Įkraunama...
Įkraunama...

Daugkartinės ekologiškos sauskelnės

na realu biggrin.gif siaip visos bambukines frotines ir kanapines babykicks nusiskalbe. vienos anksciau,kitos veliau. bet tas tinkliukas puikiai laiko sauskelnes forma.tiek kad jau jos nieko nesugeria, bet as itiesiu savo iklotus ir yra kur dregmei susigerti ax.gif
Siaip is savo patirties,galiu pasakyti,kad man tas pacias sauskelnes pavyko naudoti tik 1,5vystyklestes laikotarpio-antrai dukrytei teko papildyti sauskelniu arsenala naujom sauskelnem mazdaug nuo 6-7menesio. nes senosios sauskelnes susidevejo nepataisomai(suplyso). ir pirmaja ir antraja dukrytes auginau tik su medziaginem sauskelnem nuo gimimo smile.gif
Atsakyti
Nusidėvi, tai tiesa.
Aš kažkaip visiems vaikams stengiaus naujas naudoti... kažkaip nesinorėjo pratęsimo... kad ne tik rūbeliai, bet ir sauskelnės vyresnio vaiko... Gaila kažkaip...

Nors va bambinex bambukines vienerias tebeturiu nuo vyresnėlės, tai jau beveik 4 metai, trečias vaikas dėvi... ir naudojamos... Tiesa, nuo įkloto jau bambuko frotas beveik nusidėvėjo. Kaip sakot, liko tinkliukas, bet pačios sauskelnės tai gerai laiko, ir labai mažai tas frotas nusidėvėjo....
Bet lygiai taip pat turiu ir savo siūtas iš bambukinių rankšluosčių. Irgi gerai laiko. tik, kad pakietėjo. Flanelinės irgi nusidėvi, bet naudot galima... Tik, va klausimas kiek norime naudoti palikimus...

Beje, pati siuvu sauskelnes, tai man kažkaip siūtos nesuplyšo nei karto. Na nebebnt naujoves kokias bandau... tai ten teko susidurt, kad suplyšta naudojantis. Bet, kad jau atidirbtas modelis suplyštų, tai neteko...
Atsakyti
mano bambinex taip pat nusideveje, liko tas pats tinkliukas smile.gif o suplyso tai pacios siutos flanelines sauskelnes su isiutu iklotuku. siaip sudilo ir aplink slaunytes ir paciam prieki ties susegimu,nes sklabdama susegdavau lipukus. Bet siaip esu tik uz daugkartines sauskelnes.galima rinktis ivairiu medziagu ir bus viskas ok. taip pat svarbu kiek mazyliu nori uzaugintu su tom paciom sauskelnem. bet realiais pagalvojus,jei skalbi kas antra diena, tai betkos audinys susideves po daugelio skalbimu. tame nematau problemos smile.gif tik norejau pasakyti,nesvarbu kur tos sauskelnes siutos ar Lietuvoje, ar uzsienyje, visos anksciau ar veliau susideves. ir nebutinai "uzsienietiskos" tarnaus ilgiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2012 06 27, 11:57)
Ar tikrai tai imanoma ?  doh.gif  *****, as cia supirkineju po truputi kraiteli su ta mintim, kad ir antra vaikeli ant tu paciu sauskelniu uzauginsiu ? Kaip yra, mergaites, ar tai realu ?
Ekologija aisku svarbu, bet man svarbu ir tai, kad ant daugkartiniu sutaupyt iseitu lyginant su vienkartiniais visokiais pampersiukais  doh.gif


visi naturalus audiniai kasdien skalbiant ir dziovinant nusidevi... verysad.gif
bambukas ir kanape nusidevi greiciau jei nesilaikoma prieziuros etikeciu rekomendaciju. Kazakada netycia praskalbiau kanapines sauskelnes aukstoje temperaturoje, is pradziu atrode visai nieko, bet po keliu men isdilo visiskai.... skyles pasidare...
kartais ir dziovinant mamos uzdeda ant karstoko radiatoriaus.
o elektrine dziovykle puikiai minkstina, bet greitina nusidevejima...

