Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

buvau tika dougle, norejau pirkt jau maybelline dream satin liquid, bet 45 atspalvio nebuvo kaip tik tai ipyle kaip meginuka biggrin.gif gryzau ziuriu per tamsi biggrin.gif tai jauciu reiks ta sviesesne imt, bet seip labai faina, lengva tokia, patiko kad lengvai tepasi, veidas sveikai pasvyti, nu man liuks smile.gif aisku nezinia kaip laikysis ilgai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(booonbon @ 2011 12 09, 18:02)
buvau tika dougle, norejau pirkt jau maybelline dream satin liquid, bet 45 atspalvio nebuvo kaip tik tai ipyle kaip meginuka biggrin.gif gryzau ziuriu per tamsi biggrin.gif

45 koks pavadinimas?As ziemos sezonu is maybelline seriju naudoju 30 sand(gelsvesnis) arba 21 nude(siek tiek rausvesnis).
Atsakyti
Light honey... g.gif galvojau pirksiu ivory, bet ta konsultante dave kazkokios svisesnes ir vienu atspalviu tamsesnes. Ant vieno zando uzsitepiau tokia ant kitos kitokia. Tai ant abieju atrode graziai biggrin.gif prisitaiko prie odos kazkaip labai liuks, bet manau reikia man sviesesnio tikrai, bent kokio 40(manau ji ir bandziau) tai gerai, kad dar nenusipirkau biggrin.gif

ar kas nors galetu palyginti sia maybellino dream satin liquid ir mineral power??
Atsakyti
Merginos, ne į temą, bet kuri Sarma Vilniuje didžiausia? Ir Clarins bei Estee Lauder prekiauja tik Douglas ir Kristiana?
Atsakyti
QUOTE(booonbon @ 2011 12 09, 18:02)
buvau tika dougle, norejau pirkt jau maybelline dream satin liquid, bet 45 atspalvio nebuvo kaip tik tai ipyle kaip meginuka biggrin.gif gryzau ziuriu per tamsi biggrin.gif tai jauciu reiks ta sviesesne imt, bet seip labai faina, lengva tokia, patiko kad lengvai tepasi, veidas sveikai pasvyti, nu man liuks smile.gif  aisku nezinia kaip laikysis ilgai smile.gif

Čia Douglas'e mėginukus duoda? Kokiam buvot?
Ten reikia prašyti, kad įpiltų į kur nors ar kaip?
Reikia mokėti už mėginuką?
Atsakyti
QUOTE(Driade @ 2011 12 09, 23:32)
Čia Douglas'e mėginukus duoda? Kokiam buvot?
Ten reikia prašyti, kad įpiltų į kur nors ar kaip?
Reikia mokėti už mėginuką?



na siaip nezinau ar duoda, as sakau norejau pirkt, bet nebuvo tos spalvos, tai ji sako as jum ipilsiu cia uzteks siai savaitei, nes va kita sav atveza tai paskambinsiu kai bus smile.gif sako dar spalva pasibandysit paziuresit wink.gif na va ir man netinka spalva biggrin.gif buvau kaune hyper maximos douglase. nemokejau nieko
Atsakyti
QUOTE(booonbon @ 2011 12 10, 11:50)
na siaip nezinau ar duoda, as  sakau norejau pirkt, bet nebuvo tos spalvos, tai ji sako as jum ipilsiu cia uzteks siai savaitei, nes va kita sav atveza tai paskambinsiu kai bus smile.gif sako dar spalva pasibandysit paziuresit wink.gif  na va ir man netinka spalva biggrin.gif buvau kaune hyper maximos douglase. nemokejau nieko

Super man ten aptarnavimas, visada pasiulo ismeginti namie, jei bunu pasidaziusi, niekada nepagaili meginuku, ko negaliu pasakyti apie akropolio kristiana, ten einu tik del ten dirbancios juodaplaukes konsultantes, apie kuria tik geriausi atsiliepimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2011 12 10, 17:08)
Super man ten aptarnavimas, visada pasiulo ismeginti namie, jei bunu pasidaziusi, niekada nepagaili meginuku, ko negaliu pasakyti apie akropolio kristiana, ten einu tik del ten dirbancios juodaplaukes konsultantes, apie kuria tik geriausi atsiliepimai smile.gif

