Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Mileris

O as tik pacius geriausius zodzius pasakyciau apie Gyd. Roberta Mileri (be jokio isankstinio susitarimo). Gimdziau naturaliai, vaikutis sedejo. Puikiai, be jokio echoskopo, nustate vaikuti svori ir be jo pagalbos tikrai nebuciau pagimdzius. Gydytojas uz naturalius gimdymus ir nesirenka sau lengviausio varianto. O ziuri, kad butu geriausia vaikeliui ir mamytei. Labai supratingas, kiekviena karta apziurinedamas aiskino, kas vyksta ir ka toliau daryti, kaip kvepuoti, padeda atsikelti. Kadangi gimdziau sedmena, tai gydytojas puikiai susitvarke ir vaikeli istrauke, atstate galvute tiesiai, kad galetu islysti teisingai. Nors pati buvau tikrai supanikavusi, nes sunkaii vaikelis leidosi i dubeni, bet tai normalu kai vaikelis sedi. Pagarba siam gydytojui, nors buvau pasiskaicius komentarus cia, buvau issigandus... Patarimas besilaukiancioms - neskaitykit!
Buvo kita gydytoja, aisku tokios vaiksto be korteliu, kuri mane tik sugebejo nervinti ir varyti stresa. Aciu dievui, kad pas ja nepapuoliau gimdyti, nes jau uzteko pas ja pabuti priimamajame - nes is ten isejau apsizliumbus.... sad.gif
Atsakyti
Džiugu, kad pasisekė, tiesiog neįtikėtinas stebuklas įvyko smile.gif
Atsakyti
nu apsvieskit mane katras cia tas Mileris?: du vyrai mane apziurejo - pirmas apie 35 ar daugiau, netvarkinga ilgoka sukuosena, riebaluotais plaukais (kazkaip labai i akis krito biggrin.gif ), kudas. antras - ryskiu rusisku akcentu, apie 30 metu, aukstas, kudas. ar dar ten vyru yra? beje, abu labai malonus - apziuroms atvykau nakties metu.
Papildyta:
pasiskaiciau - ten daugiau vyru dirba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Birūta @ 2009 11 20, 14:46)
nu apsvieskit mane katras cia tas Mileris?: du vyrai mane apziurejo - pirmas apie 35 ar daugiau, netvarkinga ilgoka sukuosena, riebaluotais plaukais (kazkaip labai i akis krito  biggrin.gif ), kudas. antras - ryskiu rusisku akcentu, apie 30 metu, aukstas, kudas. ar dar ten vyru yra? beje, abu labai malonus - apziuroms atvykau nakties metu.
Papildyta:
pasiskaiciau - ten daugiau vyru dirba  smile.gif

vat tikrai atrodo, kad kitoms pakliūna ne tas mileris biggrin.gif žodžiu tas mileris yra apie...45 sakyčiau (na tikrai nėra jauniklis), juodas, mažas, smulkūs...santechnikas toks nuuu biggrin.gif ir dirba VGN
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 20 lapkričio 2009 - 16:34
QUOTE(Teka @ 2009 11 20, 16:34)
vat tikrai atrodo, kad kitoms pakliūna ne tas mileris  biggrin.gif žodžiu tas mileris yra apie...45 sakyčiau (na tikrai nėra jauniklis), juodas, mažas, smulkūs...santechnikas toks nuuu biggrin.gif ir dirba VGN

tai gal iš tiesų, vienas apžiūri pats Mileris, o kitas - VGN santechnikas g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uksnė @ 2009 11 20, 17:19)
tai gal iš tiesų, vienas apžiūri pats Mileris, o kitas - VGN santechnikas g.gif  lotuliukas.gif

nuu, prisikabina tikro milerio kortelę su vardu ir varo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2009 11 20, 17:34)
vat tikrai atrodo, kad kitoms pakliūna ne tas mileris  biggrin.gif žodžiu tas mileris yra apie...45 sakyčiau (na tikrai nėra jauniklis), juodas, mažas, smulkūs...santechnikas toks nuuu biggrin.gif ir dirba VGN