del to dauguma gamintoju rekomenduoja tureti pakankama sauskelniu kieki ne tik del patogumo... kuo daugiau sauskelniu turesite, tuo joms reikes atlaikyt maziau skalbimu...

is patirties... naturaliu audiniu sauskelnes tikrai gali atlaikyti vieno vaiko vystyklyste... aisku ju reiketu tureti bent 24 vnt. ir laikytis prieziuros rekomendaciju.
beje dar sauskelnem "kenkia" ilgas panaudotu sauskelniu buvimas, 2 paros ir daugiau... kibire su dangciu... paprastai taip nenutinka, bet prisipazinsiu keleta karta per vystyklyste laikem apie tris paras smile.gif
dar kenkia balinimas.. daug kas rekomenduoja nenaudoti balikliu, bet bu genius rekomenduoja karts nuo karto praskalbti su CHLORO balikliu. labai nustebau perskaiciusi tokia rekomendacija... tai siuloma kaip dezinfekavimo priemone...

esu girdejusi istoriju, kad anksciau vystyklai keliaudavo is kartos i karta, bet tuo paciu pasidomekit, kiek mamos ju turedavo... tikrai daugiau... smile.gif
sintetiniu audiniu sauskelnes tikriausiai ir 5 vaiku vystyklyste atlaikytu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Felisė: 28 birželio 2012 - 06:54
Sveikos, štai ir mes jau porą savaičių aktyviai naudojame daugkartines sauskelnes smile.gif

Mūsų patirtis tokia: nusipirkome keletą tų brangesnių iš Rasakilos - Babykicks ir Flufyfy ir pigesnių iš pupkio (paprastų kišeninių medvilninių ir vienerias bambukines „Pūkuotukas“). Iš esmės tarp pupkio bambukinių (jos neperšlampančios su išore PUL) ir Babykicks skirtumo nematau - ir tos, ir tos patogios, niekas neprabėga, savo funkciją atlieka ir pasiūtos gražiai.

Pupkio medvilninės paprastos mums irgi tikrai tinka. Dėl prabėgimų pro šonus, kaip čia kažkuri mama rašė, tai aš irgi manau, kad galima pabandyti papildomai įklotuką įdėti. Mums - neprabėga.

Taip pat labai patenkinta esu aprišamais vystyklais - bent jau kolkas, kol vaikutis mažas (mums beveik 2 mėnesiai), tai tikrai labai patogu.

Ir labai geras išradimas karščių metu, kuri padariau forumo mamų patarta - vilnos įklotukai. Nusimezgiau (mezgiau perliuku, kuo tankiau) iš rasakiloje parduodamų specialių siūlų - super 4u.gif tikrai nepraleidžia drėgmės. Nes kai karšta, tai vilnonių prilaikančių niekaip neišeina uždėti, tai tie vilnos įklotukai - tikrai gera išeitis. Beje, su jais ir aprengti geriau vaikiuką - ne toks storas tas sumuštinis sauskelnių gaunasi smile.gif Kai naudoji daugkartines sauskelnes ar aprišamus vystyklus, man tuomet vilnos įklotukai geriau nei prilaikančios kelnytės. Prilaikančios kelnytės, manau, geriau tik kai vystai į vystyklus (pvz. trikampiuku, ar su snapiais), tada reikia, kad kažkas ir prilaikytų.

taigi, kolkas esame patenkinti pirkiniais, žinoma, kiek ilgai jie tarnaus, dar negalim pasakyti, bet kolkas tikrai viskas su jais tvarkoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Peledziukas @ 2012 07 02, 13:46)
.....
Ir labai geras išradimas karščių metu, kuri padariau forumo mamų patarta - vilnos įklotukai. Nusimezgiau (mezgiau perliuku, kuo tankiau) iš rasakiloje parduodamų specialių siūlų - super  4u.gif  tikrai nepraleidžia drėgmės...


