Įkraunama...
Įkraunama...

Architektai, projektuotojai-3

QUOTE(greja @ 2006 03 14, 17:15)
Labai gaila, bet kol kas tik juodajį sukūrėm blink.gif Baltajį reiktų sukurti, daug kas galėtų pasinaudoti, bet į dabartinę temą jau susiprojektavusios nebeužeina, joms nebeaktualu biggrin.gif gal jei atskira tema būtų surašytų merginos savo gerąsias emocijas smile.gif



tie baltieji ir ima tiek kad jiem uztektu, man siule uz 12,000lt projekta ir garantavo terminus, kokybe . Tai pilnai tikiu kad viska padarytu laiku. Nes paprasti architektai vietoj vieno projekto uz 12,000lt ima 3 *4,000lt ir nieko nespeja.
Ir mes toki turime, kuris nieko nedaro ir nieko nespeja. Ir sutartis su terminais ir nuobaudos, bet kai pagalvoji kiek laiko jau sugaishta ir kiek dar reikes jei pradesi po teismus lakstyti tai nieko nesinori. verysad.gif Tai ir skubinam ir gasdinam teismais bash.gif
Atsakyti
Nežinau ar pinigai čia svarbiausias rodiklis??? g.gif gali ir melagis prašyti 12000 ir rezultatas tas pats gausis; jau jei jis toks žmogus niekas jo nepakeis blink.gif
Atsakyti
Jau šiek tiek pajudėjom thumbup.gif Jau padarė grunto tyrimą, na ta prasme ne pati architektė, ji buvo tik užsakiusi, bet vis. Paderinom apdailą, jau po savaitgalio turėtume pamatyti realesnį vaizdą.
Nors ir pati architektė keikiasi, kad visi lipa ant galvos kaip išprotėję. Atsirado vieni, kurie prieš 2 metus pradėjo ir nesirodė, o būtent dabar prireikė doh.gif Kiti irgi įsiprašė, o kai pasakė, kad be rugsėjo nieko nebus, tai dabar jau atakuoja. Vyras susitaręs buvo 4 valandai, tai dar trys be susitarimo atėjo. Vienu žodžiu, baisu. Bent pagal tai jaučiasi, kad pavasaris ateina lotuliukas.gif
Tiesa. paiduke, atsiprašau, kad neatsiunčiau ką žadėjau 4u.gif , būtinai priminsiu vyrui, per tuos rūpesčius kaip be galvos doh.gif
Atsakyti
Šiandien einu susitikti su architektę, gal galit parašyti kokių patarimų ką būtų gerai aptarti, ką pasiimti su savimi ir pan.
Atsakyti
Mūsų namui architektūriniai darbai su įv.suderinimais užėmė lygiai metus laiko . Tuo metu atrodė 'žiauriai" ilgai.
Atsakyti
Sveikos,gal kas gali patarti kur ieskoti murininku?o gal kas zinot kokiu nors?ir galit man padet su jais susisiekt,nes as visai zalia.
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2006 03 14, 10:19)
tie baltieji ir ima tiek kad jiem uztektu, man siule uz 12,000lt projekta ir garantavo terminus, kokybe . Tai pilnai tikiu kad viska padarytu laiku. Nes paprasti architektai vietoj vieno projekto uz 12,000lt ima 3 *4,000lt ir nieko nespeja.
Ir mes toki turime, kuris nieko nedaro ir nieko nespeja. Ir sutartis su terminais ir nuobaudos, bet kai pagalvoji kiek laiko jau sugaishta ir kiek dar reikes jei pradesi po teismus lakstyti tai nieko nesinori.  verysad.gif  Tai ir skubinam ir gasdinam teismais  bash.gif

Vadinasi tai ne gandas, kad gali tekti kloti net iki 15000 blink.gif Gal kas gali parekomenduoti architektą Vilniuje ? Gerai būtų ne 15000 kainuojantį laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(vituly @ 2006 03 14, 15:34)
Jeatu pasiskaičius jūsų komentraus man net baisu darosi, kaip reiks man ieškot architekto ir neužsiraut ant apsišaukėlio blink.gif


Mes jau pasirašėm sutartį, tai dabar paskaičius man baisu pasidarė, ar neužtaikėm ant kokio iš juodojo sąrašo doh.gif

QUOTE(greja @ 2006 03 14, 17:15)
Labai gaila, bet kol kas tik juodajį sukūrėm blink.gif Baltajį reiktų sukurti, daug kas galėtų pasinaudoti, bet į dabartinę temą jau susiprojektavusios nebeužeina, joms nebeaktualu biggrin.gif gal jei atskira tema būtų surašytų merginos savo gerąsias emocijas smile.gif


Gal ir gerai būtų tokį sąrašiuką, bet tai jau reklama vadintųsi biggrin.gif
Be to, vieniems architaktas gal labai įtiktų, kitiems nepatiktų, būtų po to juodasis ir baltasis sąrašai su vienodom pavardėm tongue.gif

QUOTE(TauRe @ 2006 03 30, 17:50)
Vadinasi tai ne gandas, kad gali tekti kloti net iki 15000  blink.gif  Gal kas gali parekomenduoti architektą Vilniuje ? Gerai būtų ne 15000 kainuojantį laugh.gif


Mums pats projektas kainavo 5000, su visasi popieriais (iki pririšimo prie sklypo) - apie 11.000 gavosi paskaičiavus.
Tai dabar ieškau, ką patys galime padaryt, kad nereiktų tiek mokėt ax.gif

Gal kas žino, kas Vilniuje grunto tyrimus nebrangiai daro? Būčiau labai dėkinga už info 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frosted: 31 kovo 2006 - 14:07
Grunto tyrimai ir mane domintų, parašykit į a.ž. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ba_Bochka @ 2006 03 31, 16:00)
Grunto tyrimai ir mane domintų, parašykit į a.ž.  4u.gif


Ba_Bochka, jei ką sužinosi - mestelk man į AŽ mirksiukas.gif Plizzzzzzz 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frosted: 31 kovo 2006 - 15:27
QUOTE(TauRe @ 2006 03 30, 14:50)
Vadinasi tai ne gandas, kad gali tekti kloti net iki 15000  blink.gif  Gal kas gali parekomenduoti architektą Vilniuje ? Gerai būtų ne 15000 kainuojantį laugh.gif


As tikrai viena zinau gera architekta, girdejau daug geru atiliepimu,kokios ju kainos neteko suzinot, bet gaila kad jis Klaipedoje ir seke kad daugiau vilniuje neapsiima dirbti... unsure.gif nes neapsimoka
O jus i dizaino firmas nenorit kreiptis... g.gif

Papildyta:
QUOTE(greja @ 2006 03 14, 14:15)
Labai gaila, bet kol kas tik juodajį sukūrėm blink.gif Baltajį reiktų sukurti, daug kas galėtų pasinaudoti, bet į dabartinę temą jau susiprojektavusios nebeužeina, joms nebeaktualu biggrin.gif gal jei atskira tema būtų surašytų merginos savo gerąsias emocijas smile.gif

tai ar kuriam mirksiukas.gif
Atsakyti
O cia tas 15,ooo lt tik uz interjero sudaryma, be darbo atlikimo g.gif butui ar namui g.gif
Iskur lietuvaiciai tokie turtingi rolleyes.gif Reikia ir an rimtai pradet mokytis sioj sferoj.. lotuliukas.gif
Atsakyti