Įkraunama...
Įkraunama...

Ledai - (naminiai) , 2 tema

Aciu mergaites uz patarimus del vaniles 4u.gif

bandysiu daryti ir as Jusu plombyrinius ledus, nes kolkas darau tik serbetinius is uogu, su jogurtais, arba su maskarpones suriu, gaunasi riebus, bet man patinka essen.gif o su kiausiniu tryniais niekada nesu dariusi rolleyes.gif
Atsakyti
Vakar gaminau ledus is saldytu uogu, cukraus pudros ir grietineles pagal virtuves mitu grioveju recepta.
Tik grietinele naudojau 13% riebumo, tai labiau i serbeta panasu.
Skanu, ir kas su ledu gamyba man nesiderino - baisiai greita! smile.gif Labai patiko ideja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(oge @ 2012 04 04, 14:45)
Vakar gaminau ledus is saldytu uogu, cukraus pudros ir grietineles pagal virtuves mitu grioveju recepta.
Tik grietinele naudojau 13% riebumo, tai labiau i serbeta panasu.
Skanu, ir kas su ledu gamyba man nesiderino - baisiai greita! smile.gif Labai patiko ideja  thumbup.gif


geras bigsmile.gif gaila, kad jau jokių šaldytų uogų neturiu. bet užkabino jų pamąstymai apie sultis. na, gal kočėlu aš jų nedaužysiu, bet jeigu sušaldžius jas ledų formelėse g.gif arba sirupą g.gif reiks paeksperimentuoti.
Atsakyti
QUOTE(Lepukas @ 2012 04 04, 16:11)

Galit drasiai eksperimentuoti, nes as butent taip ir darau ledus mirksiukas.gif
Susmulkinu saldytas avietes, uzsaldau leduku formelese apelsinu sultis , dedu cukraus ir vietoj grietineles pilu pasuku thumbup.gif ledai nerealaus skonio, tik pries valgant as juos dar palaikau saldytuve, nors 2 valandas, tada tampa dar skanesni ir ne taip greit tirpsta! Receptas isbandytas verstas is vokiskos receptu knygos essen.gif
galet deti ir liesa jogurta ka tik sugalvojate 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lepukas @ 2012 04 04, 17:11)
reiks paeksperimentuoti.

Tikrai yra vietos eksperimentams smile.gif Siandien dariau su pienu ir saldytomis spanguolemis. Man gal net sis variantas skanesnis, nei su grietinele, o ir riebalu maziau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(oge @ 2012 04 04, 13:45)
Vakar gaminau ledus is saldytu uogu, cukraus pudros ir grietineles pagal virtuves mitu grioveju recepta.
Tik grietinele naudojau 13% riebumo, tai labiau i serbeta panasu.
Skanu, ir kas su ledu gamyba man nesiderino - baisiai greita! smile.gif Labai patiko ideja  thumbup.gif

idėja tikrai super bigsmile.gif

pabandykit bananą supjaustyti ir užšaldyti,o paskui iš jo gaminti šiuos ledus- jis duoda papildomai kreminę tekstūrą ir nebeturi tokio stipraus "bananinio" skonio kaip šviežias.būtent tuo atvėju,jei darysit ne su riebia gretinele,o su jogurtu,pasukom ar pan. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Larissa: 04 balandžio 2012 - 23:35
QUOTE(Larissa @ 2012 04 05, 00:34)
idėja tikrai super  bigsmile.gif

pabandykit bananą supjaustyti ir užšaldyti,o paskui iš jo gaminti šiuos ledus- jis duoda papildomai  kreminę tekstūrą ir nebeturi tokio stipraus "bananinio" skonio kaip šviežias.būtent tuo atvėju,jei darysit ne su riebia gretinele,o su jogurtu,pasukom ar pan.  mirksiukas.gif

