Įkraunama...
Įkraunama...

Jubiliejai (įvairūs)

SCENARIJUS
SVEČIŲ ATVYKIMAS.
• Plakato pildymas (ant juodai balto paruošto plakato, svečiai užrašo spalvotais flomasteriais už ką vertiną, gerbią ar bendrauja su jubiliatu).
• Išsitraukia numeriuka su stalo vietomis. Vienas numeriukas porai.
SVEČIŲ SUSIPAŽINIMAS
• Svečias prisistato, pademonstruoja savo turkio spalvos akcentą.
ŽAIDIMAI
ŠAUNIAUSIOS MOTERS RINKIMAI (PRIZAS – šokis su jubiliatu.)
• Įdomios vietos. Kelioms 6 žaidėjoms ant nugarų pakabinami vietų užrašai, pvz. „Viešnamis“, „Gėjų baras“, Tualetas“, „Pirtis“ ir pan. Po to žaidimo vedėjas kiekvieno iš jų klausia –
1. Ar dažnai lankaisi šioje vietoje?
2. Kodėl ten lankaisi?
3. Ką ten veiki?
4. Su kuo eini į šią vietą?
5. Kam iš šio būrio pasiulytum ten apsilankyti?
6. Kokios patirties ten įgyji?
ŠAUNIAUSIO VYRUKO RINKIMAI ( PRIZAS – nuotrauka su visomis vakaro merginomis)
• Žaidimas gimtadieniui „Švarcnegeriai“
Reikalingos priemonės: Balionai; lipni juosta; degtukai.
Eiga:
Savanoriai gimtadienio dalyviai vyrai pakviečiami paimti balionų.
Balionai šiems vyrams priklijuojami prie pilvo ir paprašoma su „pilvais“ surinkti ant žemės išsibarsčiusius degtukus.
Greičiausiai degtukus į dėžutę surinkusi ir baliono nesusprogdinusi „mamytė“ laimi.

ŠUMANIAUSIOS ŠEIMOS RINKIMAI (PRIZAS – kvietimas į sekanti šeimos vakarėlį)

Uzduotys:
 RYKLIAI 
ĮSIVAIZDUOKYTE, kad esate skęstančioje valtyje, iki artimiausios salos pora kilometrų, danguje suka ratus žuvėdros, o aplink Jūsų valtį plaukioja alkani rykliai. Ką galėtumėte padaryti, kad liktumėte gyvi?
 TETA 
Jūsų pusbroliai ir pusseseres turi tetą, tačiau Jums ji nėra teta. Kaip taip gali būti?
 ĮVYKIS 
Kas buvo 1961 metais ir vėl bus 6009 metais?
 VARIKLIS 
Automobilio variklyje tai visiškai niekam nereikalinga, tačiau visgi be šito variklis neveikia. Kas tai?
 KALNAS 
Dabar aukščiausias pasaulyje kalnas yra Everestas. Koks kalnas buvo aukščiausias pasaulyje, prieš atrandant Everestą?
Atsakymai:
 Rykliai – Tuoj pat liautis tai įsivaizdavus.
 Variklis – Triukšmas
 Teta – Tai Jūsų mama
 Įvykis – Data apvertus aukštyn kojom, ji vis tiek bus tokia pati.
 Kalnas – Net ir neatrastas Everestas vis tiek buvo aukščiausias.

PAPILDOMI
• Vyrus išrikiuoti su alaus bokalais ir šaukštais.
Kuris greičiau išgers alų su šaukštu gaus prizą (pvz. nealkoholinio alaus buteliuką).

UŽBAIGIMAS – JUBILIATO PORTRETAS

Norėčiau visus pakviesti sudalyvauti vienoje atrakcijoje. Čia yra lapeliai, kuriuos turite visi išsitraukti. Lapeliuose yra įrašytos kūno dalys. Taigi, bus piešiamas JUBILIATO portretas, kiekvienas piešia tą kūno dalį, kuri parašyta jūsų lapelyje.


Papildyta:
cia mano vyro 30 jubijiejaus scenarijus. jis toks trumputis, nes vyras mano visada priesh sveciu varginima, tai nenorejau perdaug kazko pridirbt bet ir kad idomu butu. na jusu vertininmams ir gal kam patiks pasinaudos mano idejomis.
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleg69 @ 2011 02 12, 16:05)
Galvoti siais laikais nedraudziama. Scenariju idejau ne tam kad tu kritikuotum, o tam kad zmones ji panauduotu jei kam patiks kokia mintys.


manau scenarijus puikus thumbup.gif svarbiausia kuriant scenariju apgalvoti kaip sudominti ir itraukti svecius:)
Atsakyti
QUOTE(sopuku @ 2010 04 07, 16:46)
nagi moterys.. pasidalinkit patirtim. kokia dovana gave apsidziauget labiausiai siam gyvenime ?smile.gif



