Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys- 8

QUOTE(joli84 @ 2011 10 08, 13:11)
o mano mamai ant veido kyla raudoni spuogai, nors jai virs 50m. Gydytojai sake cia erkute, gyde nuo jos, bet nepadejo, tada itare, kad rozine, bet irgi jokie tepalai, jokie antibijotikai nepadejo. Kreipesi ir pas tradicinius ir netradicines medicinos gydytojus, kiek visko isbande, bet spuogai kaip kilo taip kyla. As galvoju, kad cia gal irgi kazkokia gilesne dvasine priezatis... Ar gali taip buti?



Gali...tik ar mama apie tai pati masto?
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2011 10 08, 14:20)
Gali...tik ar mama apie tai pati masto?

esu uzsiminusi, kad cia gal slypi kazkas giliau dvasiniam lygmeny. Mama tik palingavo galva, kad "gal"... Nes manau ji jau pervargo nuo ieskojimo, ejimo per visus gydytojus, skirtingu gydymo metodu bandymus, tad tiesiog nuleido rankas ir susitaike su spuogu buvimu. Bent is sono taip atrodo. Viduje gal nervinasi.
O tai kas galetu buti?
Atsakyti
Butu idomu suzinoti kokia apgamu reiksme ? turiu nemazai nuo vaikystes, ar tai karminis anspaudas ?
Atsakyti
Ir įdomu kokia jūsų nuomonė apie apgamų deginimą, žinoma su gydytoju leidimu.
Atsakyti
QUOTE(_Demetra_ @ 2011 10 09, 23:41)
Butu idomu suzinoti kokia apgamu reiksme ? turiu nemazai  nuo vaikystes, ar tai karminis anspaudas ?

Mane tas irgi domina. Kažkada klausiau bet niekas neatsakė. unsure.gif Gal jie nieko nereiškia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_Demetra_ @ 2011 10 10, 00:41)
Butu idomu suzinoti kokia apgamu reiksme ? turiu nemazai  nuo vaikystes, ar tai karminis anspaudas ?



Ženklai ant kūno.

http://www.dharma.lt...nklai-ant-kuno/

Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 10 10, 13:09)
Mane tas irgi domina. Kažkada klausiau bet niekas neatsakė.  unsure.gif Gal jie nieko nereiškia  unsure.gif


Priklauso nuo to , kokie jie.Yra demeles, o yra ir iskilus kaip karpos.
Pirmiausia tai kepenu funkciju pasekmes.
Asmeniskai manau jog ju liesti nereiketu, nebent jie butu kur matomoje vietoje ir jums tai nepatinka, arba trukdytu .MAn apie 11 gyvenimo metus atsirado du ant veido, kazkada buvau sumaniusi juo "nusioperuoti", bet mergaites nesutiko su mano nuomone ir pasake, jog nebebusiu tyas Mamius kuri esu dabar, tai buvo didelis komplimentas man... lotuliukas.gif o ties juosmeniu kaireje ismokau gyventi draugiskai, nes jaunysteje vis ji uzkabindavau netycia besirengdama...idomu tai jog tas vienintelis "gyvas" ir besikeiciantis:) zinau kada jis miega, kada "neramus" pasidaro... tada su juo pabendraujam, pasikalbam ir vel nurimsta ...lol PAs mus uz balos riebalinisu taip vadinamus apgamus nuima chirurgai kosmetologai. Nesudetinga, bet vistik operacija. Buvau sutikusi vyriski gydytoja, kuris nusistebejo jog as nenoriu pasalinti apgamu, o dar idomiau, kad jis turejo tokio pat dydzio ir tose paciose vietos apgamus, tik juos nusioperavo, va is jo ir suzinojau tai kuo ir pasidalinau su jumis


Papildyta:
QUOTE(Sense @ 2011 10 10, 13:05)
Ir įdomu kokia jūsų nuomonė apie apgamų deginimą, žinoma su gydytoju leidimu.


Nepritariu deginimui, tai ne karpos, tai gali buti pigmentines kilmes, gali buti riebaliniai ir t.t. Juos nuima kosmetologai.
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2011 10 10, 15:32)
Priklauso nuo to , kokie jie.Yra demeles, o yra ir  iskilus kaip karpos.
Pirmiausia tai kepenu funkciju pasekmes.

Asmeniskai manau jog ju liesti nereiketu, nebent jie butu kur matomoje vietoje ir jums tai nepatinka, arba trukdytu .MAn apie 11 gyvenimo metus atsirado du ant veido, kazkada buvau sumaniusi juo "nusioperuoti", bet mergaites nesutiko su mano nuomone ir pasake, jog nebebusiu tyas Mamius kuri esu dabar, tai buvo didelis komplimentas man... lotuliukas.gif o ties juosmeniu kaireje ismokau gyventi draugiskai, nes jaunysteje vis ji uzkabindavau netycia besirengdama...idomu tai jog tas vienintelis "gyvas" ir besikeiciantis:) zinau kada jis miega, kada "neramus" pasidaro... tada su juo pabendraujam, pasikalbam ir vel nurimsta ...lol PAs mus uz balos riebalinisu taip vadinamus apgamus nuima chirurgai kosmetologai. Nesudetinga, bet vistik operacija. Buvau sutikusi vyriski gydytoja, kuris nusistebejo jog as nenoriu pasalinti apgamu, o dar idomiau, kad jis turejo tokio pat dydzio ir tose paciose vietos apgamus, tik juos nusioperavo, va is jo ir suzinojau tai kuo ir pasidalinau su jumis

blink.gif matyt ne veltui nuo vaikystės man blogai su kepenim g.gif
o šiaip jų yra labai įvairių. Nuo mažyčių dėmelių (įv. spalvų) iki iškilusių kaip karputės. Vieną teko pašalinti. Turėjau gan didelį iškilusį, po krūtinę nelabai geroj vietoj (paplėšiau jį iki pusės blink.gif ) paskui nusprendžiau jį pašalinti kad galėčiau ramiai gyventi
Atsakyti
o kokios gali būti pienligės dvasinės priežastys?... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėjų_pieva @ 2011 10 10, 19:47)
o kokios gali būti pienligės dvasinės priežastys?...  unsure.gif

Noras buti svariai, baltai. Jausmas, kad vyrai nesvarus, seksualiniai santykiai - kazkas purvino, nesvaraus. dar gedos jausmas, susijes su seksu.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti