Įkraunama...
Įkraunama...

Viryklės ir orkaitės - 4

QUOTE(uolma @ 2011 07 27, 12:26)
Ir aš su klausimu, kaip su gorenje K477W?

Turiu bėdą, ar kas esate susidūrę. Nusipirkau tokią viriyklę. Kadangi daug kepu, apkepų, duoną, bulką, naudoju kepimą su ventiliatorium, bet man nuo ventiliatoriaus pusės neapkepa gerai, reikia vis persukt maistą, ta prasme netolygiai paskirsto karštį. Buvo atvaževęs meistras, neranda bėdų ir gedimų. ir dabar net nežinau ką daryt, suformino, kad gedimų nėra, bet problema tai visitiek išlieka. Kam aš tada rinkausi su funkija, kuri nedaro kaip priklauso. Tipo reikėjo rinktis su konvekciniu žiedu. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Jofky @ 2012 01 24, 08:50)
Aš tokia turiu, bet ji pirkta gal prieš 7-8 metus, žiuri beveik nepasikeitusi tik kaina aukštesnė  biggrin.gif  Esu patenkinta, tik reikia vengti šveitiklių ir neplauti paveikslėlių kurie nurodo funkcijas. Orkaitė dirba gerai, bet pastebėjimas, kokios nurodytos kepimo temperatūros receptuose reikia bent -30 laipsnių, kitaip apdegs maistas, o ne iškeps. Procedūra "Aqua Clean"  naudojau gal tik porą kartų, nieko mandro, stebūklo nėra. Valau orkaitę minimaliai, nes viską kepu kepimo rankovėse, o pyragai kepat nesitaško  biggrin.gif  Perkant dujines virykles visad atkreipkite dėmesį, kad degikliai būtų paslėpti, šioje yra paslėpti todėl niekad ant jų nepatenka maisto ir visada dirba nepriekaištingai  4u.gif

O kaip tau kepa viskas tolygiai, kaip jungi ventiliatoriaus programą? Aš ir pastebėjau, kad reikia kepti mažesnėj temperatūroj. Nes pvz, jei rašo pagal receptą 25min. kept, jau man po 10-15min. užkepęs viršus būna.
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2012 01 24, 23:35)
Turiu bėdą, ar kas esate susidūrę. Nusipirkau tokią viriyklę. Kadangi daug kepu, apkepų, duoną, bulką, naudoju kepimą su ventiliatorium, bet man nuo ventiliatoriaus pusės neapkepa gerai, reikia vis persukt maistą, ta prasme netolygiai paskirsto karštį. Buvo atvaževęs meistras, neranda bėdų ir gedimų. ir dabar net nežinau ką daryt, suformino, kad gedimų nėra, bet problema tai visitiek išlieka. Kam aš tada rinkausi su funkija, kuri nedaro kaip priklauso. Tipo reikėjo rinktis su konvekciniu žiedu.  doh.gif
Papildyta:

O kaip tau kepa viskas tolygiai, kaip jungi ventiliatoriaus programą? Aš ir pastebėjau, kad reikia kepti mažesnėj temperatūroj. Nes pvz, jei rašo pagal receptą 25min. kept, jau man po 10-15min. užkepęs viršus būna.


Taip kepu su vintiliatorium. Kaižkaip jau žinau kokiam patiekalui kokią temperatūrą parinkti ir į kokį aukštį ikišti skardą, kad gerai iškeptu. Tėvai turi dujinę orkaitę tai labai ilgai ir sunkiai kepa pas juos antis, o pas mane greitai ir kaip višta net nuo kaulų mėsytė iškepusi pradeda atšokinėt 4u.gif Biskvitus kepu vos 15-20 min prie 140-150 tem. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 01 25, 09:16)
Taip kepu su vintiliatorium. Kaižkaip jau žinau kokiam patiekalui kokią temperatūrą parinkti ir į kokį aukštį ikišti skardą, kad gerai iškeptu. Tėvai turi dujinę orkaitę tai labai ilgai ir sunkiai kepa pas juos antis, o pas mane greitai ir kaip višta net nuo kaulų mėsytė iškepusi pradeda atšokinėt  4u.gif  Biskvitus kepu vos 15-20 min prie 140-150 tem.  4u.gif

Bet biskvitų ar nereikia apsukt, kad viskas lygiai apkeptų. Nes pas mane viena pusė būna balta, kita apkepus, tada reikia apsukt. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2012 01 25, 10:32)
Bet biskvitų ar nereikia apsukt, kad viskas lygiai apkeptų. Nes pas mane viena pusė būna balta, kita apkepus, tada reikia apsukt.  doh.gif


Nevisada, bet jeigu netolygiai susipila, tada butina apsukt, kai kepa biskvitas niekur neinu, stebiu ji, o tai gali plonesnė pusė greit perkepti 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, renkuosi garinę orkaitę. Kaip manot, kuri geriau?

AEG BS7304021M ar
EOB 9800X. Electroluxa randu ~400 Lt pigiau.

Ar teisingai suprantu, kad Siemens Lietuvai nieko negamina 2in1?
Atsakyti
Turiu tokį klausimuką. Aplinkui daug kas kalba apie vokišką kokybę. Produktai/prekės šios šalies ar skirti šiai šaliai yra kokybiškesni. Automatiškai ir brangesni. Lyginant tų pačių produktų kainas prekybos centruose ir internetinėse parduotuvėse - jos ženkliai skiriasi. Ar tai gali reikšti, kad vienur vokiška kokybė, o kitur tai tikrai ne? Ar prekės internetinėse parduotuvėse mažiau kokybiškos? Ar rinktis tik pagal kainą? Man asmeniškai čia galvosūkis blink.gif Gal kažkaip galima atskirti kur/kam prekė gaminta? Pagal serijos nr. ar kažką kitą?
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gustyte: 26 sausio 2012 - 16:29
QUOTE(Gustyte @ 2012 01 26, 18:28)
  Gal kažkaip galima atskirti kur/kam prekė gaminta? Pagal serijos nr. ar kažką kitą?

Pagal užrašą "Made in Germany" ant pakuotės.
Atsakyti
speedy, o kaip del garinių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo driftas: 27 sausio 2012 - 10:12
Speedy, gal žinai kodėl dujinė šaudo bet neužsidega degikliai ? ta prasme du priekiniai degikliai po ilgesnio nenaudojimo(po nakties) grybą pjauna. dujos eina, bet žiežirba neišeina o paskui kai duoda ugnis blink.gif baisu net unsure.gif gal apsineše kur kokiais taukais ar apibėgo?
galiniai du no problem veikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2012 01 27, 12:19)
Speedy, gal žinai kodėl dujinė šaudo bet neužsidega degikliai ? ta prasme du priekiniai degikliai po ilgesnio nenaudojimo(po nakties) grybą pjauna. dujos eina, bet žiežirba neišeina o paskui kai duoda ugnis  blink.gif baisu net  unsure.gif gal apsineše kur kokiais taukais ar apibėgo?
galiniai du no problem veikia  g.gif

Gali būti, kad apdegė "žiežirbiklis" arba per mažai įtampos sugeneruoja.
Čia geriausiai pagelbėtų meistras.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 01 27, 10:45)
Gali būti, kad apdegė "žiežirbiklis" arba per mažai įtampos sugeneruoja.
Čia geriausiai pagelbėtų meistras.

ačiū bandysiu išsikviest g.gif
Atsakyti
gal turit atsiliepimu apie Beko orkaites? nusiziurejom sita http://www.azon.lt/B...E-21200-WU.html
Atsakyti