o kaip juos naudot? blush2.gif Man labai aktualu butu bigsmile.gif sito dar neissiaiskinau g.gif juos det virs sauskelniu kazokiu budu,kad nesudrektu drabuzeliai?... nesuprantu... paaiskinkit prasau... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_Saule_ @ 2012 07 02, 22:03)
o kaip juos naudot?  blush2.gif Man labai aktualu butu  bigsmile.gif sito dar neissiaiskinau  g.gif juos det virs sauskelniu kazokiu budu,kad nesudrektu drabuzeliai?... nesuprantu... paaiskinkit prasau...  rolleyes.gif

kiek as spejau issiaiskinti, tai vilnonis iklotukas dedai arciausiai isores-toliausiai nuo uzpakaliuko i medziagine sauskelne. tai taip,manau,dar galima ir sauskelniu sutaupyti biggrin.gif keiciant iklotukus. idomu praktikoje,ar taip gaunasi g.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Peledziukas @ 2012 07 02, 13:46)
Mūsų patirtis tokia: nusipirkome keletą tų brangesnių iš Rasakilos - Babykicks ir Flufyfy ir pigesnių iš pupkio (paprastų kišeninių medvilninių ir vienerias bambukines „Pūkuotukas“). Iš esmės tarp pupkio bambukinių (jos neperšlampančios su išore PUL) ir Babykicks skirtumo nematau - ir tos, ir tos patogios, niekas neprabėga, savo funkciją atlieka ir pasiūtos gražiai.

as irgi emiau pirmai pradziai fluffyfly, nes visos labai jau giria jas, bet pabandziau kukucio bambukines, tai niekuo neprastesnes tik pigesnes,greiciau dziuna, na gal pats iklotukas maziau sugeria (bet cia dar neisitikinau) ir beje lyginant su pupkio- modeliukas labiau atidirbtas, mazesnis uzpakaliukas gaunasi thumbup.gif man labiau patiko.
Atsakyti
QUOTE(_Saule_ @ 2012 07 02, 22:03)
o kaip juos naudot?  blush2.gif Man labai aktualu butu  bigsmile.gif sito dar neissiaiskinau  g.gif juos det virs sauskelniu kazokiu budu,kad nesudrektu drabuzeliai?... nesuprantu... paaiskinkit prasau...  rolleyes.gif


Aš visą vystyklystės laikotarpį naudojau vilnos įklotus, man jie labai patiko, o naudojau juos tokiam "sumuštinyje" kaip foto. Į preflodą įvynioju vilnos įklotą ir dedu ant sauskelnės. Ir sugeriamumas tikrai geras, o ir skalbimo priemonių bei pačių skalbimų sutaupo, nes jų nereikia kas kart skalbti, pravėdini ir vėl naudoji. Ir mezgu aš juos iš dvigubo siūlo įprastos lietuviškos vilnos, tos kandančios, prisipirkau tiesiai iš avių karšėjo.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(_Saule_ @ 2012 07 02, 22:03)
o kaip juos naudot?  blush2.gif Man labai aktualu butu  bigsmile.gif sito dar neissiaiskinau  g.gif juos det virs sauskelniu kazokiu budu,kad nesudrektu drabuzeliai?... nesuprantu... paaiskinkit prasau...  rolleyes.gif


kadangi mano mažulė dar labai maža ir nesimakaluoja daug, tai aš vilnos įklotuko nevynioju į profoldą, o tiesiog įdedu:
1. į sauskelnių kišenę, jei tai kišeninės sauskelnės;
2. tarp aprišamo vystyklo sluoksnių, jei tai aprišamas vystyklas;
3. tarp vystyklo ir prilaikančių medvilninių kelnyčių, jei dedu paprastą vystyklą ir ant jo medvilnines kelnytes.

Esmė ta, kad jis „sumuštinyje“ turi atsidurti kuo arčiau išorės, kadangi jo paskirtis – nepraleisti drėgmės į išorę, kad nesudrėktų drabužėliai ir pataliukai.

Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti