Įkraunama...
Įkraunama...

Kimochis

Sveikos,

Ar cia yra išmėginusiu šį žaisliuka?
Labai idomu kokie atsiliepimai? Ar pasiteisino?
Atsakyti
QUOTE(Frija @ 2011 08 19, 21:36)
Sveikos,

Ar cia yra išmėginusiu šį žaisliuka?
Labai idomu kokie atsiliepimai? Ar pasiteisino?

nesu girdėjus apie tokius blush2.gif
bet truputuką panaršiau ir radau info, atrodo fainai: cia info
video

vakar nupirkau loto su šiais herojais, šiand su beveik 5m sūnumu kaip tik žaidėm, kalbėjom apie jausmus wub.gif o va radau db temutę, aišku net neįtariau kad yra tokių žaislų kaip Kimochis bigsmile.gif
Atsakyti
Įdomus žaislas, ugdantis, manau , kad turėtų poveiki su tais žaisliukais reiktu kasdien užsiimti, kad stebėti vaiko emocinę būkle...
Kaip sakant kas paprasta, tas genialu smile.gif
Atsakyti
O tas gyv8nas turi jau tas visas pagalv4les ar jas reik papildomai pirkti?
Atsakyti
Daugiau niekas tokiais nežaidžia? ax.gif
Atsakyti
(atsiprasau be lietuvisku raidziu)

pasakysiu kaip 2 vaiku mama
NEZAIS

sunus 25 metu dukra 5.5... minkstas zaislas- bus numestas pakampeje kaip ir tukstanciai kitu minkstu zailiuku
Sitas zaislas labiau tinkamas darzeliuose kur mokoma ydomiau susisesti keliese ir va kaip video zaisti- o pavieniai- tai pasakysiu dideis psss...
suprantama tikrai labai rekomenduociau toki zaila kai vaikas turi emociniu ar psichiniu sutrikimu- tada taip ... vaikui jei sunku suprasti kada liudna, kada liksma...
siaip toks zaislas labai tiktu darzeliuose lopselinuku grupese...Bet pavieniai zaisti su juo ... retai kuris vaikas zais
Atsakyti
Galima vakarais prieš miegą ritualą žaislo pasidaryt, jei ne su pačiais Kimočiais, tai su pagalvėlėm - kuo paprasčiausiai. Pvz., išsitrauki pagalvėlę ir papasakoji, ar tą dieną tą jausmą patyrei ir kada. Vaikui tokia forma daug priimtinesnė, nei mama/tėtis spaudžiantis papasakot "ką vaikas daržely veikė".

Būtų smagu, kad prisijungtumėt mamos, kurios namuose užsiimat Kimočiais ir pasidalintumėt patirtim, situacijom 4u.gif



Klepesova, jei jūs nupirkot vaikams kimočius, tikėdamiesi, kad jie patys jais užsiims, tai tikrai kad pinigai į balą. Paskubėjot įsigyt, nepasvėrę, kad tai įrakis TARP tėvų ir vaikų.
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2012 11 07, 23:53)
Būtų smagu, kad prisijungtumėt mamos, kurios namuose užsiimat Kimočiais ir pasidalintumėt patirtim, situacijom  4u.gif
Klepesova, jei jūs nupirkot vaikams kimočius, tikėdamiesi, kad jie patys jais užsiims, tai tikrai kad pinigai į balą. Paskubėjot įsigyt, nepasvėrę, kad tai įrakis TARP tėvų ir vaikų.



Siaip- tas "verciamas papasakoti" yra atvirumas tarp tevu ir vaiku.... o jausmai- mes piesiame - dukrai yra 5.5 metuku jinai piesia ir sako va siandiena dukryte liudna... ir t.t.t.

as paprasciausiai nematau prasmes tokiems zaisliukams stai kur esme- jei bus atitinkama reklama tai vaikas ir nores... nes "kiti tures". O paskui kai nuperki toki zaisliuka jis tguli ir dulka kur nors pasonyje, geriausiu atveju "teveliai" atsises su jais pazaisti...

Apie jausmus galima sbneketi su vaiku zaidziant su bet kuria lelyte smile.gif dukra sugeba suvaidinti nuliudusia lelyte net su besisypsancia barbe ... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2012 11 09, 20:01)
Apie jausmus galima sbneketi su vaiku zaidziant su bet kuria lelyte  smile.gif  dukra sugeba suvaidinti nuliudusia lelyte net su besisypsancia barbe ... 4u.gif

o kiek jausmų jūsų 5,5 metų dukrytė moka įvardinti? Manęs netenkina tik liūdnas-linksmas, aš noriu, kad vaikas žinotų kaip nusivylęs ar įsimylėjęs atrodo, skirtų susigėdusį nuo atstumto.

Aš savo šešiametei negaliu šito tik žodžiais paaiškint, be situacijos demonstracijos ar kažkokių žaislų/paveikslų, po trijų minučių jai jau nuobodu. Žinoma, galima ir be Kimochių, niekas juk kitaip nesakė. Bet mano vaikai su barbėm, kaip ir apskritai lėlėm nežaidžia, o man sėstis piešeliot irgi ne visada ūpo yra. Ir talento neturiu be kažko spalvoto vaiką ilgiau susidomėjusį išlaikyt. Mes ne iš LT, čia apie Kimochius net Googlis nieko nežino, ir man vis tiek žaislas pats iš savęs patinka, nes maišiuką išsitraukei, op, ir yra. Tiesą sakant, man tie emocijų maišiukai (kur parduodami atskirai) labiau reikalingi, nei pats Kimochis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2012 11 07, 22:53)
Galima vakarais prieš miegą ritualą žaislo pasidaryt, jei ne su pačiais Kimočiais, tai su pagalvėlėm - kuo paprasčiausiai. Pvz., išsitrauki pagalvėlę ir papasakoji, ar tą dieną tą jausmą patyrei ir kada. Vaikui tokia forma daug priimtinesnė, nei mama/tėtis spaudžiantis papasakot "ką vaikas daržely veikė".

Būtų smagu, kad prisijungtumėt mamos, kurios namuose užsiimat Kimočiais ir pasidalintumėt patirtim, situacijom  4u.gif
Klepesova, jei jūs nupirkot vaikams kimočius, tikėdamiesi, kad jie patys jais užsiims, tai tikrai kad pinigai į balą. Paskubėjot įsigyt, nepasvėrę, kad tai įrakis TARP tėvų ir vaikų.


Teisingas pastebėjimas smile.gif Šis žaislas, mano manymu, skirtas daugiau tėvams, o ne vaikams smile.gif Paradoksas! Juk tėvai nori sužinoti kaip vaikas jaučiasi vienoje ar kitoje situacijoje, o ne vaikas veržiasi išsipasakoti. Dėl to jie ir vadinasi emociniai žaislais. Jei vaikui paduosi tokį minkštą žaislą ir su juo nebendrausi, tai vaikas ir žais su juo kaip su įprastu pliušu.

Pirkom šį žaislą sesės dukrytei, kuri yra išlepusi ir gana isteriška. Na, žaislas kaip žaislas, iš pažiūros nieko ypatingo. Bet čia svarbiausia pats principas. Šitie veideliai tėveliams padeda bendrauti su vaiku ir paaiškinti, kad pvz., vaiko dirglumas ar pyktis liūdina tėvelius. Vaikai protingi, supranta, kad liūdnas veidukas liūdina, linksmas veidukas džiugina. Bet vaikai nesupranta, kad jų elgesys ne visada yra geras ir tėveliai būna dėl to nuliūdę. Iš esmės, Kimochis tiesiog palengvina tėvams kelią prieti prie vaiko rimtesniems pokalbiams žaidimo forma.

Mes nupirkom Kimochi kate. Na man labiau į tigrą panašus (Kimochis-katė) smile.gif

Bet iš esmės, tėveliai gali taikyti šį emocinį metodą su bet kokiu žaislu. Net ir robotas transformeris gali tureti emocijas wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnee1986: 12 spalio 2014 - 19:49