Įkraunama...
Įkraunama...

Aš ir mano autistas

mes vakar turbut kazka ne taip suvalgem su vaiku nes labai vemem abu,bet daugiau jokiu pozymiu,o siandien tokia grazi diena,jauciames puikiai,neleidau i darzeli,laukiame sveciu wub.gif mazius dovanu gavo traukinuka su sviesomis,begiais,garsais is musu,tai puse dienos is ranku nepaleidzia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laguna11 @ 2011 09 26, 13:24)


Sveikiname jubiliatą
user posted image







O aš Jokūbo striukę mylimiausią šian sugadinau skalbdama. Nusilupo traukinukas verysad.gif
Atsakyti
Lagunos vyrukui nuosirdus sveikinimai Gimimo Dienos proga 4u.gif

Atsakyti
aciu 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Ice @ 2011 08 11, 16:23)
Aš ten važiavau jau apsiskaičiusi, kas tas autizmas ir kad mažiui jis gali būti. Mano įtarimai tik buvo patvirtinti.


Sakykit, kokie įtarimai jums kilo, stebint savo vaiką, kad nusprendėte kreiptis į gydytojus? 4u.gif

Laba diena visoms mamoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laguna11 @ 2011 09 26, 20:01)

kaip atšventėt? kokios dovanos labiausiai vaiką sužavėjo?
Atsakyti
na mes savo stiliumi:) mazius nemoka pusti zvakuciu,tai mama padare si darba,uztat vaikas kibo i vaikiska sampana blink.gif blink.gif zaide nemazai su drauges 8men leliuku,kuri jis labai megsta,glosto ji priejes,atsargiai ima uz rankytes wub.gif
labiausiai prasiau lavinanciu dovanu,tai gavome deliones su gyvunais,su skaiciais,tokia lenta su skylutemis,kur reikia susmaigstyti tokius grybukus,sita labai patiko thumbup.gif ir pirsciukams lavinti super.as buvau nupirkusi traukinuka,labai suzavejo,dar i darzeli nesesi sakoti su vaikais pasedeti,o grizdamas parsinese lektuva,dovanele nuo aukletoju wub.gif dabar pamato lektuva per tv ir puola ieskoti savo zaisliuko.dar mociutes 100lt reikes kazkaip praktiskai panaudoti ax.gif

nebepamenu ar kalbeta buvo,ar jusu vaikucius domina paspirtukas?kazkaip gundausi nupirkti smile.gif

o maniskiui sulig gimimo diena kazkaip atejo ramybe,kaip angeliukas siom dienom,einu kur man reikia ir pro kur noriu,jis ramiai tipena salia,parduotuvej,vaistinej palaukia be problemu,valgo labai gerai,darzely sake pats verzte verziasi pas spec.pedagoge ir logopede dirbti i uzsiemimus thumbup.gif
laaabai namie megsta ziburelis.lt uzduoteles spresti,vos tik pamato kad jungiu kompiuteri tuoj prisistato ir rodo kad junk sprest.ten atrodo kad gerai zino spalvas,formas,skaicius iki desimt,parodo viska be klaidu,reikes paprasyti aukletojos kad darzely ji patestuotu,ar tikrai pazista,ar jis ten jau mintinai viska ismokes per kompiuteri lotuliukas.gif

zodziu kazkoks labai geras etapas,net keleta suvokiamu zodziu jau turime savo zodynely pagaliau thumbup.gif
Atsakyti
Mamytės, ar tai, kad vaikas kartais dėlioja daiktus į eilutę jau reiškia, kad tai tikrai autizmo požymis? Ar sveiki vaikai tiesiog taip gali daryti ir tiek? Pvz., mašinėles, sausainius. Vaikui 2 metukai.
Pradedu įtarti autizmą verysad.gif , bet kitokių jokių požymių nematau lyg ir g.gif Labai dėmesingas, atsako šypsena į šypseną, tik vat dar nekalba. Savo kalba šneka su mumis.
Atsakyti
Lagūna11, gražios nuotaikos pas jus doh.gif doh.gif doh.gif
Jokūbas turi paspirtuką ir mielai juo važiuoja, Tik kad dažnas šaligatvis doh.gif doh.gif doh.gif

Vika, pabandyk paskaitinėt kelias mūsų temas. Tiesiog natūraliai dauguma iš mūsų nebenori to paties per tą patį kartot kas kart atėjusiai mamytei 4u.gif Tie išgyvenimai mums nėra patys lengviausi ar maloniausi. bet patarčiau kreiptis į spec. kurie įvertins jūsų vaiką.



Atsakyti
Ačiū, suprantama 4u.gif paieškosiu senų temų.
Atsakyti
ai beje aukletoja sake kad maniskis yra ypac pedantiskas vaikas,nezinau cia gerai,ar jau perdeta g.gif kai grizta is lauko darzely tvarkingai pasideda rubelius i spintele,batu lipdukus uzlipdo lygiai ir pasideda,pristumia kedute atsistojes nuo stalo,po miego uzkloja lova ir pasideda pizama po pagalve,plauna rankas neraginamas,piesia taip kad neissiteptu blink.gif blink.gif
namie nera toks jau pedantas,ypac kas liecia zaislus,ten tikras savartynas lotuliukas.gif jo spintelej ir stalciuose...

nebeliko ir to kad nevalgydavo nuluzusio sausainio,ar truputi nutrupejusio surelio..zodziu kaip diena taip naujiena,bet lyg ir i gera.. bigsmile.gif
gavome dar 3 eye q buteliukus,dabar jau apsirupine visapusiskai:)
Atsakyti
QUOTE(laguna11 @ 2011 09 28, 17:52)
nebepamenu ar kalbeta buvo,ar jusu vaikucius domina paspirtukas?kazkaip gundausi nupirkti smile.gif


Domina, tiksliau domintų - nes jau giliai rūsyje paslėptas, labai nesaugu su juo doh.gif šaligatviai tragiški, saugumo jausmo mažai, užlaikyti neįmanoma, vienžo - nusprendėme nerizikuoti. Laimei, išmoko važiuoti dviračiu, todėl dabar juo važinėja.
Papildyta:
QUOTE(Cukraus pudra @ 2011 09 28, 18:12)
Vika, pabandyk paskaitinėt kelias mūsų temas. Tiesiog natūraliai dauguma iš mūsų nebenori to paties per tą patį kartot kas kart atėjusiai mamytei  4u.gif  Tie išgyvenimai mums nėra patys lengviausi ar maloniausi. bet patarčiau kreiptis į spec. kurie įvertins jūsų vaiką.


Norėjau tą patį parašyti rolleyes.gif
Papildyta:
Pas J tobulėja mašinėlių dėliojimo į eiles stilius tongue.gif Dėlioja dabar įvairiomis variacijomis, pvz. šiuo metu "praretinta eilė" driekiasi per kambarį; kažkurią dieną radau eilę puslankiu, dar kažkada - įstrižai visaip bigsmile.gif
Atsakyti