Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

QUOTE(Caridian @ 2012 08 02, 19:46)
Efektas akivaizdus,bet idomiau butu pamatyti pries/po be tuso,nes kartais ir jis stebuklus daro.
O nuotraukose labai sunku ziureti i blakstienas,kai bendras vaizdas nekoks: tusas nubyrejes, vokai issitepe.
Papildyta:

drinks_cheers.gif bandziau rasti ta esmini skirtuma, bet neradau.



Na mano blakstienos labai sviesios, galiukai isvis permatomi, dabar pacios blakstienos siek tiek patamsejo, bet galiukai vistiek permatomi smile.gif bandziau fotkint pries naudojima, bet su paprasta muiline nieko nesimato, dazytos dar dar, galesiu pabandyt ir dabar nufotkint nedazytas, tik kazi ar matysis kas ten smile.gif
esme, kad tusa naudoju ta pati, ir visada dazausi, dabar man padazytos atrodo taip kaip pas kitas priaugintos, siekia blakstienas, tankios labai ir tt, as labai patenkinta smile.gif
jeigu norisi toki orezultato, kad blakstienos atrodytu nedazytos, taip kaip priaugintos, tai cia ne tas preparatas, ir vargiai yra toks kuris tai padaro. reikia arba naudoti preparata ir dazyti, arba prisiaugint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 08 02, 18:53)
nematau jokio pagerėjimo  g.gif viena fotkinta iš toliau, kita iš arčiau. Todėl vizualiai gal toks vaizdas susidaro, bet realiai man jos neatrodo pakitusios  g.gif


o as matau, nes iki careprosto man net drauges sakydavo, kad mano blakstienos labai trumpos, o dabar visos negali patiketi, kad taip pailgejo per 2 sav! ir dar riestis pradejo, nes buvo visiskai tiesios smile.gif tongue.gif
Panaudosiu dar kuri laika, galesiu ideti dar foto.
Atsakyti
kur jūs perkate tą Careprost ???
Atsakyti
Sveikos, gal kuri isbadete stai sia naujove is Prestige "More lashes" seruma blakstienoms? g.gif ax.gif
http://www.prestigec...ria_lashes.html
Atsakyti
[quote=mamusiuka,2012 07 06, 18:19]
Aš prisikaičiau gerų atsiliepimų, nusipirkau, teplioju ir ką g.gif jau antras mėnuo o efekto jokio schmoll.gif
Sutikčiau, jei nebūčiau išbandžius savo kailiu, po priauginimo blakstienų praktiškai neliko doh.gif , tada susigundžiau reklama ir nusipirkau Lilash, nors labai jau skeptiškai žiūrėjau, netikiu tokiais dalykais. Bet kai po poros savaičų jau mačiau rezultatą buvau maloniai nustebinta ir dabar drąsiai galiu teigti kad vaikia, tik reikia atrasti sau tinkamą ax.gif


Mamusiuka, o kur pirkote Lilash ir kiek uz ji mokejote? smile.gif
Atsakyti
Gal kas bandėt šį serumą blakstienoms? Akcija jam dabar http://grupinis.lt/v...l-paris-renewal Ar verta pirkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Orma @ 2012 08 02, 11:59)
Del savo kvailos galvos bei paveikta tu visu priaugintu blakstienu vaizdu nusprendziau uzsideti ir as  doh.gif   doh.gif iskenciau menesi (priauginimas plius 1 korekcija). Nueminejo su spec skysciu, tikino, kad per menesi nieko mano blakstienoms neatsitiko.. Nors as maciau kitoki vaizda.

