Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms. 13 tema

QUOTE(patrakusi @ 2011 12 21, 11:47)

aš manau, kad skirtingi pavadinimai dėl rinkų, kurioms gaminama, o Lietuva juk įsiimportuoja, tai nemanau, kad yra skirtumas. beje, tušas geras, tiesa, kitą sykį pirksiu tą extra black.
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2011 12 21, 12:41)
QUOTE(patrakusi @ 2011 12 21, 11:47)

aš manau, kad skirtingi pavadinimai dėl rinkų, kurioms gaminama, o Lietuva juk įsiimportuoja, tai nemanau, kad yra skirtumas. beje, tušas geras, tiesa, kitą sykį pirksiu tą extra black.


Aš taip pat galvoju.. 4u.gif Na aš prisikaičiau apie jį, dar puskė nusipirko, gražiai padažo..Aišku dar daug kas priklauso nuo blakstienų, bet išbandyti manau verta.. 4u.gif Dėkui už atsakymą.. 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Jau galiu palikti pirmuosius atsiliepimus apie šį tušą. Po pirmų bandymų likau nenusivylusi. Šepetėlis gana smulkus, truputi riestas, gana tankus. Pats tušas suteikia apimties, ilgina. Truputi nepatiko, nes sunku tvarkingai pasidažyti, t.y. blakstienos gana padrikos, kaip plunksnelės tokios. Nors gal čia tik įpročio reikalas, nes kitas mano tušas labai lygiai dažo ir padaro blakstienas lygias ir panašesnes į spygliukus smile.gif Sunku net apibūdinti...Laikosi tušas gana gerai, netrupa.
Atsakyti
Merginos, gal atradot kuri nors analoga siam tusui? ax.gif man jis butu tobulas, jeigu ne blakstienu byrejimas ilgiau panaudojus doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *skorpioniuke*: 21 gruodžio 2011 - 12:48
QUOTE(*skorpioniuke* @ 2011 12 21, 13:45)
Merginos, gal atradot kuri nors analoga siam tusui?  ax.gif  man jis butu tobulas, jeigu ne blakstienu byrejimas ilgiau panaudojus  doh.gif

user posted image


gal Dior Iconic? ax.gif kazkiek panasus sepetelis 4u.gif

user posted image

Man labai graziai blakstienas padaro - ilgina, storina, bele kaip pagrazina - YSL Faux Cils Shocking wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 21 gruodžio 2011 - 15:11
Na, gavau šiandien dovanų Loreal volume million lashes extra black, ryt bandysiu parašysiu atsiliepimus pirmus.. ax.gif Beje, jei kam reikia tai maximoj šiuo metu nuolaida šiems tušams, 36,99lt.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2011 12 21, 16:04)

Man labai graziai blakstienas padaro - ilgina, storina, bele kaip pagrazina - YSL Faux Cils Shocking  wub.gif




Nemazai temoje geru atsiliepimu apie ji, tai bandysiu, kai pasibaigs mano HR, ji nusipirkti smile.gif
Beje, maniskis HR db, kuo ilgiau naudoju, man vis labiau pradeda patikti biggrin.gif is pradziu kazkaip buvau nusivylusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2011 12 15, 00:42)
Šitas visiškas nesusipratimas.. gerai kad gavau už dyką, nes tragedija kažkokia, byra kaip pasiutęs  doh.gif

O dažo neblogai, ryškiai.

Pas mane toks, 100% Black, nors ten jie visi daugmaž vienodi turbūt..  ax.gif
user posted image


o pas mane toks riebus kad ir nubraukus popierium negali tepti taip lipina doh.gif doh.gif
Atsakyti
Nerealus tušas wub.gif Tik labai greitai sutirštėja..

Man labai graziai blakstienas padaro - ilgina, storina, bele kaip pagrazina - YSL Faux Cils Shocking wub.gif

user posted image
[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpuška: 22 gruodžio 2011 - 21:20
[quote=pumpuška,2011 12 22, 22:19]
Nerealus tušas wub.gif Tik labai greitai sutirštėja..

Man labai graziai blakstienas padaro - ilgina, storina, bele kaip pagrazina - YSL Faux Cils Shocking wub.gif

user posted image
[/quote]
[/quote]

O tai kiek realiai laiko jis tinkamas naudoti? ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti