Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos

QUOTE(vikosiuks @ 2011 09 06, 21:47)
tureti 3 menesiu mokesciu saskaitu lapelius (geriau be skolos, nei jei yra skolu- pries tai reikia nuvykti i siluminius arba i vandenis ir pasirasyti sutarteles, kad skola mokesite dalimis - tuos lapus pristatyti socialiniui),
    Priklausomai nuo aplinkybių, kitos pažymos, reikalingos paramai skirti.  [/i][/size]
http://www.socmin.lt....php?1189177490

O kaip, jei mokesčius mokam internetu? Ar tik tas sąskaitas kur gaunam, bet neapmokėtos??? Šiaip skolų neturim, bet dėl kompensacijos eisiu 1-mą kartą.
Atsakyti
as vel su klausimeliu ax.gif
o kas yra tas 0.9 kur atciskaiciuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernestuutea @ 2011 09 06, 22:12)
as vel su klausimeliu ax.gif
o kas yra tas 0.9 kur atciskaiciuoja g.gif

90% moka nuo VRP,t.y nuo 350 lt moka 90%=315 lt.(tokia yra soc.pasalpa vienam asmeniui)
Atsakyti
Merginos as kiek paskaiciau cia,tai supratau,jog nesvarbu koks dydis,bet noriu isitikint.Ar svarbu kokio dydzio soc. pasalpa kreipiantys del soc. stipendijos? Kai susitvarkiau alimentus (nors ju negaunu,reik tvarkytis),pasalpa sumazino beveik perpus.O sian DB pervede daugiau nei visad gaudavau,tai numanau,jog cia uz atstovetas dienas po atsizymejimo doh.gif Tai dabar kiek suprantu pasalpos nedaug belieka.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2011 09 06, 23:11)
O kaip, jei mokesčius mokam internetu? Ar tik tas sąskaitas kur gaunam, bet neapmokėtos??? Šiaip skolų neturim, bet dėl kompensacijos eisiu 1-mą kartą.


jo, ir man tas klausymas iskylo g.gif moku uz viska internetu, tai kaip irodyti kad skolu nera... gal tada paskutini menesi banke apmoket ir su savim saskaita pasiimt atspausdinta is energijos g.gif kur matosi kad skolu nera, taip padarysiu
parinuos kad 1 karta eisiu, tai daug klausymu kyla doh.gif
Dekuj tau vikosiuks dar karta 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vesta:6 @ 2011 09 06, 22:33)
O sian DB pervede daugiau nei visad gaudavau,tai numanau,jog cia uz atstovetas dienas po atsizymejimo doh.gif

g.gif g.gif Nemanau, kad pravesta daugiau už DB vėlavimą. Aš asmeniškai gavau tiek kiek ir buvo paskirta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2011 09 06, 22:11)
O kaip, jei mokesčius mokam internetu? Ar tik tas sąskaitas kur gaunam, bet neapmokėtos??? Šiaip skolų neturim, bet dėl kompensacijos eisiu 1-mą kartą.

Reikia atsinesti kvitelius kuriuos energija atsiuncia i namus smile.gif ne mokejimu kvitus. nes rasosi kodukai ant prasymo is tu kviteliu, jie yra atsvieciami ir prisegami prie prasymo smile.gif skola iki 1MG nesiskaito smile.gif
Atsakyti
Mergaites as kiek suprantu soc. pasalpos dydis nesvarbus kreipiantys del soc stipendijos?
Ir dar.ar turi reiksmes soc pasalpai jei studijuoji mokam?(na pats moki uz moksla)
Aciu 4u.gif

Pasiskambinau i DB,galvoju geriau dabar suzinoti,jog per klaida permokejo nei veliau ir daugiau reiks grazinti.Bet suzinojau,jog nuo rugpjucio 16d turincioms mazamecius vaikus ismoka didesne.Tik tiek,kad manau,jog soc praktiskai nebeliks.. doh.gif tikiuos bent kiek dar paskaiciuos,nes kitaip amen stipendijai,o birza ismokes tik 2 ismokas..
O sakykit,socialinis mato kiek birza perveda?Nereik man doku nesti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vesta:6: 07 rugsėjo 2011 - 06:44
QUOTE(vesta:6 @ 2011 09 07, 08:32)
Pasiskambinau i DB,galvoju geriau dabar suzinoti,jog per klaida permokejo nei veliau ir daugiau reiks grazinti.Bet suzinojau,jog nuo rugpjucio 16d turincioms mazamecius vaikus ismoka didesne.Tik tiek,kad manau,jog soc praktiskai nebeliks.. doh.gif tikiuos bent kiek dar paskaiciuos,nes kitaip amen stipendijai,o birza ismokes tik 2 ismokas..
O sakykit,socialinis mato kiek birza perveda?Nereik man doku nesti..

vesta6, aš kažko nesuprantu ar kaip, bet birža juk mokėjo tik už liepą g.gif rugpjūčio išmokų dar niekas negavo ax.gif
Atsakyti
As skaitau,kad as gavau uz rugpjuti.Nes 08.16 atsizymejau ir po 8d turejau gauti,bet sulaukiau 09.05.Kad as uz liepa gavus..na mano ismoka min suma..Zinokit vakare pabandysiu paziuret,jau susipainiojau..Nu bet man atrodo,jog uz liepa viskas ok pas man..
Atsakyti
QUOTE(vesta:6 @ 2011 09 07, 10:16)
As skaitau,kad as gavau uz rugpjuti.Nes 08.16 atsizymejau ir po 8d turejau gauti,bet sulaukiau 09.05.Kad as uz liepa gavus..na mano ismoka min suma..Zinokit vakare pabandysiu paziuret,jau susipainiojau..Nu bet man atrodo,jog uz liepa viskas ok pas man..

Kaip suprantu pas tave čia ne pirma išmoka? Tu gal pasižiūrėk pervedimus, nes man kažkaip neaišku čia ax.gif
Atsakyti
ar zinote, kai panaikina darbo birzos mokejima, ir socialinis perskaiciuoja moketina suma, tai skaiciuoti turi is triju menesiu pajamu ar paskutinio menesio?
Atsakyti