Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Mileris

Merginos, gal kas gimdete pas gyd. Mileri? Ji mano giminaite rekomendavo. Ir jis man kazkoks tolimas giminaitis iseina. Na, bet man svarbu, kas jis per gydytojas. Buciau dekinga uz atsiliepimus.
Atsakyti
Man jis nenormalus-debilas, pasirode, sorry, bet tai mano nuomone,..tas Mileris :oh , as su juo netiesiogiai .t.y. as pas ji negimdziau, bet jis uzejo i palata, as tik 2 val po gimdymo buvau, kaip tik buvau siaip ne taip atsistojusi, kad i tualeta nueiti, o jis sako ne taip stojasi, as sakau tai pasakykit kaip, as kita kart atsistosiu kaip geriau, o jis man liepe atsigulti kaip suniui ant keturiu, nors as tik po gimdymo - su temperatura-ir vel pagal ji atsistoti. As paklusau jam, nesigincijau, nors jis neturejo teises taip su manimi elgtis.
bet supratau kad daugiau kovosiu uz save visur.REZULTATAS - AS iki tualeto nenuejau-nualpau.Man iki siol prisiminus verkt norisi.
O panele kuri su manimi gulejo tiesiog atsitiktinai pas ji gimde, JIS JAI PASAKE TAIP: KOKIA TU BUSI MAMA JEI STUMTI NEMOKI, tokius gyd tik gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif devil.gif devil.gif
Nepyk, tavo teise rinktis, mano teise issakyti savo nuomone.
Atsakyti
Man teko su Mileriu priimamajame susidurti, kai gulde i ligonine ir jis tuo metu budejo. Nu nezhinau, kazkokio prietrankos ispudi sudare. Shneka tokia keista, nesuprasi, rimtai kalba ar shaiposi. Zodziu tikrai nemalonus zmogus, bent jau pirmas ispudis toks. Bet ir nebenorchiau dar karta pas ji papulti, kad ta ispudi pataisytu.
Atsakyti
Jooooo gyd. Mileris kabutėse "cool" gydytojas. Man teko su juo susidurti, kai guliausi į ligoninę su gresiančiu persileidimu. Tai tiesa sakant tuomet kai jis mane priėmimo skyriuje apžiūrėjo, maniau kad pirma laiko pagimdysiu. Po to sakiau gyvenime pas ginekologą-vyrą gyvenime neisiu.
Gimdžiau pas gyd. Saltanavičienę. Kadangi iki gimdymo likus kelioms dienoms reikėjo gultis į ligoninę, tai ji kasdien pas mane ėjo (nors ji tuomet dirbo kitame skyriuje), žiūrėjo. Deja po gimdymo buvo atėjusi tik kartą. Taip išeitų žiūrėjo tol kol pinigų negavo.
Atsakyti
Labutis! smile.gif
Labai jau magejo jusu paklausti, ko jus Milerio taip bijot??? smile.gif As VGN pries gimdyma 3 kartus po savaite gulejau, skirtingu gydytoju prisiziurejua, bet jau bjauresnes uz viena moteriske (berods skyriaus vedeja) is 4 auksto (nestukiu patologijos) skyriaus nemaciau... Amzinai apsiverkdavau pas ja nuo jos zodziu... Zinau, kad ji kuruoja ten trecia - ketvirta palatas tikrai... Bet va pavardes neatsimenu (ne zlopametna turbut tongue.gif )
Apie Mileri susidariau pirma gera ispudi, kai viena is tu kartu kai guliausi i logonine, jis budejo ir mane apziurejo... Nieko nenurasinejo nuo nesciosios formos, nepatingejo visko isklausineti ir tikrai nuodugniai apziurejo, ne taip kaip sekanti karta ta pati skyriaus vedeja mane ant kedes uzsikele ir viskas, viska savo nuoziura surase blink.gif
