Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai su klausos negalia 8 tema

QUOTE(AboveStars @ 2011 09 02, 08:44)
Kaip smagu, kad tavoji entuziastingai i mokykla zygiuoja.. Neabejoju, kad netuziazmas nesbles ir toliau jums gerai seksis.. ir pavydetina, kokia pagalba Jk gauna vaikuciai.. kai parasei apie fm prisiminiau viena atveji is cia.. viena pazystama mergina, siemet 12-a klase baige, turinti klausos problemu taip pat nesiojo fm,  ten kiek suprantu, mokytojas ant kaklo turi uzsideti mikrofona, tai jos mokykloje atsirado mokytoju, kategoriskai atsisakanciu ta mikrofona pamoku metu uzsideti ir palieka vaika likimo valiai.. kazkas baisaus, kaip cia truksta aplinkiniu palaikymo ir dar is tokiu zmoniu kaip pedagogai.. tikiuosi tokiu Medutes kelyje nesutikti...
Butinai pranesk, kaip jums toliau seksis, kaip uzsiims pedagogai su dukryte smile.gif Sekmes!

Koks zmoniu tamsumas, kad jie zinotu, kad ju mobilieji net ramybes busenoje kenkia daug daug daug kartu daugiau ( Fm rysio atstumas - koks 10-20 metru, o mobiliuju - kol rysys nukeliauja iki stoties bazes ir atgal, maziausiai km. ). Taip kad zodziu nera.
Atsakyti
O man tai išvis keista, kad toks bardakas... na bet aišku jei ta 12-okė tylėjo, nesiskundė tai aišku ir mokytojai darė ką norėjo... Jei kas negerai bent jau man tai yra direktorė, o jei ji nepadeda - švietimo skyrius, savivaldybėje už švietimą atsakingi ir t.t. Su tokiais išsidirbinėjimais tikrai nesitaikstyčiau.... Pastebėjau, kad išvis jei tylėsi - nieko negausi... va puikiausią pavyzdį matau per langą: mama stumdo neįgalų vaiką su vežimėliu. Mama smulki, vaikas jau kokių apie 20 metų. Mama stuma vaiką, o vaiko kojos iš vežimėlio iškritę, batukų nosys "nuartos". Kažkada pasakiau, kad kojos iškritę vaiko, sakau, gal nepastebėjo, o ji man sako "vežimėlis nepritaikytas, bet tokį jau gavom". Tikrai manau, kad jei kur pasiskųstų dėl tokios situacijos ar nuneštų saldainių dėžę gautų tą geresnį vežimėlį, bet va yra kaip yra... dar vienas geras pavysdys kai KI pinigai kasmet pasibaigia, va skundėi praeitais metais, "atakavo" raštais SAM tėveliai, kreipėsi į žiniasklaidą ir atsirado pinigų vaikų KI, šiemet jei rankų nenuleis tie kas negavo, manau irgi išpeš...
Atsakyti
Sveikos,

žiūriu apie FM sistemas kalbėjot. Nenoriu nieko reklamuoti, bet tik pasakyt, koks gėris yra FM sistema! Gailiuosi, kad mokykloje kartais neišdrįsdavau paduoti. O va dabar studijuoju, tai vienoj paskaitoj buvau be FM sistemos- girdėjau dėstytoją, bet nieko nesupratau, nes jis su barzda, sunku skaityti iš lūpų ir šiaip neaiškiai murma. Per kitą paskaitą padaviau FM sistemą, tai sedėjau laimės pilnom kelnėm- beveik viską supratau! Galėjau kartu su visais nuoširdžiai juoktis, o ne vaidinti, kad man linksma, jei dėstytojas pasako kokį juokelį ir šiaip labai gerai jaučiausi. Tai va.. Aišku kiekvieno nuomonė asmeniška, bet išbandyti reikėtų. Keista, kad LiVo vaikučiui nelabai patiko- gal jis pakankamai girdi ir supranta be jos, todėl nelabai reikalinga ta papildoma aparatūra..
Atsakyti
QUOTE(silmgreen @ 2011 09 10, 22:48)
Sveikos,

žiūriu apie FM sistemas kalbėjot. Nenoriu nieko reklamuoti, bet tik pasakyt, koks gėris yra FM sistema! Gailiuosi, kad mokykloje kartais neišdrįsdavau paduoti. O va dabar studijuoju, tai vienoj paskaitoj buvau be FM sistemos- girdėjau dėstytoją, bet nieko nesupratau, nes jis su barzda, sunku skaityti iš lūpų ir šiaip neaiškiai murma. Per kitą paskaitą padaviau FM sistemą, tai sedėjau laimės pilnom kelnėm- beveik viską supratau! Galėjau kartu su visais nuoširdžiai juoktis, o ne vaidinti, kad man linksma, jei dėstytojas pasako kokį juokelį ir šiaip labai gerai jaučiausi. Tai va.. Aišku kiekvieno nuomonė asmeniška, bet išbandyti reikėtų. Keista, kad LiVo vaikučiui nelabai patiko- gal jis pakankamai girdi ir supranta be jos, todėl nelabai reikalinga ta papildoma aparatūra..

Puikiai tave suprantu, nes ir aš ja naudojuosi, kai žiūriu TV. Iš tikrųjų labai smagiai jautiesi, kai beveik viską puikiai supranti ( kad ir fM sistemos pagalba), nei dediesi suprantąs, arba tiesiog bandai suprasti iš vaizdų ( kalbant apie filmus ). Beje, kaip matyti, tau visai neblogai sekasi studijuoti mirksiukas.gif , tad sėkmės kuo dideliausios 4u.gif
Atsakyti
Na va taip ir nebeparašiau, bet kajui 13 d. pajungė procesorių... Reakcija šiokia tokia buvo... kai žaidė paskambinus varpeliu pakėlė akis ir nesuprato kas darosi.... Bet dabar namuose nieko nereaguoja.... Tik šiandien taip keistai paleidus lopšines nurimo ir šypsojosi nieko nedarydamas (kaip sustingęs) kokias 1-2 minutes... Na nieko perdaug ir nereiki tikėtis nes dar tik 3 dienos. kol kas dar būna, kad aparats nukrenta ar kajus jį pats nusiplėšia, bet kai jau pamato, kad aš ateinu bando pats prisiklijuot ritę, bet dar nelabai randa kur...
Šiaip kas liečia patį aparatą tai labai faina, kad yra pultelis ir jei tik ritė ne vietoje iškart pyp pyp pyp.
Ai dar vakar dėl įdomumo žiūrėjau kiek jis ten girdi, labai smalsu buvo, tai uždėjau ritę kai miegojo ir pabandžiau pakalbėti tai iškart akys stačios, reiškia, dabar jau galiu būt rami - girdi, dabar liko tik mokytis:)
Atsakyti
QUOTE(Indre_bac @ 2011 09 16, 13:45)
Na va taip ir nebeparašiau, bet kajui 13 d. pajungė procesorių... Reakcija šiokia tokia buvo... kai žaidė paskambinus varpeliu pakėlė akis ir nesuprato kas darosi.... Bet dabar namuose nieko nereaguoja.... Tik šiandien taip keistai paleidus lopšines nurimo ir šypsojosi nieko nedarydamas (kaip sustingęs) kokias 1-2 minutes... Na nieko perdaug ir nereiki tikėtis nes dar tik 3 dienos. kol kas dar būna, kad aparats nukrenta ar kajus jį pats nusiplėšia, bet kai jau pamato, kad aš ateinu bando pats prisiklijuot ritę, bet dar nelabai randa kur...
Šiaip kas liečia patį aparatą tai labai faina, kad yra pultelis ir jei tik ritė ne vietoje iškart pyp pyp pyp.
Ai dar vakar dėl įdomumo žiūrėjau kiek jis ten girdi, labai smalsu buvo, tai uždėjau ritę  kai miegojo ir pabandžiau pakalbėti tai iškart akys stačios, reiškia, dabar jau galiu būt rami - girdi, dabar liko tik mokytis:)

