Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinė pažintis

QUOTE(Pavasarine zemuoge @ 2011 11 03, 19:57)
nes, jo nuomone, pirkti geles yra bereikalingas pinigu svaistymas...


Oho schmoll.gif schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(taipbuna @ 2011 11 03, 21:24)
ech tas neįpareigojantis "susiskambinsim":)

Na o ka dar pasakysi biggrin.gif aš išvis kažkokia pasimetus kaip slyva tašėj buvau doh.gif Bet tikrai nebuvo su ta gaidele, kad daugiau niekad nesusitiksim. Va šiandien daugiau viską apgalvojau.. tiksliau blaivesniu protu įvertinau. nagi ar ne tokio visada norejau??? ko dar man reikia? o dbr...kad tik jis nedingtu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2011 11 03, 21:37)
Na o ka dar pasakysi biggrin.gif  aš išvis kažkokia pasimetus kaip slyva tašėj buvau doh.gif Bet tikrai nebuvo su ta gaidele, kad daugiau niekad nesusitiksim. Va šiandien daugiau viską apgalvojau.. tiksliau blaivesniu protu įvertinau. nagi ar ne tokio visada norejau??? ko dar man reikia? o dbr...kad tik jis nedingtu... unsure.gif

užtata taip ir kirbasi, kad idealus pasirodė biggrin.gif nu velnias žino, ką čia daryt.. g.gif o po pasimatymo nesulaikei nei vieno sms ar skambučio? o jis buvo pasijungęs pažinčių portale po to, nežinai?( jei internetu susipažinot).
Atsakyti
QUOTE(taipbuna @ 2011 11 03, 21:44)
užtata taip ir kirbasi, kad idealus pasirodė biggrin.gif nu velnias žino, ką čia daryt.. g.gif o  po pasimatymo nesulaikei nei vieno sms ar skambučio? o jis buvo pasijungęs pažinčių portale po to, nežinai?( jei internetu susipažinot).

Na nėra baisiai idealus, bet geras, dėmesingas, mandagus,simpatiskas, kultūringas, . A man kultūra lb svarbu. biggrin.gif Nea, nesulaukiau nieko. g.gif portale neziurejau, einu paziuret jei rodys. biggrin.gif o ka jei buvo? o jei nebuvo? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2011 11 03, 20:49)
Na nėra baisiai idealus, bet geras, dėmesingas, mandagus,simpatiskas, kultūringas, .  A man kultūra lb svarbu. biggrin.gif Nea, nesulaukiau nieko. g.gif  portale neziurejau, einu paziuret jei rodys. biggrin.gif o ka jei buvo? o jei nebuvo? lotuliukas.gif

oi, mergytes, kad kulturingas, dar nieko nereiskia smile.gif jei buvo prisijunges, tai pagalvokit-laiko pasijungti pazinciu tinklapy turejo, o jums parasyti trumpos sms-ne smile.gif
Atsakyti
Buvo siandien! ohmy.gif Ot gyvate, nu nieko nesuprantu. bezabrazija... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Pavasarine zemuoge @ 2011 11 03, 21:52)
oi, mergytes, kad kulturingas, dar nieko nereiskia smile.gif jei buvo prisijunges, tai pagalvokit-laiko pasijungti pazinciu tinklapy turejo, o jums parasyti trumpos sms-ne smile.gif

Na šį tą reiškia. Smulkiai čia nepasakosiu kitų pliusų minusu biggrin.gif Nžnau, man jau kraujas užvirė, lb knieti įgelt ar bent pakalbint. g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kliamka: 03 lapkričio 2011 - 20:53
[quote=taipbuna,2011 11 03, 20:24]
džentelemenas...
matai aš ir dabar ieškojimuose, tai irgi dažniausiai tenka internetu susipažint, ir tikrai nieko tame nematau juokingo:)(oi kokių tik šmikių nėra pasitaikę...) tokio tipažo irgi teko patirt, patariu iš patirties, netęsk tu su juo bereikalingų draugysčių...spėju pasipūtęs, save pervertinęs eilinis šmikis...
o su tuo antru buvai gyvai susibėgus, jei nepaslaptis ar kolkas tik internetinėj erdvėj plepatės?smile.gif( na jei ne paslaptis:) )

nea..nepasiputes..tiesiog, yra tokia vyru rusis, kurie pasizymi nerealiu skupumu smile.gif
o su antruoju nebuvau dar susitikus, nes jis gyvena kitoj salyje, emigrantas smile.gif bet tikrai jau planuojam laika, kada susitiksim. jis mane kviecia atvykti pas ji, bet as kol kas noreciau pirma susitikima aptureti Lietuvoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2011 11 03, 21:49)
Na nėra baisiai idealus, bet geras, dėmesingas, mandagus,simpatiskas, kultūringas, .  A man kultūra lb svarbu. biggrin.gif Nea, nesulaukiau nieko. g.gif  portale neziurejau, einu paziuret jei rodys. biggrin.gif o ka jei buvo? o jei nebuvo? lotuliukas.gif

