Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinė pažintis

Pabandysiu trumpai. Istorija gal ir kartojasi ir banali kaip surudijęs centas, bet pasidarė idomu kitų nuomonė. Susipažinau su vaikinu viename is pažinčių tinklapių. Pabendravę susitikom realiai ir jau du menesius susitikinėjam. Tačiau jis ir toliau prisijungia tame pažinčių tinklapyje ir, tikriausiai, sėkmingai bendrauja su kažkuom, dalinasi dovanėlėm. Kaip jūs reaguojate i tokius santykius? Žinoma, mūsų bendravimo laikas gana trumpas, jokių įsipareigojimų kaip ir dar nėra, bet...Gal kam nors is merginų buvo tokia pažinties pradzia, būtų įdomu sužinoti..
Atsakyti
pirmas klausimas kyla kiek jus ir tam vaikinui metu?
Atsakyti
na, mes nesam patys jauniausi smile.gif mums po 30..
Atsakyti
Oi, aš tai pati su saviškiu susipažinusi esu lygiai taip pat, tačiau pas mus jau yra ir įsipareigojimų. Žinau, kad jis nėra pašalinęs savo anketos, aš taip pat (tik aš ten nesilankau jau). Bet negi aš vaikinui uždrausiu? Aš saviškiu pasitikiu visu 100 procentų ir man drausti nėra reikalo. Žinau, kad jis neflirtuoja, nerengia susitikimų- pas mus yra pasitikėjimas. Sakė, kad jis ten užsuka tik paskaityt mūsų pirmąsias žinutes smile.gif aišku, pas jus gal kiek kitaip dar, kol neturit įsipareigojimų rimtesnių. Aš nesu už tai, kad poroje kuris nors turėtų pažinčių anketą, tikrai ne..bet savo atveju žinau, kad jis nemezga jokių santykių ir galbūt ten net nebesilanko taip dažnai smile.gif gal aš ir pasirodysiu per daug liberali... sakyčiau normalu, kad jis dar turi tą anketą, kol nepažadėjęs kažko tau 4u.gif
Atsakyti
jus tik susitikejat ,o kad jis ten buna prisijunges tai nieko nereiskia juk ir draugai ir panasiai,pati turiu tokia anketa daznai ten prisijungiu nes ten visi mano klasiokai,grupiokai ir seip geri draugai,tad kad pazinciu svetaine tai nereiskai kad tik del pazinciu jis ten sedi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantastique @ 2011 08 10, 18:51)
Oi, aš tai pati su saviškiu susipažinusi esu lygiai taip pat, tačiau pas mus jau yra ir įsipareigojimų. Žinau, kad jis nėra pašalinęs savo anketos, aš taip pat (tik aš ten nesilankau jau). Bet negi aš vaikinui uždrausiu? Aš saviškiu pasitikiu visu 100 procentų ir man drausti nėra reikalo. Žinau, kad jis neflirtuoja, nerengia susitikimų- pas mus yra pasitikėjimas. Sakė, kad jis ten užsuka tik paskaityt mūsų pirmąsias žinutes smile.gif aišku, pas jus gal kiek kitaip dar, kol neturit įsipareigojimų rimtesnių. Aš nesu už tai, kad poroje kuris nors turėtų pažinčių anketą, tikrai ne..bet savo atveju žinau, kad jis nemezga jokių santykių ir galbūt ten net nebesilanko taip dažnai smile.gif gal aš ir pasirodysiu per daug liberali... sakyčiau normalu, kad jis dar turi tą anketą, kol nepažadėjęs kažko tau  4u.gif

ačiū už atsakymą man jis labai patiko smile.gif manyčiau, viską parodys laikas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Echmėja @ 2011 08 10, 18:58)
jus tik susitikejat ,o kad jis ten buna prisijunges tai nieko nereiskia juk ir draugai ir panasiai,pati turiu tokia anketa daznai ten prisijungiu nes ten visi mano klasiokai,grupiokai ir seip geri draugai,tad kad pazinciu svetaine tai nereiskai kad tik del pazinciu jis ten sedi 4u.gif