Aš Akropolio Sarmoj paklausiau ar būtų galima mėginukų gauti/pirkti (jau geriau sutikčiau sumokėti kelis litus už kelis mililitrus, negu nervuotis, kad spalva prasta) tai sakė ne - tik vietoj tepliotis... Tai ir išėjau wink.gif
Reiks į Hypermaximos Doglasą nueiti. Juolabiau jei ką iš brangesnių pudrų norėsiu pirkti.
Papildyta:
Dar toks klausimėlis: Gal žinot ar kaip nors įmanoma gauti birių pudrų mėginukų? Nes ten irgi atitaikyti atspalvį ne taip paprasta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Driade: 10 gruodžio 2011 - 17:59
QUOTE(Driade @ 2011 12 10, 19:01)
Aš Akropolio Sarmoj paklausiau ar būtų galima mėginukų gauti/pirkti (jau geriau sutikčiau sumokėti kelis litus už kelis mililitrus, negu nervuotis, kad spalva prasta) tai sakė ne - tik vietoj tepliotis... Tai ir išėjau wink.gif
Reiks į Hypermaximos Doglasą nueiti. Juolabiau jei ką iš brangesnių pudrų norėsiu pirkti.
Papildyta:
Dar toks klausimėlis: Gal žinot ar kaip nors įmanoma gauti birių pudrų mėginukų? Nes ten irgi atitaikyti atspalvį ne taip paprasta...


Tikrai tiesa, Douglase tikriai geriau pirkti pudras mirksiukas.gif Aš Sarmoj iš principo nepirksiu - nežinau, kaip ten Sarmoj galvoja, kad mes visos uždirbame labai daug, kad galėtume pirkti pudras, 150 lt ir daugiau kainuojančias, ir spalvą neatitaikiusios paskui į šiukšlinę mestume. Ant rankos tepliotis, tai tas pats, kas nieko. O ir spalva pudros dar ne vienintelis svarbus dalykas - esu bandžiusi pora brangių (vieną mėginuką gavau Douglase, kitą pirkau Sarmoj), tai laimė, kad taip jas pabandžiau, nes mano odai jos visai netiko.
Atsakyti
Klausimas toms kur naudoja Clarins Everlasting kremines - kuris atspalvis labiau tinkamas sviesiai baltaodei lietuviskai odai? 103 Ivory ar 105 Nude? Kad nebutu i ruzavuma labai... Kiek ziuriu tai 104 Cream labai i geltonuma nesa...
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2011 12 10, 23:11)
Klausimas toms kur naudoja Clarins Everlasting kremines - kuris atspalvis labiau tinkamas sviesiai baltaodei lietuviskai odai? 103 Ivory ar 105 Nude? Kad nebutu i ruzavuma labai... Kiek ziuriu tai 104 Cream labai i geltonuma nesa...
4u.gif


As naudoju 105 Nude, mano veido oda labai sviesi, sis atspalvis tinka, jis nera i ruzavuma. Kitu atspalviu, 103 ir 104 nesu realiai apziurejusi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 12 09, 09:44)
As sakau, kad kazkas man akyse blizga..  bigsmile.gif maskavimo ir man truksta.. net paraudimu smulkiu nlb padengia unsure.gif spalvos man siltesnes noris.. supratau kas blogai biggrin.gif o seip faina, negaliu sakyt

Turi ji tų blizgių dalelių labai daug ir jos neduoda švytėjimo, o daugiau atrodo kaip blizgučiai. Aš turiu 09 vanilla, sakyčiau gana universali spalva, neutrali, daugiau į gelsvumą nei į rausvumą. Apie tą pudrą galiu pasakyti labai didelę jos blogybę: ilgainiui pudroje linkę atsiskirti vanduo ir aliejai, todėl kiekvieną kartą prieš naudojant reikia ilgai kratyti, kol ji igauna pirminę konsistenciją, o pudrai einant į pabaigą tai padaryti vis sunkiau doh.gif Aš ją gana intensyviai naudojau praeitą žiemą, bet kažkokios ypatingos nuomonės taip ir neturiu: labai sausai odai žiemą lyg nebloga, bet man vistiek norėjosi ne tokios riebios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DA_LI: 10 gruodžio 2011 - 23:58