Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių susodinimas, stalo kortelės

QUOTE(ruttaly @ 2013 06 13, 12:16)
..

o dėl kortelių..kaipgi be jų? jau kaip man nepatinka, kai ateini į balių ir makaluojies aplinkui, nes nežinai, kur sėsti, kur galima ir pan. Mane irgi buvo pasodinę atskirai nuo MB per krikštynas..labai nepatinko, nes jis užsienietis, kalbos dar tada labai nemokėjau..teko sėdėti tarp kitų jaunų žmonių..tai tik ir laukiau pertraukų nuo maisto..bet čia jau tėveliai neapgalvojo, norėjau kaip geriau, kad susipažintume ir bendrautume su kitais žmonėmis, nes jie visas vedusias ar šiaip poras išskyrė.. bet vis tiek reikia tų kortelių, kad ir ne visiems pavyksta jas tinkamai išdėlioti..bet bent jau nebūsi paprašytas sėsti kitur, nes per toli ar per arti prisėdai.. 4u.gif

oi man tai asmeniskai labaim keistai skamba kai per baliu poras isskiraa doh.gif
pirma karta toki dalyka girdziu
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2013 06 14, 13:16)
oi man tai asmeniskai labaim keistai skamba kai per baliu poras isskiraa  doh.gif
pirma karta toki dalyka girdziu

Man tai yra tekę tokį dalyką matyti, kai nebėra kur atsisėsti ir pora atsisėda atskirai....dėl to aš ir darysiu korteles, kad niekam nebūtų nesusipratimų... bigsmile.gif
Atsakyti
Mes tai nusipirkom labai gražius popierinius drugelius ant taurių. Ant jų bus surašyti svečių vardai. Ir vieta sužymėta, ir galės nesumaišyti taurės, kai norės nueiti kur nors pagurkšnoti į šalį. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krista74 @ 2013 07 08, 21:44)
Mes tai nusipirkom labai gražius popierinius drugelius ant taurių. Ant jų bus surašyti svečių vardai. Ir vieta sužymėta, ir galės nesumaišyti taurės, kai norės nueiti kur nors pagurkšnoti į šalį. smile.gif


Laba diena, internete buvau užmačiusi drugelius, dedamus ant taurių, labai patiko idėja smile.gif gal išduotumėt, kur pirkote?
Atsakyti
QUOTE(menulyje @ 2013 07 10, 17:57)
Laba diena, internete buvau užmačiusi drugelius, dedamus ant taurių, labai patiko idėja smile.gif gal išduotumėt, kur pirkote?

Internetinėje ebay parduotuvėje tikrai didelis tokių drugelių pasirinkimas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(menulyje @ 2013 07 10, 17:57)
Laba diena, internete buvau užmačiusi drugelius, dedamus ant taurių, labai patiko idėja smile.gif gal išduotumėt, kur pirkote?



Aš parsisiunčiau. Dar yra likę apie 50 vnt. Dar mačiau ir Urmo bazėje.
Atsakyti
Merginos visur skaitinwju ir nebesuprantu, kaip prie u formos stalo susodinti tevelius, jaunosios du teveliai, o jaunojo tik mamyte, priesais jaunuosius niekas nesedes, vieni sako kad teveliai kartu turi sedet, kiti sako jaunosios tevai is jaunosios puses, jaunojo is jaunojo puses, poru nebus, bus tik liudininkai...kaip dazniausiai sodina..? Dilema baisi..... smile.gif
Atsakyti
Nezinau ar visai i tema as, bet... apie svecius... smile.gif Mano draugo geriausi draugai daro vestuves. Pazistu as tuos draugus, esam keliave kartu ir siaip savaitgali ne viena kartu praleide kavines, pramogos ir pan. Taciau as ju savo draugais nepavadinciau, bendraujam tik tada kai susitinkam visi.

Taigi ju vestuves, dideles 80-100 zmoniu. Taciau i rytine ceremonija kvieciami tik apie 30 zmoniu. O vakare visi 80-100, mano drauga pakviete i abi dalis, mane tik i vakarine.. Pradzioj reagavau normaliai, taciau kitu zmoniu replikos negatyvios privercia mane susimastyti, kad kazkaip negraziai cia, mes pora kartu gyvenam, planuojam savo vestuves taip pat ir dabar vienas eina nuo ryto kitas tik vakare Kaip dovana? Tai draugas nunes dovana, o as atskirai ateisiu su gelytem? g.gif

Kaip jus elgtumetes? 4u.gif
Atsakyti
Na nezinau, bet man asmeniskai taip nepatiktu, visdelto esate pora, tai turetumete abu arba nuo ryto arba tik vakare, cia mano nuomone, o draugas gi gali nebutinai eit is ryto, galit kartu vakare nueit, nemanau kad atsitiktu tragedija smile.gif cia mano nuomone, nes jei pora yra pora neturetu jos isskirti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2013 06 14, 12:16)
oi man tai asmeniskai labaim keistai skamba kai per baliu poras isskiraa  doh.gif
pirma karta toki dalyka girdziu


aš irgi buvau labai nustebus. Niekada dar nebuvau su tuo susidūrus.. ax.gif

o čia pasidalinsiu mūsų vestuvių idėja stalo kortelėms. Gal kuri susidomės ir pasigamins. Nors, jei svečių baisiai daug, tai ir rankso gali nulūžti. lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Labai gražios kortelės smile.gif jei dar ir visa šventės puošyba "susiriša" thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, noriu paklausti, pas kurias bus apvalus stalai - kur sodinsite tevelius? Prie savo stalo, ar prie atskiro? Del susodinimo korteliu, tai as galvoju sveciams dovanoti dovaneles tokiose dezutese http://www.dhgate.co.../142544383.html , gal turit ideju kaip prie ju pritvirtint ar uzrasyt vardus, kad dovanele pasitarnautu ir kaip stalo kortele?
Atsakyti