biggrin.gif aiskus atsakymas. "perejau" dar pora nauju vyru-daktaru, kol gimdziau ir pamaciau ta Mileri - nu man visai normalus zmogelis - jokiu juoku, jokiu nusisnekejimu - atejo zmogus, apziurejo, paaiskino viska ir vsio. daktaras kaip daktaras g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Birūta: 01 gruodžio 2009 - 10:43
QUOTE(Birūta @ 2009 12 01, 10:43)
biggrin.gif aiskus atsakymas. "perejau" dar pora nauju vyru-daktaru, kol gimdziau ir pamaciau ta Mileri - nu man visai normalus zmogelis - jokiu juoku, jokiu nusisnekejimu - atejo zmogus, apziurejo, paaiskino viska ir vsio. daktaras kaip daktaras  g.gif

oi, nu neišsemiama tema biggrin.gif gaila vakar nemačiau, būčiau davo gyd užklausus, ar jie ten du, ar visgi vienas biggrin.gif
nu jis ne tai kad juokus skaldo ar pan, bet jis perdėtai viską aiškina, daro... nu nemoku paaiškint, žinai, man asmeniškai iškart buvo įspūdis, kad jis per daug švelniai ten viską liečia, nu blyn... nu nito ir vsio biggrin.gif buvau dar pas du vyrus ginus, nebuvo jokio psichologinio diskomforto, kaip su mileriu, pas šį fruktą kažkas viduj yra biggrin.gif

bet aš bet kokiu atveju visoms linkiu sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2009 12 01, 18:41)
oi, nu neišsemiama tema biggrin.gif gaila vakar nemačiau, būčiau davo gyd užklausus, ar jie ten du, ar visgi vienas biggrin.gif
nu jis ne tai kad juokus skaldo ar pan, bet jis perdėtai viską aiškina, daro... nu nemoku paaiškint, žinai, man asmeniškai iškart buvo įspūdis, kad jis per daug švelniai ten viską liečia, nu blyn... nu nito ir vsio biggrin.gif buvau dar pas du vyrus ginus, nebuvo jokio psichologinio diskomforto, kaip su mileriu, pas šį fruktą kažkas viduj yra biggrin.gif

bet aš bet kokiu atveju visoms linkiu sėkmės 4u.gif

čia jau anekdotai apie tą Milerį eina lotuliukas.gif Nebgaliu jau, kuo toliau, tuo įdomiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uksnė @ 2009 12 01, 18:54)
čia jau anekdotai apie tą Milerį eina lotuliukas.gif Nebgaliu jau, kuo toliau, tuo įdomiau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nesikabinėk, bet tai reik patirt lotuliukas.gif tfu, tiksliau geriau nereik... nu karoč biggrin.gif aš tai jau negaliu net skaityt, kai kas rašo, kad jis normalus... jie tikrai DU biggrin.gif turi būt du, nes kitaip doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sykį irgi gimdžiau pas Milerį. Atvažiavau nesitarusi, priimajame mane apžiūrėjo. Sako, sėskit koridoriuje ir palaukit, tuoj gydytojas ateis. Žiūriu - eina, toks mažas, juodais šiek tiek riebaluotais plaukais. Dar vyrui sakau, tikiuosi, kad ne pas mane smile.gif Bet kur tau, pasirodo pas mane. Pirmiausia tai labai išsigandau, nes niekada nebuvau pas vyrą ginekologą, po to šiek tiek atsigavau. Pasirodė labai keistas žmogus. Bet po gimdymo likau patenkinta. Nes tikrai viską rūpestingai darė. Dar sirgau bronchitu, sinusitu. Tai po gimdymo ėjo į dieną po kelis sykius žiūrėti kaip mano svekata. Tikrai buvau patenkinta priežiūra ir visu kuo.
Gal tikrai kartais ten ateina santechnikas biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Teka,2009 12 01, 20:04]
nesikabinėk, bet tai reik patirt lotuliukas.gif tfu, tiksliau geriau nereik... nu karoč biggrin.gif aš tai jau negaliu net skaityt, kai kas rašo, kad jis normalus... jie tikrai DU biggrin.gif turi būt du, nes kitaip doh.gif lotuliukas.gif

Jie du tik antras dar vyresnis tai tevas ir jie turi savo klinika
O VGN dirba vienas ir jis tikrai normalus nors ir keistuolis rolleyes.gif ir kaip daktaras thumbup.gif
Atsakyti