Įkraunama...
Įkraunama...

Kokius vazelinus, balzamus naudojate?

Carmex (tik originalus, ne vyšnių ar kito skonio) mano sausoms, nuolat šerpetojančioms lūpoms labai tiko ir patiko. Naudojau praėjusią žiemą.
Vyšnių kvapo/skonio Carmex žiemai per lengvas, trūksta drėkinimo, bet vasarai buvo neblogai.
Eos žiemai per lengvas, lauksiu šiltesnių orų ir duosiu jam šansą pasitaisyti smile.gif
Dabar naudoju Flexitol Lip Balm. Primena Carmex, labai patinka.
Atsakyti
Dr. Organic, Neobio, Avene.

EOS visiškas šlamštas, tik dėžutė graži, pasimoviau būtent ant jos. Net vaikui netiko schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RitaRazi: 05 kovo 2015 - 17:29
Biodermos pats pačiausias, o Eos (turėjau oranžinį) taip pat labai nepatiko. Nedrėkino visiškai, kvapas labai įkyrus, o jei netyčia paragauni, tai doh.gif
Atsakyti
Turiu Eos, tai nieko ypatingo, greit dingsta, mažai drėkina schmoll.gif

Prie geresniu priskirčiau Burts bees.
user posted image

Šiuo metu geriausias L'occitane thumbup.gif [/img]
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **Gin**: 27 kovo 2015 - 17:29
QUOTE(Laiku @ 2015 03 10, 15:11)
Biodermos pats pačiausias, o Eos (turėjau oranžinį) taip pat labai nepatiko. Nedrėkino visiškai, kvapas labai įkyrus, o jei netyčia paragauni, tai  doh.gif

Bioderma jau gal 3 iseiles sunaudojau. Labai patinka thumbup.gif Norejau EOS pabandyti, bet pasiskaicius cia komentaru, gal liksiu prie Biodermos smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Man tapo labai įdomu, ar jums patinka Eos lūpų balzamai? Kažkaip pastebėjau, kad daugelis sako jog jie tikrai geri, na ką kiekvienam savaip. Pvz.; man davė draugė pasitepti vieną kartą. Stebuklingas tas balzamas nebuvo. Ir dar prieš tai, kai jį išbandžiau, kad ir vieną kartą, skeptiškai į tai žiūrėjau. Po to vieno išbandymo nutariau, kad nuomonės nekeisiu. Čia tik tokia mada, keli pasakė, kad jie tokie natūralūs, pasakė, kad jie stebuklingi... Nė velnio. Nelabai tikiu ir stebuklinga sudėtimi. Na gal... Bet tie Eos praktiškai paprasti. Tiesiog reklama gera. Dar papasakosiu mano pusseserės istoriją.
Na, gavo ji Eos dovanų iš draugės, sakė, paprastas vazelinas kol lūpos nepradėjo šerpetoti, kaip tik šį pavasarį beveik vos tik pradėjus juo teptis. Kai nesitepė ir naudojo Nivea lūpos užgijo.
Taigi, apie tuos Eos tokia mano nuomonė. O kokia jūsų? Papasakokite kokių nors istorijų ir jei nepatingėsite, įvertinkite šiuos lūpų balzamus 10 balų skalėje. Aš įvertinu 3/10.
Iki.
Atsakyti
Del EOS. Man jie patinka,is Jav parsiveziau daug ju ir tepu kasdien vis kitu. Nera jie kazkokie superiniai del drekinimo ar laikymo, bet man lb patinka ju tepimo principas ir kvapai. Ziemai ju nesirinkciau,bet vasarai-puikus,nesijaucia jokio sunkumo ant lupu,o dazniau pasitept man visai smagu smile.gif 7/10.
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 03 05, 18:29)
Dr. Organic, Neobio, Avene.

EOS visiškas šlamštas, tik dėžutė graži, pasimoviau būtent ant jos. Net vaikui netiko schmoll.gif


Aš irgi po žiemos tebenaudoju Avène, man visai nieko (duoda drėkinimą ir lengvą blizgesį). Kaip ir gerai. Nusipirkau du su kažkokia akcija. Bet paskaitinėjau sirgdama temą, galvoju kokį L'Occitane pabandyt???

user posted image

Turiu ir Eos, mano toks

user posted image

stovi ant stalo jau nežinau kiek laiko, nesužavėjo manęs, riebalas toks jaučiasi ant lūpų ir tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shokolada: 17 birželio 2015 - 09:37
Man eos irgi nepatinka visiskai, kvepia skaniai, bet drekinimo nulis, o ir siaip net nemalonu juo teptis. Rankineje nesiojuosi kelis vazelinus, bet ranka prie eos nelinksta, keliaus i siuksliu deze turbut. Vertinciau 3/10. Neutrogenos patinka kur kas labiau- drekina, maitina lupas, gydo serpetojimus, jei tokie yra, naudoju jau 5-us metus.
Atsakyti
Naudoju siuo metu Noreva drekinanti lupu balzama. labai malonus ant lupu, neerzinantis kvapas, tik gal ziemai butu siek tiek per lengvas smile.gif
Atsakyti
Man patinka Biotherm lupų balzamas baltoje tūtelėje su mėlynu dangteliu. 10/10:)
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2015 07 03, 21:26)
Man patinka Biotherm lupų balzamas baltoje tūtelėje su mėlynu dangteliu. 10/10:)


Biotherm rožinis tikrai 10/10, nes spf turi, gražiai atrodo, putlina. Yra skaniai kvepiantis ir skanus valgyti jei patenka į burną biggrin.gif

Atsakyti