Įkraunama...
Įkraunama...

Game of Thrones

paspoilinkit kas laukia Sansos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(minha @ 2015 05 20, 20:46)
paspoilinkit kas laukia Sansos smile.gif


kad nelabai gausis smile.gif Ta linija nuvažiavo nuo knygos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 05 20, 20:10)
O kas knygoj? Kas per mergaite?


Jeyne Poole, man rodos, Sansos vaikystės laikų draugė
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 05 19, 17:56)
Na, matyt as nesuprantu TOKIO susigrazinimo budo, vis tiek gi jie (nezinau vardu) ten lieka seiminnkai. O ka ji viena gales daryti? g.gif Ar bus kazkoks grand dar planas, kaip isstumt juos?

na as kaip suprantu, kad Sansos sūnus taptų šiaurės valdovu ateityj, tai matyt dėl to.
o kodėl neberodo mažųjų Starkų broliukų, kurie yra už sienos ?
Atsakyti
Ar man taip atrodo ar šis sezonas nelabai kabinantis g.gif Paskutinę seriją jau du kartus bandau peržiūrėti, bet vis užmiegu.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2015 05 20, 19:31)
tik kad šitoj knygoj toli gražu ne visi gauna pagal nuopelnus  g.gif


Tai knygoj dar nera aisku kas ir kaip su tuo Ramsiu.. Bet noretusi tiketi..
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2015 05 21, 14:47)
na as kaip suprantu, kad Sansos sūnus taptų šiaurės valdovu ateityj, tai matyt dėl to.
o kodėl neberodo mažųjų Starkų broliukų, kurie yra už sienos ?


Brano šiame sezone nebus (mokosi kaip būti medžiu biggrin.gif ) o mes pamatysim jau kai bus išmokęs, jaunėlio brolio irgi nerodys, dar eidami link sienos jie išsiskyrė ir Rikonas iškeliavo su Oša pas Jojen ir Meara'os Reed tėvą.

Sansa, Sansa .. nors tai kas jai nutiko paskutinėje serijoje tikrai fuuu, ir tai aišku ir jai sukrėtimas, bet ji žinojo, kad po vestuvių būna "bedding ceremony" ir iš bendros atmosferos turėjo suprast, kad romantikos nebus. be to prisiminkite, kai praeitame sezone ji tiems atvykusiems lordams po tetos "savižudyvės" viską pasakojo kokia ji pažeidžiama ir vargšiukė atrodė. manau, kad ji gerokai paprotingėjo nuo 1mo sezono, ir tai yra jos taktika, apsimesti nabagėle ir sugniuždyta, tegul ramzis galvoja , kad ji palaužta cool.gif čia mano teorija.
Atsakyti
Šiek tiek linksmybių smile.gif - GOT miuziklas
Atsakyti
Kam čia sezonas nelabai kabinantis buvo...ši serija man wacko.gif per daug įtampos biggrin.gif įdomu labai kaip su white walkers ten viskas, pagaliau pradėjo rodyt. o dar kaip dwarf linija įdomiai sukasi, net nekalbant apie Cersei kuri pagaliau savo vaistų ragauja.. ragana blyn dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2015 06 03, 17:25)
Kam čia sezonas nelabai kabinantis buvo...ši serija man wacko.gif per daug įtampos biggrin.gif įdomu labai kaip su white walkers ten viskas, pagaliau pradėjo rodyt. o dar kaip dwarf linija įdomiai sukasi, net nekalbant apie Cersei kuri pagaliau savo vaistų ragauja.. ragana blyn dry.gif

Kad veiksnas pagreitejo tik dabar, Cersei dar laukia geras atpildas jei bus pagal knyga. O kovu kai nemegstu tai paskutines keliasdesimt minuciu prailgo.
Atsakyti
Man kaip tik paskutinės scenos su tais zombiais buvo šitos serijos vinis smile.gif Bet pašiurpino tai gerokai fear.gif
Atsakyti
labai smagiai serija susiziurejo
ypac galas
jau vienu momentu maniau ar tik neatejo eile Dzona Snau pribaigti
bet acdie ne
o kokiu jis ten kardu nuzude ta ledzmogi? g.gif
idomu kaip toliau klostysis, ar prades jie brautis pro juodaja siena g.gif
Atsakyti