Įkraunama...
Įkraunama...

Turistavimas su palapinėmis

Daug kas rekomenduoja Nidos kempingą ... mes ir patys žadam važiuoti kai gerų orų sulauksim drinks_cheers.gif
Atsakyti
O vat man dar smalsu pasidarė įdomu kokios kainos tuose kempinguose už ką ten mokama už vietą palapinei, mašinai ar dar yra kokių mokesčių ir kokie jie g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2006 07 25, 07:44)
O vat man dar smalsu pasidarė įdomu kokios kainos tuose kempinguose už ką ten mokama už vietą palapinei, mašinai ar dar yra kokių mokesčių ir kokie jie  g.gif

Nidos kempingas
Kainos palapinėms:

Vieta palapinei (1-4 vietų) 10/10
Vieta palapinei (5-10 vietų) 15/20
Vieta automobiliui 10/10
Vieta dviračiui, motociklui -/5
Mokestis suaugusiam 15 15
Mokestis vaikams (iki 14m.) 5/8
Mokestis už naminius gyvūnus 3/3

Į šias kainas įskaičiuojama:
· elektros srovės pajungimas ir jos suvartojimas;
· dušas, šaltas ir karštas vanduo, WC;
· nuotekų pašalinimas;
· šiukšlių surinkimas;
· teritorijos apšvietimas;
Atsakyti
o tai apart palapines tai dar ir uz kiekvieną žmogų reik mokėt ir vaiką? aš taip supratau? o čia paros kainos ar aplamai toks mokestis neribotam laikui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitele: 25 liepos 2006 - 08:25
QUOTE(Jurgitele @ 2006 07 25, 08:18)
o tai apart palapines tai dar ir uz kiekvieną žmogų reik mokėt ir vaiką? aš taip supratau? o čia paros kainos ar aplamai toks mokestis neribotam laikui?

Taip už kiekvieną žmogų, ir čia paros kainos ... bet man asmeniškai Nida yra thumbup.gif taigi ir kainos atitinkamai doh.gif, beje ten gana naujas kempingas ir kiek supratau aukšto lygio, pagal Lietuvos kempingus.
Atsakyti
Mes tai visada vaziuojam i Nemirseta prie palangos, nors jau 2 metus nebuvau, bet kita savaite vaziuoju thumbup.gif
Lygis ten, zinoma, ne auksciausias, bet man uztenka ir to, kas yra, kainytes nedideles, atrodo, dabar 4 lt. uz zmogu + 6 lt. uz palapine, iki juros 10 min. takeliu per miska, fantastika wub.gif
Atsakyti
jau grizau is Nemirsetos smile.gif siais metais nepasakyciau, kad buciau suzaveta ax.gif Viskas isdziuvo, tai vietoj zolytes - purvas, graziausias takelis per miska - juodas smelis, cia gal del dviraciu, nes salia yra dviraciu takas, tai daug kas uzvaziuoja ir i kempinga g.gif ( bet radau kita maziuka takeli, tai visai thumbup.gif ) Uzsiveise nerealiai sirsiu, tai valgyt reikejo labai atsargiai, kad kartu su sirse nepraryt blink.gif Kainos, pasakyciau, uzkeltos verysad.gif uz zmogu - 6lt., 4 uz palapine, 7 uz masina g.gif
Suzinojau, kad kitais metais renovuos ta kempinga, bus modernus, tai paziuresim mirksiukas.gif biggrin.gif
WC ten bendras, yra saltas vanduo, dusas nemokamai, o uz karsta dusa - 5 lt., prie stulpu yra elektros rozetes biggrin.gif salia kavinuke pas armena thumbup.gif
Atsakyti
O gal kas poilsiavo Zarasų apylinkėse. Radau internete pasiūlymų, bet kainos,?...Prie jūros pigiau rast galima. Gal iš patirties pasiūlyt galit? Didekių patogumų nereik, svarbu graži rami vietelė, ežeriukas,...
Atsakyti
QUOTE(sprinza @ 2006 08 09, 15:55)
O gal kas poilsiavo Zarasų apylinkėse.  Radau internete pasiūlymų, bet kainos,?...Prie jūros pigiau rast galima.  Gal iš patirties pasiūlyt galit?  Didekių patogumų nereik, svarbu graži rami vietelė, ežeriukas,...

Na mes šiais metais "atradome" Alnio ežerą. Visada važiuodavome prie Baltųjų Lakajų. Ten nesenai atsidarė puikus kempingas, bet daugiau info reikėtu ieškoti internete, o va šalia Labanoro esantis Alnio ežeriukas labai sužavėjo. Ten poilsiautojų irgi nemažai. Yra įrengtos puikios aikštelės. Ežeras gražus, labai ramu aplinkui, o vakare galima ir kokį vėžiuką išsitraukti iš vandens. Tiesa, draugas žvejys sakė, kad ten kažkokia tai saugotina vieta, todėl žvejai turėtų pasidomėti žvejybos leitimas ir pan. Dėmesio - yra erkių, pasisaugokite!
Be to visai netoli yra ir Stirnių ežeras. Tas jau didelis, bet prie jo nebuvome...
O nuo Labanoro viso labo tik 4-6 km (žiūrint, katram krante būsi)
Atsakyti
4u.gif mes tai poilsiaujame netoli varenos esanciame ezere.. jame jau atsirado ir kempingu ir panasiai, bet mes su palapinemis tongue.gif miskas-grynas pusynas, jokiu erkiu, ypac gerai waziuojant su vaikais,kad negilus krantas.. norint normaliai isimaudyti reikia eiti tooli tooli.. tai del vaiku baimes nera ax.gif biggrin.gif zuwies taipat yra nemazai.. labai fainas ezeras tongue.gif tik beda kad kadangi mes kaunieciai tai tenka siektiek wirs 100 km kelias g.gif bet tai atperka ezero-misko grozis 4u.gif
Atsakyti
Mes tai dažniausiai važiuojam kur akys amto ax.gif randam gražią vietą prie gražaus ežero ir stojam, nors jau turim ir keletą ir beveik pastovių vietų biggrin.gif
Nemėgstam kempingų, kažkaip į gamtą važiuoji tai kam tas komfortas super duper 4u.gif
O vaikui koks kaifas dabar jau laukia nesulaukia kad prie ežero su palapinėm važiuosim doh.gif
Atsakyti
Mano seimai labiausiai patinka ezeras Burokaraisčio, ties Varena
jo vanduo zalias zalias
zodziu labai grazu ir svaru thumbup.gif
yra namukas, kuriame dusas, WC, virtuvele, lovos, puodai, patalyne viskas yra
kaina2 kambariai>4 lovos 80 Lt
o visas namukas 11 lovu 150Lt

yra da ir kitas namas su ciuozykla i vandeni, ten labiausiai patikdavo, bet negaliu rasti telefono>gal kas ten yra buves?
brukstelkite telefona i AZ>acius 4u.gif
Atsakyti