Antra karta su juo susiduriau pasiskambinusi jam ir pasakiusi, kad noriu pradet lankytis pas ji (buvo apie 34 sav). Jis man sekancia diena paskyre laika ir... pagulde i ligonine su gresianciu isankstiniu gimdymu smile.gif Tada ant jo labai pykau, bet jis elgesi tikrai normaliai (2 val (!) su manim prasitase - as niekaip nenorejau gultis i ligonine, o jis man pateikinejo argumentus kodel tureciau), apskaiciavo pagaliau nestumo laika (nes pagal judesius ir echo ir menesines buvo gal 3 savaiciu skirtumas). Tiesa, pagulde ir neatejo, tad nusprendziau, kad jis nesuprato, kad su juo tartis ir del gimdymo atvaziavau smile.gif Na nesuprato tai nesuprato, galvoju gimdysiu nesusitarus, jau daug ten pazistu per tuos gulejimus ligoninej biggrin.gif Taciau vyro sefas pasirodo Milerio klasiokas... Jo zmona pas ji gimde... Tai jis paskambino Mileriui ir susitare uz mus rolleyes.gif Na kaip, susitare kad jis priims, o as praejus savaitei po israsymo is ligonines vel ps ji vaziavau tartis smile.gif Si karta suprato smile.gif Vazinejau pas ji iki gimdymo kokius 3 kartus per savaite, visada labai graziai elgesi ir iskart priimdavo, gimdymas savaite velavo, jis labai nerimavo, galiausiai per Valentino diena pasigulde mane vakare i ligonine, dar atejo pries miega aplankyt i palata, suleido noshpos ir 3 nakties prabudau nuo saremiu smile.gif Kas 3 min vyko... Jis turejo budejo iki 9 ryto, tad is namu kvietis nereikejo smile.gif Pagimdziau 13.17. Labai sunkiai saremius kentejau, ir anksciau neplanuotas epiduras neka padejo, tik veikla sustabde... O ir taip per 1,5 val tik 1 cm atsidarydavo... Mileris vis nueidavo pasnausti pusvalandziui, tada likdavo akusere (Karloniene, irgi labai faina, gloste man nugara per saremius - vyra tik 9 ryto issikvieciau smile.gif ) Paskutines valandas saziningai budejo prie manes ir Mileris ir akusere ir anesteziologas, ir budinti gydytoja (net nezinau kas ji tokia smile.gif ), ir net sesute is priimamojo atbego mano rankos su laseline palaikyt (vis uzspausdavau). Stumti kazkaip ne is karto pavyko, uzpakali vis keliau i virsu smile.gif Tai mane, kad nesikelciau uz vienos kojos laike vyras, uz kitos Mileris biggrin.gif Tik nepatiko, kad jis buvo is anksto nusitekes kirpti ir kai susiuvo tai labai ilgai gijo, paskutiniai siulai gal tik po 2 men istirpo... sad.gif Tai labai ilgai nieko kelt ir eit gerai nagalejau, labai skaudejo...
Po gimdymo kasdien ateidavo paziuret, labai daug papasakojo apie pogimgyvini laikotarpi, apsisaugojimo priemones, sake, kad nors ju ligonine propaguoja naturalu maitinima, kad neisgasciau, jei pienuko nebus, nebusiu prasta mama jei misinuku maitinsiu - cia mano reikalas. Siule neskubet is ligonines pabegt, pabut kuo ilgiau, dziaugtis, kad yra kas padeda.
Sumokejom tikrai nemazai... Daugiau nei kitos cia rasiusios... Pas ji vis klausdavau kiek moket, o jis vis sake, svarbu kad saves neskriaustumem, ir be pinigu gi galiu pagimdyt, gi ju toks darbas... Tada tie pinigai atrode tinkami atlyginti uz toki sunku gimdyma ir tokia pagalba.... Baisu pagalvojus, kad su savo komplikacijom buciau vaziavus siaip sau... Butu Cezaris neplanuotas 100% buves...
Atsakyti
QUOTE
Apie Mileri susidariau pirma gera ispudi, kai viena is tu kartu kai guliausi i logonine, jis budejo ir mane apziurejo... Nieko nenurasinejo nuo nesciosios formos, nepatingejo visko isklausineti ir tikrai nuodugniai apziurejo


Va va, man taip pat paliko liuks ispudi, nes neatmestinai apziurejo, nuodugniai visko isklausinejo.
Atsakyti
as neseniai gulejaw pataloginiam tai dawgka galiu parasyti apie jusu minetus gydytojus smile.gif

primemime kai atvaziavaw budejo Mileris . As juo asmeniskai likaw suzaveta . labai galantiskas vyrukas . teisybe cia rashe kazkuri kad nieko jis nenurasineja nuo korteles o pats viska issiklawsineja . ant kedutes ziurejo labai svelniai o nulipinejant dar ir ranka padave smile.gif
Palatos gydytoja buvo Diliautiene . su ja ir susitariau gimdymui bei sekantiems vizitams . ispudi paliko jos svelnumas ir profesionalumas . Neskubejo ji manes namo isleisti . Paskyre turbut beveik visus imanomus tyrimus kad nustatytu tikslia diagnoze.
labai nepatiko gydytoja Jerzemskiene . palatos drawge atvaziavo su nubegusiais vandenim o ji vizitacijos metu tik pasijuoke ir viskas Cituoju " jusu visu zodzius reikia dalinti is tukstancio, kaip pasakoje" blink.gif blink.gif
Atsakyti
Labai geras gydytojas.Kai buvau nėščia lankiausi pas jį, nes nėštumas buvo komplikuotas.Išgydė visas ligas..Nors gimdžiau ne pas jį, kai kurias pažinojau , kurios gimdė pas šį gydytoją.Visos sėkmingai pagimdė ir sakė , kad per gimdymas jis būna šiek tiek su jumoru ir labai gerai prižiūri gimdyves.Kiek žinau jo ir tėvas buvo ginekologas.Žodžiu jie yra profai savo darbo.
Atsakyti
Gimdziau 1999 m. pakliuvau kaip planine, nes mano susitarta gydytoja buvo isvaziavus i atostogu i uzsieni. Nenorejau rasyti, bet kad pasisakoma apie kiekviena pavarde konkreciai - sutikciau gatveje i snuki duociau. Tai baisiausia kas galejo man atsitikti. Manau, kad gimdymas buvo komplikuotas tik del jo kaltes. Man niekas nieko konkretaus nesake (jie kai kalti vienas kita gina, neisduoda fabriko klaidu), bet pagal nuotaikas jauciau, kad galejau netekti vaikelio. Galu gale, kai situacija tapo rimta buvo pakviestas Razumas, kuris tada buvo visai atsitiktinai pas savo paciente. Manau tik jam turiu buti dekinga, kad pagimdziau apskritai gyva vaika. Na bet apie tai galiu tik spelioti. Bet tai kaip gydytojas elgesi viso gimdymo metu, tai tikra. Jam tik prie stakliu dirbti, o ne su gyvais zmonemis. Vyro apskritai rodes bijojo visa laika, kai tik ateidavo pats i gimdykla vyra pastoviai isvydavo is palatos. Galu gale baigesi tuo, kad kai prasidejo gimdymas, vel isvare. As siaubingai blaskiausi, uz koju ir ranku laike 4 zmones, vienos moteris, Razumas saukia pakvieskite vyra, kad padetu laikyti. Mileris atsake, kad vyrui silpna. Kai po gimdymu paklausiau vyro kas buvo, papasakojo, kad Mileris neleido eiti, liepe uz duru laukti. Vienu zodziu dar ir apsimelavo.
Mane kirpo. Siuvo Mileris. Tai akusere ar sesele, nezinau kas tokia ten buvo, nesusilaike ir pradejo komentuoti jo siuvima - ka daro, vos ne gincytis. Dabar galiu grozetis "puikiu" randu, kuris man kiekviena diena primina - "hileri".

