Įkraunama...
Įkraunama...

Kaaral

QUOTE(Usnee @ 2014 01 27, 15:40)
Ar turi kaaral šampūnų jautriai galvos odai? g.gif  kur didesnis pasirinkimas?  smile.gif


Ekologishka Kaaral linija Maraes, kurios net pakuote yra suiranti jusu darzhe, labai tiks jautriai odai ir jautriai klientei smile.gif tai Kaaral pasididzhiavimas, negeda nei priesh save, nei priesh aplinkinius wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Jadzka @ 2013 03 07, 09:20)
Įrašytas į mano ketinamų išbandyti priemonių sąrašą smile.gif Dabar turiu Joico pakėlėją, ale nepatinka jis man... nedaro savo darbo visiškai doh.gif:

O kokia Kaaral kaina?


Kaaral.lt visos kainos kaip ant delno wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo echolialija: 09 vasario 2014 - 23:16
Gal kas gali palyginti Maraes seriją su pvz Baco, Puryfy Volume arba X-REAL.

Man aktualu šie kriterijai:
Ar riebina jei naudoti ir kaukę (Baco man riebino, per sunkus buvo);
Ar plaukai būna slidūs kaip po X-Real arba Volume;
Ar plaukai daugiau būna standūs ar sukritę?
Koks kvapas? Royal Jelly ir Baco kvapū negaliu pakęst...
Atsakyti
Maraes sampunas geriausias is turetu, pirksiu antra litrini, labai patenkinta!!! Galva plaunu kasdien, plaukai ilgi, dazyti, galiukai sausi, prie saknu riebaluojasi, tai atsigavo plaukai per visa ilgi, sveika blizgesi igavo, spalva labai gerai ishsilaike,net kirpejas pastebejo, kvepia skaniai, ne per saldzhiai, neikyriai, naudoju shios linijos dar purshkiama nuo karschio apsauga-balzama, kadangi kasdien fenu dzhiovinu , tai superinis irgi, man svarbu kad neriebintu ax.gif, tai jis man laabai thumbup.gif , artimiausias pirkinis ampules dvifazes Maraes ir kauke irgi Maraes, pasidovanosiu Moters dienos proga smile.gif
Megstu Kaarale dar Bamboo kauke ir shampuna, vasara visada juos perku ,jie su UV filtrais, tinka super ir po baseino , taip pat bandzhiau Reale linija, Volume shampunas labai patiko, galejau net kas 3 diena plaut galva, bet dabar lideris Maraes smile.gif
Atsakyti
Ateinu ir aš su komentaru. Vakar pirkau, o šiandien išbandžiau Maraes šampūną, kondišiną ir purškiklį. Tai sakyčiau nelabai apsunkina plaukaus. Tikrai plaukai blizga,slidūs, atsigavę, nesišiaušia galai. Įspūdis toks, kad tikai atsigauti plaukai bent kokie gali smile.gif

Kol kas atsiliepimai net labai geri smile.gif Tiesa, tikėjausi visiškai kitokio kvapo biggrin.gif O šitas toks visiškai neutralus, gaivokas kvapas, na ta tikroji gardenija gal ir nelabai jaučiasi, bet tikrai nkvapas malonus.

Sakyčiau, kad tikrai geros priemonęs įvairiems plaukams, ypač jei norisi slidumo, gyvybingumo ir svaikų plaukų.

Po kelių savaičių naudojimo manau atnaujinsiu komentarą.

