pūkelis 007 @ 2016 05 23, 13:54)
Aš kažkurią dieną pagalvojau, kodėl gi 98% vestuvių būna šampanas ir saldainiai prie bažnyčios? Čia kaip vaišinti silke ir grietinėle... Kažkaip keista. Ar kam nors išties patinka saldainius užgerinėti šampanu? Man tai atrodo labai kaimietiška, kaip ir pasidaryti šampano etiketes su savo nuotraukom. Galima vietoje saldainių patiekti kokių prie šampano derančių desertų, uogų krepšelių ar pan. Ir ne tik šampaną pilstyti, o dar mineralinio. Ir nekainuos toks variantas daugiau nei maximiniai saldainiai, o derės daug labiau ir bus skaniau. Bet tai tik mano nuomonė.  rolleyes.gif

saldaines lengviau transportuoti ir nesuges karsta vasaros diena, kaip kiti desertai. Del patogumo cia sakyciau taip.
Atsakyti