na dažniausiai vyrukui, jei moteris, mergina krenta į akį jis nedelsia su skambučiu ar sms, jei nelabai, deja dažniausiai pasiplauna net nepaaiškinę kodėl...ir toliau keliauja į pažintys....nors aš vietoj tavęs parašyčiau kokią neįpareigojančią žinutę, jei jau visiška tyla iš jo..tiesiog aiškumo dėlei..arba kazko tikėtis galima arba tiesiog pamiršt padusavus porą vakarųsmile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2011 11 03, 20:55)
Buvo siandien! ohmy.gif Ot gyvate, nu nieko nesuprantu. bezabrazija... rolleyes.gif
Papildyta:

Na šį tą reiškia. Smulkiai čia nepasakosiu kitų pliusų minusu biggrin.gif Nžnau, man jau kraujas užvirė, lb knieti įgelt ar bent pakalbint.  g.gif  biggrin.gif

Gal jums teko susitikti ir su nekulturingais.... unsure.gif idomu, kaip tokie elgiasi smile.gif
nerasykit, dar luktelkit smile.gif
Papildyta:
[quote=Kliamka,2011 11 03, 20:55]
Buvo siandien! ohmy.gif Ot gyvate, nu nieko nesuprantu. bezabrazija... rolleyes.gif
Papildyta:

Tik dabar pastebejau, kad paraset, jog buvo pasijunges...ech, nenoriu labai liudinti, bet jis tikrai kulturingas..labai kulturingai pasiplove su tuo neipareigojanciu "susiskambinsim"...
Atsakyti
Hm... dar turiu mintį, kad nenori įkyrėti man, nes jis rase siulydamas susitikt, as neatrasiau, tada jis skambino.. Dar kai kalbejom, uzsimine kad ir kitu kontaktu savo duociau, ne tik tlf. Galva sprogs, žandai man dbr degaaaaaa. bigsmile.gif Tai gal parasyt vis tik ka nors. nerimstu unsure.gif

teko su tokiu nekulturingu (na kažkiek kulturos buvo) tipu bendraut anksciau, toks visko skregina, mieste semkes spjaudo, nei komplimentų sulauksi, nei pasaulio suvokima žmogus turi. o va dbr visiška priešingybė atsirado. klturu kultura. lotuliukas.gif keista net kd lt dar tokiu yra. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2011 11 03, 22:10)
Hm... dar turiu mintį, kad nenori įkyrėti man, nes jis rase siulydamas susitikt, as neatrasiau, tada jis skambino.. Dar kai kalbejom, uzsimine kad ir kitu kontaktu savo duociau, ne tik tlf. Galva sprogs, žandai man dbr degaaaaaa. bigsmile.gif Tai gal parasyt vis tik ka nors. nerimstu unsure.gif

teko su tokiu nekulturingu (na kažkiek kulturos buvo) tipu bendraut anksciau, toks visko skregina, mieste semkes spjaudo, nei komplimentų sulauksi, nei pasaulio suvokima žmogus turi. o va dbr visiška priešingybė atsirado. klturu kultura. lotuliukas.gif  keista net kd lt dar tokiu yra. biggrin.gif

pranešk paskui naujienas, ar parašėsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2011 11 03, 21:10)
Hm... dar turiu mintį, kad nenori įkyrėti man, nes jis rase siulydamas susitikt, as neatrasiau, tada jis skambino.. Dar kai kalbejom, uzsimine kad ir kitu kontaktu savo duociau, ne tik tlf. Galva sprogs, žandai man dbr degaaaaaa. bigsmile.gif Tai gal parasyt vis tik ka nors. nerimstu unsure.gif

teko su tokiu nekulturingu (na kažkiek kulturos buvo) tipu bendraut anksciau, toks visko skregina, mieste semkes spjaudo, nei komplimentų sulauksi, nei pasaulio suvokima žmogus turi. o va dbr visiška priešingybė atsirado. klturu kultura. lotuliukas.gif  keista net kd lt dar tokiu yra. biggrin.gif

nerimstat smile.gif o kokiu dar kontaktu uzsimane be telefono? namu adreso? telefono pilnai pakanka pradiniam bendravimui..smile.gif nu bet nezinau, is savos patirties dabar galiu pasakyt, jei prisijungia prie pazinciu, o jums negali suraityti sms, nieko gero nebus. ir neteisinkit jo, vyrams kai rupi moteris, jie per daug negalvoja ir ja atakuoja:)
o kalbant apie kultura, tai tada as tik su kulturingais susitikinejau smile.gif yra tu kulturingu, pilna tikrai wink.gif
Atsakyti