Atsakyti
Ataskaita apie Maraes ampules wink.gif,
chia megstanchiom pazhaist, norinchiom ir galinchiom skirti ishskirtini demesi ir shiek tiek daugiau laiko savo plaukams, abi ampules skystam pavidale, sumaishius susidaro tirshta mase, mazhdaug kremo tirshtumo, ji pasidaro shilta ,sutept ant plauku patogu, gerai pasiskirsto ir nebega, nelasha, po 15 min nuploviau, plaukai shilkiniai, primaitinti, skaniai kvepia, elastingi ir nesivelia dzhiovinant, man uzhteko 1+1 ampuliu, tai dezhutes sheshiom procedurom uzhteks , kartoju karta i sav arba 10d thumbup.gif
Ish 10 balu Kaaral Maraes Elixir gauna ish manes 10, patiks naturalia kosmetika vertinanchiom, nes be jokiu sintetiniu priedu, viskas naturalu ir ekologishka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pulp @ 2014 03 15, 16:05)
Ataskaita apie Maraes ampules wink.gif,
chia megstanchiom pazhaist, norinchiom ir galinchiom skirti ishskirtini demesi ir shiek tiek daugiau laiko savo plaukams, abi ampules skystam pavidale, sumaishius susidaro tirshta mase, mazhdaug kremo tirshtumo, ji pasidaro shilta ,sutept ant plauku patogu, gerai pasiskirsto ir nebega, nelasha, po 15 min nuploviau, plaukai shilkiniai, primaitinti, skaniai kvepia, elastingi ir nesivelia dzhiovinant, man uzhteko  1+1 ampuliu, tai dezhutes sheshiom procedurom uzhteks , kartoju karta i sav arba 10d thumbup.gif
Ish 10 balu Kaaral Maraes Elixir gauna ish manes 10, patiks naturalia kosmetika vertinanchiom, nes be  jokiu sintetiniu priedu, viskas naturalu ir ekologishka  thumbup.gif


o kokia kaina, sakykite? bigsmile.gif maitinancios plauka ampules ar kokios atstatancios ir pan?
Atsakyti
QUOTE(Siurpuliukas @ 2014 03 15, 20:39)
o kokia kaina, sakykite? bigsmile.gif  maitinancios plauka ampules ar kokios atstatancios ir pan?

Maitinanchios, drekinanchios, be jokiu silikonu, tad poveikis uzhtikrintas ir be rizikos drinks_cheers.gif
Kaina 102lt
Atsakyti
Sveiki 4u.gif kokias priemones galetumet pasiulyti, kai yra riebi galvos oda, sausi galiukai,plaukai ploni. Plaunu galva kiekviena diena, tai noretusi, kas nedirgintu oda. gal koks pylingas galvos odai valyti yra g.gif
Atsakyti
Parasysiu ir as: po visu postu ir pagyru isigijau sampuna ir kauke is Karaal (KAARAL Maraes Ekologiškas šampūnas su Taičio Gardenijos aliejumi ir tos pacios linijos kauke). Tai kaip ir kazkas rase arba mano plaukams tai visiskai netiko, nes plaukai liko pasishiause po plovimo arba tiesiog supermamose lb jau daug reklamcikiu atsirade.. biggrin.gif
Nuo slinkimo ampulytes isigijau taippat, db kokia 4 naudoju, kolkas laukiu rezultatu, bet tikrai nebuvo taip kad kaip irgi rase, kad uzteko 2 ampuliu ir jau nebeslenka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnetukaa: 11 birželio 2014 - 12:32
Man Maraes sampunas lb. patinka. Plaukai svelnus, minksti, nesivelia ir tikrai blizga. As dedu dideli pliusa ir lb.dziaugiuos ji isigijusi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute__ @ 2014 05 15, 13:56)
Sveiki 4u.gif kokias priemones galetumet pasiulyti, kai yra riebi galvos oda, sausi galiukai,plaukai ploni. Plaunu galva kiekviena diena, tai noretusi, kas nedirgintu oda. gal koks pylingas galvos odai valyti yra g.gif

Yra ir gydomasis shampunas ir ampules nuo rebalavimosi, o kasdieniai rekomenduochiau Energy shampuna su mentoliu, jis pasirupins (nesausins)plaukais ir pareguliuos sebumo ishsiskyrima. Taip pat yra Scrubas, karta i savaite super atgaivina galvos odyte, nualomos negyv. lasteles ir kosmetiniu priemoniu likuchiai, kas palengvina isisavinima naudojamu priemoniu wink.gif
Atsakyti

Lashiukai nuo slinkimo, Targeted padejo ir man ir mamai smile.gif
user posted image
Atsakyti