Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės"

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 21, 09:12)
Idejau i albuma didziojo kambario pasikeitusi vaizda, yra grindys, baldai, tik aisku vaizdas dar "plikas", bus viskas apdeliota, dekiai, pagalveles, zvakides, knygos, nuotraukos iremintos, geles, uzuolaidos. Vat uzuolaidu tai neturim ir greit nenusimato jas turet... ir liustra aisku dar, bet cia su laiku viskas. Jau ir taip dziaugiuos pasikeitusiu vaizdu ax.gif

Rk, kaip grazu bigsmile.gif ir tokia svetaine erdvi wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lana***: 21 rugpjūčio 2011 - 17:31
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 21, 10:12)
Idejau i albuma didziojo kambario pasikeitusi vaizda, yra grindys, baldai, tik aisku vaizdas dar "plikas", bus viskas apdeliota, dekiai, pagalveles, zvakides, knygos, nuotraukos iremintos, geles, uzuolaidos. Vat uzuolaidu tai neturim ir greit nenusimato jas turet... ir liustra aisku dar, bet cia su laiku viskas. Jau ir taip dziaugiuos pasikeitusiu vaizdu ax.gif


O jeee vaizdas visai kitoks, nei as buvau pirmaji karta, super thumbup.gif MB turetu dziaugtis savo darbu, nupirk tu jam koki relaksa, o tia visai is proto iseis nuo tu statybu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Taikute @ 2011 08 21, 19:07)
O jeee vaizdas visai kitoks, nei as buvau pirmaji karta, super  thumbup.gif  MB turetu dziaugtis savo darbu, nupirk tu jam koki relaksa, o tia visai is proto iseis nuo tu statybu  doh.gif  doh.gif  doh.gif


Jam didziausia relaxa as padarau, kai man nuotaika tinkama buna biggrin.gif

Aciu, Lana smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 21, 21:26)

labai labai labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2011 08 21, 21:52)
labai labai labai grazu  wub.gif

Taip smarkiai grazu turetu but veliau blush2.gif , bet siaip, labai malonu bigsmile.gif . Grizusi is Vilniaus radau toki pasikeitusi vaizda, tai dar geriau viskas man pasirode nei kad tikejausi, kad bus. O kai bus kada uzuolaidos, zidinio apdaila ir visa kita, tai nebenoresiu is namu niekur eit lotuliukas.gif (kazkuri laika biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 21 rugpjūčio 2011 - 22:43
QUOTE(Lana*** @ 2011 08 21, 18:31)
Rk, kaip grazu bigsmile.gif ir tokia svetaine erdvi  wub.gif  thumbup.gif


labas rytas 4u.gif
ir as noriu paziureti.....na, duokit gal jau priėjima ir man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 21, 10:12)
Idejau i albuma didziojo kambario pasikeitusi vaizda, yra grindys, baldai, tik aisku vaizdas dar "plikas", bus viskas apdeliota, dekiai, pagalveles, zvakides, knygos, nuotraukos iremintos, geles, uzuolaidos. Vat uzuolaidu tai neturim ir greit nenusimato jas turet... ir liustra aisku dar, bet cia su laiku viskas. Jau ir taip dziaugiuos pasikeitusiu vaizdu ax.gif


RK super atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 21, 23:43)
Taip smarkiai grazu turetu but veliau  blush2.gif , bet siaip, labai malonu  bigsmile.gif . Grizusi is Vilniaus radau toki pasikeitusi vaizda, tai dar geriau viskas man pasirode nei kad tikejausi, kad bus. O kai bus kada uzuolaidos, zidinio apdaila ir visa kita, tai nebenoresiu is namu niekur eit  lotuliukas.gif  (kazkuri laika  biggrin.gif )

Sutinku su merginomis, labai gražiai ir jaukiai atrodo viskas thumbup.gif
Atsakyti
RK, auksinių rankų vyrą turi. Šaunuoliai, mažais žingsneliais link tikslo smile.gif
Atsakyti
RK labai grazi svetaine. noriu paklausti o tos azuolines lentos alijuotos ar lakuotos?
Atsakyti
turiu klausimuka, ar pas visu, kurios gyvenate name yra zaibolaidziai?jei taip tai kokia firma rinktis?ar priesgaisrine tarnyba uz pinigus veda zaibolaidzius? g.gif
Atsakyti
[quote=pra,2011 08 20, 14:04]
siltinsim 15cm isover vata ir iliuterm (atrodo, taip vadinasi) 1.5 cm (jis atstoja 20 cm vatos)
[/quote]
kas ten per stebuklas ar čia kaška su skaičiais maišot
[/quote]

ne, nieko nemaisau...tik pavadinima negerai parasiau aliutherm turi buti...
[/quote]

manau kalba eina apie ją http://www.aluthermo...acteristics.php harakteristikosia net nerašo šiluminės varžos tik reklamosia priligina 20cm vatos. nelabai aš draugauju su en. kalba bet pagal sertifikata kiek supratau tikroji R = 0.279 m2K/W kas yra 1cm vatos. bet pagal kažkokias formulias jos atlikta darba priligina R = 5.7O (verall thermal resistance R12 [m2K/W] 5.70) kad ji teisingai sumontuota duos naudos neabejoju, bet taip aklai pagal reklamini šuki netikėčiau kad gali atstoti 20cm vatos (stebuklu nebuna), nes ji ir vata skirtingai saugo šiluma, vata dėka savo mažos u vertės, folija spinduliacinia šilumos en. atspindi. lt analogas http://www.komex.lt/...es-pleveles.htm bet apie r vertes neradau, ir montavimas http://www.komex.lt/...ine-plevele.htm .
ją naudojant kaip papildima vatai tikrai butu geras rezultatas, bet vietoj vatos abejočiau. ir aišku labai svarbus sandarumas ir kad nesiliestu su kietom medžiagom (kietosia medžiagosia neviksta spinduliacija, folija nedirba).
čia tik mano nuomonė pasvarstimams iš bendro išprusimo ir domėjimosi statybinia fizika ruošiantis statyboms. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo narvid: 22 rugpjūčio 2011 - 10:18