Įkraunama...
Įkraunama...

LT mugės - sudalyvaujam?

QUOTE(Deverax @ 2011 08 29, 20:48)
Sveikos  4u.gif

žadu pirmą kartą sudalyvauti mugėje "Šiaulių dienos", bet gan vėlai sugalvojau ir vietą gavau tik prie amfiteatro - (308 vieta). Ar verta ten dalyvauti, kai tokia vieta, ar žmonių srautas ten būna? Būčiau labai dėkinga už atsakymus  4u.gif

Mano manymu,tai pati praščiausia vieta, žmonių ten mažiausiai būna.
Atsakyti
QUOTE(vilma Liu @ 2011 08 29, 21:28)
Mano manymu,tai pati praščiausia vieta, žmonių ten mažiausiai būna.

Ačiū už atsakymą 4u.gif taip ir maniau, kad prasta vieta, teks atsisakyti sumanymo dalyvauti verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal turit kontaktus kas organizuoja mugę krepšinio čempionato metu?
nu nerandu niekaip... gal iškot nebemoku.... blush2.gif
ir gal žinot kiek kainuoja? ax.gif
Atsakyti
Sveikos, labai skubu 4u.gif
Gal kas ruosiates prekiauti Sostines dienose ir galetumet mane priglausti - pasidalinciau islaidomis ir siaip, skolinga nelikciau 4u.gif
Atsakyti
Tylu cia, visom jauciu svarbu isnaudot paskutines muges pries ziemuze tai ner kada prie pc sedet biggrin.gif 4u.gif
Mes is Šiauliu katik -sekes puikiai,pardavem tiek kiek ir planavom thumbup.gif galbut butume ir dar daugiau pardave,tik prekiu pritruko,nebespejam per uzsakymus mugem pasiruost doh.gif tongue.gif
Dabar laukia Varena,grybu svente yess.gif
Atsakyti
O kaip sekėsi Sostinės dienuose g.gif kas dalyvavo 4u.gif
Atsakyti
Ieškau vilnietės kompanionės, norinčios prekiauti savo gaminiais (megztais, nertais, veltais, pintais ir kitokiais dalykais) įvairiose mugėse ir pan. renginiuose. Susidomėjusias prašau rašyti į asmeninę
Atsakyti
Man irgi "Šiaulių dienose" sekėsi neblogai.
Ydomu kokie atsiliepimai is Panevėžio miesto šventės ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Gal kas zadat dalyvauti Kaisiadoriu rudens mugeje? Labai noreciau dalyvauti su savo papuosaliukais, bet neturiu jokios mugiu patirties, o ir darbeliu nedaug turiu, todel noreciau susirast kas noretu dalyvaut kartu smile.gif

Pernai dalyvavimas ten buvo nemokamas. Kolkas datos tiksliai nenusprende, bet gali but kad bus spalio 1, arba savaitgali pries tai ar po.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Locaa: 06 rugsėjo 2011 - 12:31
Kas į Grybų šventę planuoja? smile.gif
kelintą valandą ten rinktis reikia maždaug?
Atsakyti
Sveikos, o kur kreiptis dėl tos grybų šventės?
Atsakyti
As planuoju biggrin.gif kuo anksciau-tuo geriau,nemazai atvaziuoja nakti ar is vakaro-tada galima geresne vieta "ismelsti"(jei nugruda kur i pasali...),mes bunam panasiai apie 6val.tuo metu man rodos prasideda grybautoju cempionato dalyviu ejimas miskan baravyku medziot bigsmile.gif Siaip ten amzinas bardakas su vietom,kaip ir suzymeta,bet kol susigaudai,organizatoriai nespeja ir amziais ju neina susirast doh.gif be to ,kaip minejau,daznai nukisa i tokia vieta,kad net baisu,tai eini tada ir issimusineji geresne,prekybininku begale,su masinom ivaziuoti galima i ta parka,tai velgi-kas anksciau atvaziuoja turi geresnes galimybes masiniuka prisivaryt iki vietos ir pan. 4u.gif
Atsakyti