Kaip smagu dėl mažojo Kajaus 4u.gif . Tikra tiesa, dabar teks daug ir nuosekliai dirbti, kad Kajus suvoktų garsų šaltinius. Pamatysite, jei dirbsite, rezultatai bus stulbinantys thumbup.gif .
O pas ką kreipsitės konsultacijai ar pamokoms. Ar turite kur ? O šiaip sėkmės jums didelės drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(belekur @ 2011 09 16, 15:41)
Kaip smagu dėl mažojo Kajaus  4u.gif . Tikra tiesa, dabar teks daug ir nuosekliai dirbti, kad Kajus suvoktų garsų šaltinius. Pamatysite, jei dirbsite, rezultatai bus stulbinantys  thumbup.gif .
O pas ką kreipsitės konsultacijai ar pamokoms. Ar turite kur ? O šiaip sėkmės jums didelės  drinks_cheers.gif


tai nieko nelieka, tik darželis ir vaikų raidos centre dar kelios pamokos likę. Šiaip skambinau aleksandrai tai sutarėm, kad kartą per mėnesį pas ją apsilankysim. Na ir dar galvoju kokią mokyklėlę pabandyti palankyti. pirmas kartas nemokamas tai nieko neprarasim ir žiūrėsim ar verta, kai dabar dar nelabai jis ką supranta...
Atsakyti
Niu va kaip smagu!!! Kokios dziugios naujienos wink.gif
Atsakyti
Indre_Bac, kaip džiaugiuosi dėl Kajaus thumbup.gif , žingsnis po žingsnio, lašas po lašo... O beto vaikų smegenys imlios, linkiu kuo geriausios kloties, dabar jau tėvų pasiaukojimo reikalas. džiaugiuosi dėl Jūsų. 4u.gif

kas dėl mūsų, mums viskas gerai, Fm pajungimą atidėjo iki lapkričio, tada žiūrėsim.
Atsakyti
O dabar žiūriu, kad kuo toliau, tuo labiau jam tas implantas nebepatinka... Ar buvo kam taip? Kai uždedi plešia, o kai pamiršta tai nešioja kaip niekur nieko.... kaži taip turi būt...?
Atsakyti
QUOTE(Indre_bac @ 2011 09 17, 13:41)
O dabar žiūriu, kad kuo toliau, tuo labiau jam tas implantas nebepatinka... Ar buvo kam taip? Kai uždedi plešia, o kai pamiršta tai nešioja kaip niekur nieko.... kaži taip turi būt...?

g al pavargsta nuo garsų.Vyčiui tai buvo didžiulė krizė kokie 3mėn po pajungimo.nei iš šio nei iš to neleido visai net uždėt,o įjungt tai visai.bet tik prisiliesdavau prie ausies, iš kart verkt ir viskas.priėjom bendros išvados,kad kažkoks garsas išgasdinęs buvo,tuomet nureguliavo aparatą vėl nuo pradinio stiprumo ir vėl iš naujo.Bet mes ir lyg šiol nežinom,kas iš tikro jam tada buvo.Bet vaikščiojom be aparato kelias sav.,kol vėl užsidėjom.tai tokį vat vieną atvejį ir turėjom nenešiojimo.O dabar tai tik erzindamas neleidžia dėti,kad pagaudyčiau aš jį.
Atsakyti
QUOTE(taputapu @ 2011 09 17, 14:25)
g al pavargsta nuo garsų.Vyčiui tai buvo didžiulė krizė kokie 3mėn po pajungimo.nei iš šio nei iš to neleido visai net uždėt,o įjungt tai visai.bet tik prisiliesdavau prie ausies, iš kart verkt ir viskas.priėjom bendros išvados,kad kažkoks garsas išgasdinęs buvo,tuomet nureguliavo aparatą vėl nuo pradinio stiprumo ir vėl iš naujo.Bet mes ir lyg šiol nežinom,kas iš tikro jam tada buvo.Bet vaikščiojom be aparato kelias sav.,kol vėl užsidėjom.tai tokį vat vieną atvejį ir turėjom nenešiojimo.O dabar tai tik erzindamas neleidžia dėti,kad pagaudyčiau aš jį.


Na gali būti, kad pavargsta nes visą dieną išbūna. Kai miego nori dar būna kad nusiplešia, bet čia kaip ir su KA. Nu dabar pamačiau, kad labai bangom užeina, ryte labai nenorėjo būti, dabar nešioja kaip niekur nieko.... Gal ne iš tos kojos iš lovos išlipęs buvo:)
Atsakyti