Įkraunama...
Įkraunama...

Viryklės ir orkaitės - 4

QUOTE(speedy @ 2012 04 04, 11:45)
Ar Jus sau tą darėte?
Man labai įdomu, kas iš esmės pasikeičia "padidinus kilovatus"  g.gif

O Jums skirtumo nėra, kur 3 kw (standartas senos statybos butuose) ir 7 kw (butuose, kur nėra dujų) g.gif Sujungti orkaitės, indaplovės ir skalbyklės vienu metu nelabai pavyks biggrin.gif
Taip, kilovatus didinom senos statybos bute. Saugiklio nebeišmušinėja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2012 04 04, 16:18)
Taip, kilovatus didinom senos statybos bute. Saugiklio nebeišmušinėja  biggrin.gif

Ar čia to, kur skydinėje laiptinėje?
Suprantu, už kažkiek ten pinigų tinklai įsuko galingesnį saugiklį g.gif O ką dar keitė? Tiesiog įdomu ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 04 balandžio 2012 - 15:14
QUOTE(Mergelė @ 2012 04 04, 12:22)

Speedy, laukiu jūsų patarimo. blush2.gif Visiems patariat ax.gif Tai ir aš jo labai laukiu.
Blaškaus po visas temas, nes pamažu renku buitinę techniką, o kaip suprantu geriausiai patari.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 04 04, 16:14)
Ar čia to, kur skydinėje laiptinėje?
Suprantu, už kažkiek ten pinigų tinklai įsuko galingesnį saugiklį  g.gif  O ką dar keitė? Tiesiog įdomu ...

Keitėm visą elektros instaliaciją nuo laiptinės skaitiklio. O elektros tinklai iki buto skydelio keitė.
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2012 04 04, 18:37)
Keitėm visą elektros instaliaciją nuo laiptinės skaitiklio. O elektros tinklai iki buto skydelio keitė.

matai kaip butuose daro g.gif tai iš rūsio naują liniją tempė? blink.gif Tada rimta.
Papildyta:
QUOTE(Mergelė @ 2012 04 04, 18:24)
Speedy, laukiu jūsų patarimo. blush2.gif  Visiems patariat ax.gif Tai ir aš jo labai laukiu.
Blaškaus po visas temas, nes pamažu renku buitinę techniką, o kaip suprantu geriausiai patari.

Na, jos gana skirtingos g.gif
Matot, Gorenje analogas iš AEG kainuotų netoli 2000 lt. Be to skiriasi ir jų apdaila, vidaus įranga.
Jei Jums nereikia to, ką siūlo Gorenje (jutiklinis valdymas, trijų lygių bėgeliai, juoda spalva), tada geriau AEG. Ten viskas paprasčiau, bet yra pirolizė.
Atsakyti
QUOTE(Birma @ 2012 04 04, 10:17)
Kuria orkaite geriau rinktis patartumete:
AEG BP5013021M ar Electrolux EOC66800X ? g.gif

speedy, patarkite ax.gif Electrolux brangesne, bet kaip suprantu, nieko gudriau neturi nei tas AEG,ishskyrus sensorini valdyma? Ir dar klausimas-kuris valdymas patogiau,gal ratuku sukinejimas patogiau nei sensorika? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Birma @ 2012 04 04, 20:59)
speedy, patarkite ax.gif Electrolux brangesne, bet kaip suprantu, nieko gudriau neturi nei tas AEG,ishskyrus sensorini valdyma? Ir dar klausimas-kuris valdymas patogiau,gal ratuku sukinejimas patogiau nei sensorika? g.gif

Iš asmeninės patirties - sensoriniu paprasčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 04 04, 18:25)
matai kaip butuose daro  g.gif tai iš rūsio naują liniją tempė?  blink.gif Tada rimta.
Papildyta:

Na, jos gana skirtingos  g.gif
Matot, Gorenje analogas iš AEG kainuotų netoli 2000 lt. Be to skiriasi ir jų apdaila, vidaus įranga.
Jei Jums nereikia to, ką siūlo Gorenje (jutiklinis valdymas, trijų lygių bėgeliai, juoda spalva), tada geriau AEG. Ten viskas paprasčiau, bet yra pirolizė.

Sau galim leisti nedaugiau 1500 Lt, bet aišku norim geriau. doh.gif Spalva, tai gal ir geriau metalo. Aišku dar baldams nėra nei užuomazgos, bet aš kaip tikra siuvėja sagas taikysiu prie medžiagos. Galvoju, kad gal susipirkti pamažu buitinę techniką, tada jau pamažu dairytis baldų. Madų tikrai neprisivaikysiu, man svarbu kokybė už prieinamą kainą. rolleyes.gif Nu ir jau labai noriu tos pirolizės ax.gif Aišku ir kas padeda šeimininkei skaniai ir pigiai pagaminti.
Karštas oras 3D plus - kas tai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 04 balandžio 2012 - 22:08
QUOTE(Birma @ 2012 04 04, 21:59)
speedy, patarkite ax.gif Electrolux brangesne, bet kaip suprantu, nieko gudriau neturi nei tas AEG,ishskyrus sensorini valdyma? Ir dar klausimas-kuris valdymas patogiau,gal ratuku sukinejimas patogiau nei sensorika? g.gif

Aš taip pat už Electrolux EOC66800X, jei pavyktų gauti už kokį + 150 lt.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2012 04 04, 23:07)
Sau galim leisti nedaugiau 1500 Lt, bet aišku norim geriau. doh.gif Spalva, tai gal ir geriau metalo. Aišku dar baldams nėra nei užuomazgos, bet aš kaip tikra siuvėja sagas taikysiu prie medžiagos. Galvoju, kad gal susipirkti pamažu buitinę techniką, tada jau pamažu dairytis baldų. Madų tikrai neprisivaikysiu, man svarbu kokybė už prieinamą kainą.  rolleyes.gif Nu ir jau labai noriu tos pirolizės ax.gif Aišku ir kas padeda šeimininkei skaniai ir pigiai pagaminti.
Karštas oras 3D plus - kas tai?


Mes turime Jūsų mnėtą AEG, veikia nepriekaištingai, man svarbūs kriterijai buvo gamintojas-Vokietija ir pirolizė. Tas sensorinis valdymas netiko mums, nes orkaitė stovi vienoje eilėje su spintelėmis, ant grindų ir pasilenkus programuoti, nustatinėti nebūtų patogu. Jei orkaitė pas jus stovės aukščiau, gal ir potogu, AEG turi teleskopinius bėgelius, man užtenka ir vieno komplekto. O pats AEG dizainas man labai gražus asmeniškai ir kaina nesikandžioja, mokėjome 1550
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 04 05, 06:24)
Aš taip pat už Electrolux EOC66800X, jei pavyktų gauti už kokį + 150 lt.

Radau akcijine uz 1665Lt. be pristatymo mokescio. Manau, apsimoka tuomet rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Birma @ 2012 04 05, 10:43)
Radau akcijine uz 1665Lt. be pristatymo mokescio. Manau, apsimoka tuomet rolleyes.gif



eoc 66800x

mes pirkom is cia ir netaike pristatymo mokescio smile.gif
Atsakyti