P.S. Vyras perskaite ir liepe prirasyti, kad uz tat, kad toks iskentetas gavosi nuostabus vaikas smile.gif
Atsakyti
Na pas Milerį gimdė mano pažįstama. Beje mes tuo pat laiku ir gimdėme vaikus. Tai kažkaip jau labai keistas jis jai pasirodė. O mane jis apžiūrinėjo prieš paleidžiant namo- tai nelabai patiko. Bet kiek žmonių- tiek nuomonių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rencew: 24 lapkričio 2005 - 00:44
žmogus patinka arba ne priklausomai kaip pavyksta rasti kontaktą - kaip ir su bet kuriuo žmogumi. man iki nustatytos datos nepagimdžius "prisidaviau" VGN apžiūrai ir tik galvojau kad tik ne pas Milerį - nes buvau prisiklausiusi....aiškų papuoliau pas jį. bematuodamas vaiko tonus taip sunervino.....pirmiausia pareiškė, kad mano gimdymo data ne ta (niekaip nesuprantu, kaip pagal tą pačią datą ir kalendorių gali 2 gydytojai nustatyti skirtingas datas doh.gif ) ir pradėjo siūlyti guldyti, aš klausiau ar būtina o jis kartojo, kad jei nepagimdžiau reikia stebėti, gulėti, žiūrėti, bla bla...o aš vsi klausiu ar būtina, o jis ir vėl.....tai galiausiai lapės balseliu pareiškė - jūs motina jum geriau žinoti (bet gi ne aš 10 metų mokiausi ir žinių tiek neturiu kiek jis), taigi neguliau, atvažiavau pirmadienį - jei ką liepė BŪTINAI trečiadienį su daiktais blink.gif ale neprireikė, matyt iš tų nervų kad tik ne pas jį - antradienį pagimdžiau laugh.gif ir net nežinau pas ką blush2.gif ax.gif
bet tikiu, kad yra moteriškių, kurioms jis patiko, susikalbėjo ir rado bendrą kalbą...o aš tą kart išėjau taip ir nesupratus ką jis ten visą laiką kalbėjo.....
Atsakyti
Sveikutes,

man teko paguleti VGN Patologijos skyriuje ir susipazinti su kai kuriais izymiais jo veikejais. mirksiukas.gif Taigi, viskas, kas cia rasoma apie gydytojus ir seseles, yra gryna tiesa. bigsmile.gif

MILERIS. Mes su kitomis nestuke.gif ji vadinome Kileriu. Man kazkaip pasidare jo gaila, kaip zmogaus. Bet kaip gydytojas jis pasitikejimo nekelia. Atrodo nesolidziai, kazkoks murzinas atrodo. lotuliukas.gif Zinote, kaip ji tarpusavy vadina jo koleges? "Musu santechnikas"! blink.gif lotuliukas.gif

Bet jis turi viena dideli pliusa: priemimo metu, kai pildo anketa, sako tau viska, ka raso. Taigi, tu zinai visa savo gydymo plana, ka su tavimi darys, kokius vaistus leis ir kodel. Tik beda ta, kad nervina jo kalbejimo maniera - nesuprasi, maivosi ar tikrai trenktas. Veliau supranti, kad tikrai trenktas. unsure.gif Gimdyti pas Mileri???!!! Ne uz ka!!!

Kai jis per vakarine apziura uzejo i mano palata ir paklause, ar "nescioji turi nauju nusiskundimu?", o as atsakiau, kad "man skaudejo cia" ir parodziau kur, jis tik paklause, ar dabar neskauda? "DABAR neskauda", - sakau. O jis: "Labanakt" ir isejo! O po pusvalandzio man vel pradejo skaudeti. verysad.gif Jis kazkoks per daug "formalus", kalba pagal taisykles, kaip nesavas. Ir visuomet viska hiperbolizuoja. Ji paklausius, atrodo, kad tu esi jau prie mirties slenkscio, ir jei nesigulsi i ligonine, tai numirsi pakeliui i namus... blink.gif biggrin.gif Ir dar jis labai megsta nurodineti: "ne taip keliesi, ne taip guli, neliesk pilvo, negrauzk nagu" ir t.t. Uzknisa... biggrin.gif
Atsakyti