Man labiausia isimine mano vyro (tada dar buvo draugas) dovana 21m gimtad proga.. atsiunte husara, kuris iteike statula, kuri laike orchidejas ir poto pasipirso..ne husaras, o vyras lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, labai reikia idėjų, kokią programėlę 40 jubiliejaus progą gali parodyti vaikai? gal kažką su nuotraukomis?? Skubiai reikia, iš anksto, ačiū. smile.gif
Atsakyti
Mums dukra buvo padariusi dovana-nupiese "seimos istorija"-kaip teveliai susipazino, apsivede, ji pati gime ir t.t. Jai tebuvo 6m. ir piesiniai primityvus, bet visi buvom suzaveti nerealiai.Gal ir jums tokia ideja tiktu-jei ant dideliu lapu su vaiku komentarais...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal kuri turit kokiu ideju uzduotims? 4u.gif blush2.gif
Bus drauges jubiliejus,zadu i balionus det uzduoteles,kurias sveciai tures atlikti,bet nelabai man sekasi jas galvoti blush2.gif
Atsakyti
jubiliejui reiktu ispudingos dovanos, tokios, kad sukeltu daug ispudziu ir teigiamu emociju 4u.gif . pvz as saviskiui siemet padovanojau skrydi lektuvu. labai patiko ir jam, ir man thumbup.gif o kol vieni skraido, kiti aerodrome kepasi saslykus, vazineja keturraciais ir pan. manyciau, butu puiki ideja ir del dovanos, ir del pacios jubiliejaus sventes smile.gif
Atsakyti
Arteja ir mano mamos jubiliejus...50... kazko labai organizuot, t.y. viso scenarijaus neketinu, nes bus muzikantai, jie ves vakara, taciau noriu vakro eigoje ,,pametyt'' maloniu staigmenu. Tai vis ieskau... patiko cia mineta ideja apie lapa su isimintinom datom, bet drisciau truputi ja pakeist - ne a4, o vatmano lapo reiketu... ir galvoju gal padaryt ir alia pakabint po mazesne kopija kur zmones galetu isreikst savo zinias apie jubiliata - ant lapo datos o jie turi surasyt, kas kada ivyko, arba atvirksciai... tada prizas ,,labiausiai pazistanciam'' smile.gif kaip jums ideja?
dar planuoju organizuot toki sveikinima prie stalo: viena ausim esu apie ji girdejus, tai bandysiu improvizuot: jubiliatei iteikiama ,zvakide su 5 zvakem (kadangi 50metu). tada pirmieji sako sveikinima jos tevai, pasveikine uzdega zvake. po to - broliai ir seserys pasveikina ir uzdega zvake, tada - jaunystes draugas ar drauge, po to - vyras o tada vaikai. zodziu - kiekvienam desimtmeciui po tam tikra asmeni, svarbiausia tuo metu - gimimas - tevai, vaykyste - broliai, jaunyse - draugai, po to meile - vyras ir palikuonys -vaikai. galima dar ir toliau testi jei daugiau metu - anukai, proanukiai ir t.t. tik va kazkaip tuos zmones reikia graziais zodziais ivesti i konteksta, pristatyti, pakviesti. gal kass turit tam tinkanciu zodziu...? beje, apie si sveikinima jie neturetu zinoti, kaad neiskaltu kokiu eilerasciu mintinai, manau paprastaas nuosirdus pasveikinimas tiktu labiausiai o salia jo, koks linksmas jam isimintinas prisiminimas apie jubiliata.... na kaip?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif arteja ir mano vyro jubiliejus,jau suku galva ka padovanoti,bet niekaip nesugalvoju,norisi kazko ypatingo kad ilgai atsimintu ax.gif ka jus dovanojote?
QUOTE(renatyte.r @ 2010 05 06, 14:27)
Šventėme restorane, švediškas stalas. Susirinkus svečiams vyras pasakė trumpą kalbą ir visus pakvietėme vakarienės. Pavalgius svečiai sakė kalbas, prisiminimus ar tostus jubiliatui. Aš įteikiau vyrui gimtadienio laikraštuką. 22 val. pasikvietėme šokių mokytoją, kuris pamokė salsos ir latino šokių žingsnelius. Prieš 24 val. pasirodė psichiatras (staigmena vyrui), kuris svečius pralinksmino ir padėjo sudainuoti ilgiausių metų. Žinoma, 24 val. tortas, šampanas ir šokiai.

gal galetum imesti laikrastuko pavyzdi?

o mintis su zvakutem man labai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE
o mintis su zvakutem man labai patiko wub.gif


tai galiu pasigirt kad tikrai super gavosi... ax.gif buvo juoko, asaru ir dar dug siltu jausmu....
Atsakyti
Arteja ir mano mamos 60-asis jubiliejus, man irgi super pasirode mintis su zavkutem wub.gif zodziu ziuresiu ka cia dar pavyks sugalvot ir visai galimas daiktas, kad ir sia minty panaudosiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleg69 @ 2010 09 07, 15:15)
as savo vyro 30 pradejau kurti scenariju. siuo metu planuoju kaip tinkamaii apiformint pradzia. Norecia prie iejimo padaryti toki dalyka. ant a1 formato lapo parasyti isimintinus ivykius pvz.: tada gime, tada eina i mokykla....tada vede, tada gime dukra. teksta atspausdinti juodom raidem ir ismetita tvarka priklijuot ant to lapo ir nuotraukas juodai baltas tokia pat tvarka. o ateinantis sveciai ant to lapo spalvotais flomasteriais raytu uz ka vertina, gerbia ar tiesiog kodel bendrauja su jubiliatu.
noreciau jusu nuomones apie si sumanyma.


man si jusu mintis labai patiko thumbup.gif panaudosiu ir as ja mirksiukas.gif
Atsakyti