Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinė pažintis

QUOTE(Sky Cloud @ 2011 08 16, 15:05)
Labai pritariu  drinks_cheers.gif Keli mėnesiai dar nėra didelis laiko tarpas ir dar visko gali būti..Bet jei vaikinas jau rimtai žiūrės į jūsų draugystę, su laiku gali ir nebelikti anketos  mirksiukas.gif Tiesiog kol jūsų draugystė -tik draugystėir atsiriboja, tai pergyventi nėrako.. 4u.gif

Aciu smile.gif is tikruju, pagalvojau, kad mes moterys kartais per daug i kai kurias situacijas rimtai ziurim smile.gif bet, kita vertus, ta nelemta gyvenimiska patirtis privercia susimastyti ir atkreipti demesi, kad ir i tokias smulkmenas smile.gif
Atsakyti
O as manau priesingai... Jeigu dar ten sedi, reiskia nera isitikines kad tu - ta vienintele jam busi. Siulau pasikalbet atvirai... Nespaudziant, nuosirdziai... Pamatysi, gal jis tiesiog nesusimastydamas ten sedi ir viskas pasikeis,o jei po pokalbio ir toliau sedes - gal tiesiog iesko geresnes. Tokia mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(kutikuti:) @ 2011 08 20, 19:45)
O as manau priesingai... Jeigu dar ten sedi, reiskia nera isitikines kad tu - ta vienintele jam busi. Siulau pasikalbet atvirai... Nespaudziant, nuosirdziai... Pamatysi, gal jis tiesiog nesusimastydamas ten sedi ir viskas pasikeis,o jei po pokalbio ir toliau sedes - gal tiesiog iesko geresnes. Tokia mano nuomone.

na, is dalies pritariu. bet..bendraujam tikrai labai trumpai, tik kelis menesius, tad gal ir naturalu, kaip ir kelios merginos sake, kad neissiregistravo. tuo labiau, kad ir as pati to anketos nesu istrynus, ir uzeinu, bet tik pasiziuriu ir vel iseinu. esu klausus kaip jam sekasi ten bendrauti smile.gif atsakymas buvo, kad uzeinantis ten retai. tad pagalvojau, gal nereikia per daug sukti galvos ir leisti laikui viska sudelioti i vietas. kadangi esu turejusi ne kokios patirties su internetine pazintimi, i sia ziuriu atsargiau. gal ir iesko geresnes, kas ten ji zino smile.gif bet..ir as kol kas nesu simtu proc. tikra, kad jis yra tas-pats pats paciausias ir geriausias smile.gif
Atsakyti
kaip galvojate smile.gif , g.gif ar galima bendrauti internetu tik "internetu". ar visdelto,. anksciau ar veliau, smalsumas nugales, ir iskils butinybe pasimatyti. ar nebaisu butu pamatyti realybe... mano geriausia drauge dega aistra blush2.gif , ji eina is proto, del to, kurio nepazista.. blush2.gif man baisu kuo tai gali baigtis. atkalbineju schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(juramarina @ 2011 08 25, 20:50)
kaip galvojate smile.gifg.gif ar galima bendrauti internetu tik "internetu". ar visdelto,. anksciau ar veliau, smalsumas nugales, ir iskils butinybe pasimatyti.  ar nebaisu butu pamatyti realybe... mano geriausia drauge dega aistra blush2.gif , ji eina is proto, del to, kurio nepazista..  blush2.gif man baisu kuo tai gali baigtis. atkalbineju schmoll.gif

Na as galiu pasidalinti mintimis.
Esu susitikusi tris kartus.Su tais zmonemis bendravau ne trumpa laika.Imdamasi saugumo priemones visa laika apsikeisdavau facebook,ir stebedavau ka raso jo draugai jei aplamai tokiu yra,ar ju daug,ar jie realus ir pokalbiai fb vyksta naturaliai,o ne spicealiai sukurtos netikros anketos .Susitikdavau tik viesose vietose kur yra daug zmoniu.Pirma karta,kai susitikau deja tada buvau dar ir su drauge,tiesiog nesiriso pokalbis su vaikinais,tiesiog pasibuvom ir issiskirstem kas sau.Antra karta,kai susitikau,isiplieske romaniukstis,ir turiu pripazinti labai karstas.Aisku bendravom internetu gal 4men,zmogelis po to spaust net pradejo,mat issiaiskinom,kad tam paciam rajone gyvenam.Neslepsiu, viskas patiko.Bet po to staigiai viskas uzsibrauke,nes as kazkaip viska persideliojau galvoje,ir supratau,kad su zmogum man nepakeliui.Ko pasekoje jis mane pradejo sekti,susipazinti su mano draugais,mat zmogelis mane isimylejo doh.gif lotuliukas.gif trecia karta susitikau su be galo graziu vaikinu.Na pasimatymo scenarijus kaip is filmo,o internetu bendravom 7men su pertraukom! Bet viskas greit uzsibaige,kai zmogelis pamate,jog neesu as laisvo elgesio mergina.
Ar nusivyliau visais pasimatymais?Tikrai ne,siokia tokia pramoga,extrymas,jauduliukas ir nezinomybe kas pasirodys.Ar zmones buvo tokie pat kaip nuotraukose?Man pasiseke,visiskai nesiskyre realybeje.Buvo arba net grazesnis nei foto ,bet tikrai neprasciau.
Nieko blogo,jei tai vyksta su protu.Aisku nepatarciau eit i namus,sest i masina ar susitikt kur prie miskelio:D pradzioj net patarciau per web cam pasiziuret ar tikrai tas pats zmogus sedi,galu gale pasitelkt facebook i pagalba.Nes pastarosiom dienom buvo pradejes atakuot vienas asmuo.Mat kazkada as jam palikau savo nr svetaineje (debile as gal buvau,arba girta ne kitaip biggrin.gif ) skambindavo cystai kiekviena diena,reikalaudavo susitikt.Atrodo telefonu risas kalba,balsas malonus,bet kai paklausdavau ar butu imanoma susiekti internetu,ar turi skype,fb ar dar ka,prasidedavo issisukinejimai,temos nutraukimai,o galu gale ,kai pamate,kad neuzkibsiu greit pasisalino.Tad dar vienas zenklas,kad geriau nerizikuot,jei issisukineja,arba labai spaudzia susitikt smile.gif
Atsakyti
[quote=juramarina,2011 08 25, 19:50]
kaip galvojate smile.gif , g.gif ar galima bendrauti internetu tik "internetu". ar visdelto,. anksciau ar veliau, smalsumas nugales, ir iskils butinybe pasimatyti. ar nebaisu butu pamatyti realybe... mano geriausia drauge dega aistra blush2.gif , ji eina is proto, del to, kurio nepazista.. blush2.gif man baisu kuo tai gali baigtis. atkalbineju schmoll.gif
[/quot
Kaip suprantu atkalbinejat susitikti? O tai gal geriau susitikti ir pamatyti realu zmogu, nei gyventi su fantazijomis..Kita vertus, juk nera taip, kad ji visiskai nieko nezinotu apie ta zmogu, juk ir foto galima pasiziureti, ir telefonu pasibendrauti, o tada jau galima ir susitikti..
Atsakyti
QUOTE(juramarina @ 2011 08 25, 20:50)
kaip galvojate smile.gifg.gif ar galima bendrauti internetu tik "internetu". ar visdelto,. anksciau ar veliau, smalsumas nugales, ir iskils butinybe pasimatyti.  ar nebaisu butu pamatyti realybe... mano geriausia drauge dega aistra blush2.gif , ji eina is proto, del to, kurio nepazista..  blush2.gif man baisu kuo tai gali baigtis. atkalbineju schmoll.gif

galima bendraut tik internetu. Yra įdomių žmonių, su kuriais tiesiog faina bendraut, bet susitikt nesinori.
neatkalbinėkit, tegu susitinka. Virtualus bendravimas skirias nuo realaus. Jei nesinori prarast pašnekovo, geriau nesusitikt ax.gif nors būna išimčių. Tik kiek teko išbandyt tokius susitikimus, tai dažniausiai nutrūkdavo bet koks bendravimas, internetu taip pat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 08 29, 19:20)
galima bendraut tik internetu. Yra įdomių žmonių, su kuriais tiesiog faina bendraut, bet susitikt nesinori.
neatkalbinėkit, tegu susitinka. Virtualus bendravimas skirias nuo realaus. Jei nesinori prarast pašnekovo, geriau nesusitikt  ax.gif nors būna išimčių. Tik kiek teko išbandyt tokius susitikimus, tai dažniausiai nutrūkdavo bet koks bendravimas, internetu taip pat  smile.gif

siais laikais, zmones, susipazine internetu ir draugauna, ir myli, ir susituokia..manau, ne susipazino vieta lemia santykiu kokybe ir bendravima..
Atsakyti
QUOTE(Pavasarine zemuoge @ 2011 08 29, 21:08)
siais laikais, zmones, susipazine internetu ir draugauna, ir myli, ir susituokia..manau, ne susipazino vieta lemia santykiu kokybe ir bendravima..

nesupratot nieko.
dažniausiai virtualiai bendraujant idealizuojam pašnekovą, susitikus viską įvertinam realiai ir dažniausiai realybė atrodo visai ne tokia, kokią įsivaizdavai. Santykiai nutrūksta
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 08 29, 21:50)
nesupratot nieko.
dažniausiai virtualiai bendraujant idealizuojam pašnekovą, susitikus viską įvertinam realiai ir dažniausiai realybė atrodo visai ne tokia, kokią įsivaizdavai. Santykiai nutrūksta


hmm...gal ir nesupratau...bet manau, buna visokiu santykiu..ne tik tokiu, kur santykiai nutruksta...gal kartais reikia labiau optimistiskai nusiteikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simuzku @ 2011 08 14, 20:44)
Su savo vyru taip susipažinau - per internetą
Esame kartu jau 7 metus.


musu tas pats.. susipazinom internetu.. ir as toliau bendravau ir jis kartas nuo karto (dar tada mirc'as buvo), o dabar susituoke 5 metus.. ir musu tarpe daug zmoniu susituoke susipazine internete biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juramarina @ 2011 08 25, 20:50)
kaip galvojate smile.gifg.gif ar galima bendrauti internetu tik "internetu". ar visdelto,. anksciau ar veliau, smalsumas nugales, ir iskils butinybe pasimatyti.  ar nebaisu butu pamatyti realybe... mano geriausia drauge dega aistra blush2.gif , ji eina is proto, del to, kurio nepazista..  blush2.gif man baisu kuo tai gali baigtis. atkalbineju schmoll.gif

Remiantis mano vienos draugės patirtimi (kurią taipogi buvo užvaldžiusi aistra internetiniam pašnekovui, kai regis, jog požiūriai beveik į viską, vertybės ir t.t. sutampa), susitikimas gyvai akis į akį visas aistras atšaldė ir žaibiškai iš virtualaus bei fantazijų pasaulio į realybę sugrąžino, kai susitikus, tiesiog nebeliko nei apie ką kalbėti, nei noro kalbėtis nei iš vieno, nei iš kito pusės.
Nors, kitos draugės internetinis romanas baigėsi vedybomis.
Taigi, bet kokiu atveju, susitikimas - yra pasitikrinimas, kuris bet kuriuo atveju, grąžina į protą ir išeina į gerą.
Kitas klausimas, ar tai saugu?
Atsakyti