Kita diena nupirkau careprost ir kagi, po 2 sav. naudojimo dedu rezultata smile.gif Nusprendziau padaryti eksperimenta - pirmos foto - iki careprost (nedazyta ir dazyta akis), antros - jau po 2 sav. naudojimo. Matau, kad veikia smile.gif Tepsiu ir toliau (beje tepu tik vakarais). Tusas ant abieju foto tas pats (clinique lash doubling)

user posted image

asmeniskai pokyciu nematau schmoll.gif
net pries man jos atrodo tankesnes nei po
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myliuvasara: 07 rugpjūčio 2012 - 13:07
Tikrai PRIEŠ atrodo tankesnės g.gif
Atsakyti
8
QUOTE(guapitax @ 2012 08 06, 11:19)
Sveikos, gal kuri isbadete stai sia naujove is Prestige "More lashes" seruma blakstienoms?  g.gif  ax.gif
http://www.prestigec...ria_lashes.html


Na ka, nusipirkau as si stiprikli ir galiu pasakyti, kad po 3 naudojimo savaiciu tikrai pastebejau, kad mano blakstienytes tikrai pailgejo ir patankejo, net sesuo paklause, koki cia tusa nauja gal isigijau, nes tikrai ilgsnes blakstienos pasidare nei anksciau thumbup.gif Naudosiu ir toliau, ziuresiu, koks bus rezultatas panaudojus ilgeliau rolleyes.gif Aisku, gal ten iki antakiu neuzaugs, bet tikrai pokycius pastebejau. O svarbiausia, jog cia yra kazkokia kita veiklioji medziaga naudojama, ne tas vaistas nuo gliaukomos, kuri naudoja pvz. ir LiLash gamintojas.
Be to ir kaina labai prieinama, tik 49 Lt Eurokos parduotuveje mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(guapitax @ 2012 08 28, 11:17)
8

Na ka, nusipirkau as si stiprikli ir galiu pasakyti, kad po 3 naudojimo savaiciu tikrai pastebejau, kad mano blakstienytes tikrai pailgejo ir patankejo, net sesuo paklause, koki cia tusa nauja gal isigijau, nes tikrai ilgsnes blakstienos pasidare nei anksciau  thumbup.gif  Naudosiu ir toliau, ziuresiu, koks bus rezultatas panaudojus ilgeliau  rolleyes.gif  Aisku, gal ten iki antakiu neuzaugs, bet tikrai pokycius pastebejau. O svarbiausia, jog cia yra kazkokia kita veiklioji medziaga naudojama, ne tas vaistas nuo gliaukomos, kuri naudoja pvz.  ir LiLash gamintojas.
Be to ir kaina labai prieinama, tik 49 Lt Eurokos parduotuveje  mirksiukas.gif


Kazkodel, neatsidaro ana nuoroda, stai toks:
http://www.prestigec...ita_ciglia.html
Atsakyti
Sveikos,

Ir aš su savo eksperimentais. Kadangi esu didelė skeptikė ir netikėjau kad tokie produktai gali veikti, tai tepiau Mary Kay naująjį serumą visą mėnesį ant vienos akies:
user posted image

Rezultatai mane nustebino, net po savaitės jau visi pastebėjo kurios akies blakstienos ilgesnės, dabar net klausia ar prisiauginau vienos akies doh.gif
Ir faktas tas, kad jau matau daug ataugačių trumpučių blakstienyčių. Tai kas bus po dar 2 mėn?..
ir dar - žinote tą jausmą, kai nusikerpi plaukus trumpiau, šukuojiesi, ar braugi ranka per juos ir vis tikiesi kad tavo veiksmas bus virtualiai ilgesnis? Taip aš dabar jaučiuosi dažydamasi kairę akį po dešinės - norisi kad dar kažkur ore prasitęstų ir nusidažytų smile.gif



 i 
Priemonių platinimas forume draudžiamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 29 rugpjūčio 2012 - 12:56
sveikos,
ga esate kuri bandziusi si seruma RapidLash Eyelash Serum ? buvo koks poveikis?

http://www.amazon.co...d=A5W198TSQJIXA (alt+h)
Atsakyti
QUOTE(tikas @ 2012 08 29, 16:01)
sveikos,
ga esate kuri bandziusi si seruma RapidLash Eyelash Serum ? buvo koks poveikis?

http://www.amazon.co...d=A5W198TSQJIXA (alt+h)


Pasiskaitykit temuke 4u.gif
Atsakyti