Ačiū ir jums už atsakymą smile.gif tikriausiai, aš per daug rimtai į visa tai pažiūrėjau smile.gif
Atsakyti
Pas mane irgi didžioji dauguma pažinčių per internetą gaudavosi, visai kaip jums. Ir netgi dabar taip yra biggrin.gif
Bet kol jūsų santykiai nepažengė iki tiek, ar sakykim, nepavadino jūsų savo mergina, nemanau, kad turėtumėt sukti galvą, nervintis ar priekaištaut, kad jis ten yra ir dar dalyvauja. smile.gif Išvis man rodos nesukit sau dėl to galvos. Tuo labiau, kad jūs susitikinėjat dar, niekas į kažką labai rimto neišsirutuliojo lyg ir. Mažiau galvokite ir nusiraminkite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2011 08 11, 20:33)
Pas mane irgi didžioji dauguma pažinčių per internetą gaudavosi, visai kaip jums. Ir netgi dabar taip yra biggrin.gif
Bet kol jūsų santykiai nepažengė iki tiek, ar sakykim, nepavadino jūsų savo mergina, nemanau, kad turėtumėt sukti galvą, nervintis ar priekaištaut, kad jis ten yra ir dar dalyvauja. smile.gif Išvis man rodos nesukit sau dėl to galvos. Tuo labiau, kad jūs susitikinėjat dar, niekas į kažką labai rimto neišsirutuliojo lyg ir. Mažiau galvokite ir nusiraminkite smile.gif

Ačiū smile.gif Tiesą sakant, ir aš taip manau. kuo mažiau reikia kreipti dėmesį. tiesiog viena tokia panaši pažintis baigėsi man nekaip ir gal dėlto, iš karto ir atkreipiau dėmesį į tokį dalyką. bet, kaip sakant, kaip likimas lems, taip ir bus smile.gif tik kartais liūdna, kad tos internetinės pažintys nelabai rimtos būna..
Atsakyti
QUOTE(Pavasarine zemuoge @ 2011 08 12, 18:19)
Ačiū smile.gif Tiesą sakant, ir aš taip manau. kuo mažiau reikia kreipti dėmesį. tiesiog viena tokia panaši pažintis baigėsi man nekaip ir gal dėlto, iš karto ir atkreipiau dėmesį į tokį dalyką. bet, kaip sakant, kaip likimas lems, taip ir bus smile.gif tik kartais liūdna, kad tos internetinės pažintys nelabai rimtos būna..

Kartais nelabai kokia baigtis, o kartais išauga į kažką tookio bigsmile.gif neapsunkinkit savęs tokiomis mintimis, gyvenkit ir mėgaukites dabar, o viskas laikui bėgant susidėlios į savas vietas, kad ir kaip bebūtų ax.gif
Atsakyti
Su savo vyru taip susipažinau - per internetą studijų laikais. Po to, kai susitikome gyvai ir toliau per tą svetainę bendravom, paskui perėjom prie visokių skype ir t.t., nes studentam telefonu brangu, o kai labai patinka žmogus norisi kuo daugiau bent virtualiai pabūti kartu.
Iš tos svetainės kur susipažinom abu išsiregistravom gal po metų... Tiesa, aš užvedžiau tokį pokalbį, kad ką mes ten veikiam... Be to ta svetainė tapo nepopuliari, nebeliko natūraliai ką ten veikti. Jokiuose pažinčių puslapiuose nei vienas nebendraujame nuo tada. Kad ir kada nebūtų... smile.gif
Esame kartu jau 7 metus.
Atsakyti
Manau, kad savaime šis klausimas išsispręs. Jeigu jūs jam patinkate, tai ilgainiui jis nebeturės ten ką veikti ir ištrins smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2011 08 16, 11:10)
Manau, kad savaime šis klausimas išsispręs. Jeigu jūs jam patinkate, tai ilgainiui jis nebeturės ten ką veikti ir ištrins  smile.gif


Labai pritariu drinks_cheers.gif Keli mėnesiai dar nėra didelis laiko tarpas ir dar visko gali būti..Bet jei vaikinas jau rimtai žiūrės į jūsų draugystę, su laiku gali ir nebelikti anketos mirksiukas.gif Tiesiog kol jūsų draugystė -tik draugystėir atsiriboja, tai pergyventi nėrako.. 4u.gif
Atsakyti