Bananinius ledus darau vien is saldyto banano. Visada saldiklyje buna keletas ju uzsaldytu. Labai skanu, ne taip bananiska ir greita smile.gif
Atsakyti
O as vaniles anksciu is amazon.co.uk parsisiunciau. Su drauge susidejom, kad siuntimas pigiau butu. Uzsakiau is Vanillamart. Rekomenduoju thumbup.gif Ankstys dregnos, lankscios, grudeliai viduje sulipe i tokia kaip kosele. Zodziu jokio perdziuvimo, byranciu seklyciu ir pan. Pasidariau naminio vaniles ekstrakto, o kitas kepiniam, ledams isnaudojau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(fuzzyy @ 2012 04 11, 17:57)
O as vaniles anksciu is amazon.co.uk parsisiunciau. Su drauge susidejom, kad siuntimas pigiau butu. Uzsakiau is Vanillamart. Rekomenduoju  thumbup.gif  Ankstys dregnos, lankscios, grudeliai viduje sulipe i tokia kaip kosele. Zodziu jokio perdziuvimo, byranciu seklyciu ir pan. Pasidariau naminio vaniles ekstrakto, o kitas kepiniam, ledams isnaudojau  drinks_cheers.gif

Kiek siuntimas kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Rutta77 @ 2012 04 12, 09:40)
Kiek siuntimas kainuoja?


Ir man įdomu. Aš bandžiau užsakinėti, bet kiek supratau sistema į LT užsakymų nevykdo g.gif Liaudiškai tariant špygą parodė verysad.gif
Atsakyti
Laba,

seniai jau svajojau pasigaminti creme brulee ledus rolleyes.gif Deja, LT puslapiuose neradau recepto. Taigi išsiverčiau pirmą pasitaikiusį receptą iš čia ir noriu pasidalinti ax.gif

Creme brulee ledai

Reikia:

240ml pieno
480ml riebios grietinėlės
1a.š. vanil. cukraus
6 kiaušinio tryniai
145g cukraus pudros
200g cukraus

Pieną, grietinėlę ir vanil. cukrų kaitinti kol užvirs. Nuimti nuo ugnies, atvėsinti.
Trynius išsukti su cukraus pudra ir įmaišyti į pieno - grietinėlės masę. Kaitinti 8-10min kol ims tirštėti. Perkošti, atvėsinti, dėti į šaldiklį. Po kelių valandų išplakti ir vėl dėti į šaldiklį. Per tą laiką puode išlydyti 200g cukraus, sirupą supilti ant folijos, o jam sustingus, jį smulkiai sutraiškyti (aš tai padariau su kočėlu karamelę padėjus tarp kepimo popieriaus lapų). Po kelių valandų vėl išimti masę ir šaldiklio, išplakti ir supilti smulkintą karamelę. Dėti į šaldiklį, kad pilnai sušaltų.


Kitą kartą darydama šiuos ledus masę dar kelis kartus išmaišysiu, nes man karamelė ant dugno nusėdo ax.gif
Ledai riebūs, saldūs ir labai jaučiasi lydytas cukrus, dėl to reikia žiūrėti, kad jis nesudegtų. Kas bandysit gaminti, skanaus 4u.gif

[attachmentid=221266]
Atsakyti
Atitempiu savuosius, sveikiau būti negali ir savo skoniu net pralenkia garsiuosius Soprano ar Valentino ledus biggrin.gif

Neriebūs ir kaloringi tiek, kiek kalorijų turi bananai ir braškės biggrin.gif

Kitaip tariant - valgai be sąžinės graužimo ir nebijai, kad šonai užaugs biggrin.gif

Braškiniai bananų ledai - sveikuoliški receptas su gaminimo eigos foto

user posted image

user posted image



2 porcijoms :

Reikės:

* 2 didelių šaldytų bananų
* kelių stambių šaldytų braškių ( galima dėti ir šviežias)

Šaldyti bananai supjaustomi gabaliukais ir kartu su šaldytomis braškėmis sudedami į smulkintuvą.

Viskas sutrinama, sumaišoma iki gan standžios vienalytės ledų masės.

Ledai jau paruošti ragavimui - gavosi minkšti gaivūs ir labai braškiniai ledai. Uogos puikiai nudažė bananus.

Pasirinkus šaldytas braškes ledų masė iš karto gaunasi gan standi ir galima serviruoti kaip rutuliukus be papildomo šaldymo.

Dedant šviežias braškes, ledų masė gaunasi daugiau minkštesnė.

Patiekiant šiuos ledus šalia jų tiesiog idealiai tinka šviežios braškės.

Skanaus mirksiukas.gif
Atsakyti