Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Oho Vildinga, kad išsipasakojo smile.gif Puikios idėjos 4u.gif
Išsiunčiau ir aš į paštą obuoliukus padarytus iš plastikinių butelių, nesunku pasidaryti ir manau labai tinka pasipuošti klasę 4u.gif
Papildyta:
Dar labai lengvai padaromos gėlytės iš popierinių servetėlių ir šiaip labi geras tinklapis, bet turbūt jums jau žinomas
http://stranamastero...napkins_details
Atsakyti
Labas vakarėlis. Visom tikriausiai sekasi puikiai, nes įnikote į darbelius. Nusiunčiau ir aš kelias nuorodas, nors man - atvirai pasakius- dar neprasidėjo darbymetis. Labai jau nekyla rankos ką nors kirpti, klijuoti - dar tinginiaujam ir atostogaujam. Pasigrožėjau user posted imagejūsų sukurtais darbeliais ir seilės nutįso user posted image
Šaunuolės
Papildyta:
QUOTE(calkusl @ 2011 08 17, 19:37)
ir šiaip labi geras tinklapis, bet turbūt jums jau žinomas
http://stranamastero...napkins_details

o taip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.s: 17 rugpjūčio 2011 - 19:39
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 08 15, 19:56)
Už tvarką pašte turim būti dėkingos rutagrai 4u.gif , čia ji net kelias dienas mosikavo ten šluota  lotuliukas.gif  thumbup.gif .

Ups. rutagra, atsiprašau ir labai ačiū, peliuk, ir tu šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
[quote=kara117,2011 08 15, 22:49]
[quote=vaiduuse,2011 08 15, 21:5
Keliausit į mokslo šalį? Aš tai kiekvienam lankstau po laivelį, gal užrašys vardus, o tėvelių paprašysiu, kad ant burių parašytų palinkėjimus.Tik dar nesugalvojau kaip tą vandenyną reik sumeistraut g.gif
[/quote]
Dėl vandenyno. Galima paimti agroplėvelę ir nudažyt mėlynai. Tinka ir kitokia nelabai tanki mėlyna medžiaga. Ant sienos išraizgomos girliandos, kurios pridengiamos ta medžiaga. Įjungus šviečia mėlynas vandenynas. biggrin.gif Jei ant lubų bus - tai bus dangaus skliautas.
Atsakyti
4u.gif Kiek daug puikių ir naujų idėjų. Dėkoju visoms. thumbup.gif
O visoms noriu priminti: mes stengiamės labai, bet nepamirškim, kad noru dirbti turim uždegti mokinius ir jų tėvus. friends.gif
Atsakyti
QUOTE(elbitele @ 2011 08 18, 10:58)
4u.gif Kiek daug puikių ir naujų idėjų. Dėkoju visoms.  thumbup.gif
O visoms noriu priminti: mes stengiamės labai, bet nepamirškim, kad noru dirbti turim uždegti mokinius ir jų tėvus.  friends.gif

Pritariu drinks_cheers.gif
Merginos papasakokit iš savo praktikos, kaip rugsėjo 1 sustumdot suolus pirmokams, kad būtų patogu ir vaikams ir tėvams?
Atsakyti
Aš rugsėjo pirmai suolų neišstumdau schmoll.gif . Vaikai turi susėst į suolus, kaip tikri mokinukai bigsmile.gif . O tėvai... g.gif jie pasieniais projektuojasi.
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2011 08 18, 13:47)
Aš rugsėjo pirmai suolų neišstumdau schmoll.gif . Vaikai turi susėst į suolus, kaip tikri mokinukai bigsmile.gif . O tėvai...  g.gif  jie pasieniais projektuojasi.

Aš įprastai - dviem eilėm sustumdau, kad pajustų, jog čia yra klasė, kurioje jie mokysis. O ir suolai klasėje seni - nėra jokio estetinio vaizdo. Kadangi mūsų mokykloje nebūna susitikimų birželyje, tai pirmokai įėję į klasę labai nustemba bigsmile.gif . Tėvai randa vietos prie sienos, lango. Yra taip, kaip yra, neturim daug vietos.
Atsakyti
Mano klasėje suolai stovi trimis eilėmis. Nuo lango ir nuo sienos pasuku šoneliu truputį, nes labai jau nesmagu sėdėti ir tiesiai žiūrėti į ...kriauklę. O be to taip sustačius labai jauku ir draugiška. Ant suolų išdėlioju knygas, nuteikia geram ir rimtam darbui. 4u.gif O tėvams gale pastatome suoliukų. Vyresni atsisėda, jaunesni stovi. Dauguma fotografuoja ar filmuoja, tai pasirenka vietą patys.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elbitele: 18 rugpjūčio 2011 - 14:47
Dėkui už pasiūlymus dėl suolų, nutariau, kad sustatysiu taip jau kaip pamokose 4u.gif
Dar labai būtų įdomu išgirsti atsiliepimų apie darbą su "Riešuto" pratybomis 4u.gif
Atsakyti
mergaitės, kas kurs naują temą?
Atsakyti
mergaitės, kas man duos slaptažodį? verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti