Įkraunama...
Įkraunama...

Padėvėtų rūbų parduotuvės

Si pirmadieni Rubija kur prie vaiku pasaulio ciut manes nenunese moteriskes doh.gif biggrin.gif ryte 10h kai atidaro. Pastebejau daug perpardavinetoju, prisiperka maisais po to perparduoda kitose pigiu rubu parduotuvese. Siaip galima gauti neblogu rubeliu tik reikia eit kiekviena pirmadieni stumdytis su moteriskem.
Atsakyti
QUOTE(gegne2 @ 2012 10 31, 15:23)
Si pirmadieni Rubija kur prie vaiku pasaulio ciut manes nenunese moteriskes doh.gif  biggrin.gif  ryte 10h kai atidaro. Pastebejau daug perpardavinetoju, prisiperka maisais po to perparduoda kitose pigiu rubu parduotuvese. Siaip galima gauti neblogu rubeliu tik reikia eit kiekviena pirmadieni stumdytis su moteriskem.


Tai ten nuo 9.30 bobos prie duru stumdosi ir bega kaip nesveikos kai duris atidaro lotuliukas.gif Perpardavinetojos prekiauja Dituvos turguje. Ant 10 ne uz ka neiciau su turgaus bobom stumdytis, jei uzsuku tai kokia 12 val jei pakeliui. Perziuriu tik vaikiskus, bet ant 2 metuku labai retai kazka tikrai gero randu, dauguma rubeliu arba nudeveti buna, arba sveria per daug ir neapsimoka devetu pirkt (jei pigesnes firmos), arba tiesiog ne mano skonio, isranki esu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marina86 @ 2012 11 02, 23:11)
Tai ten nuo 9.30 bobos prie duru stumdosi ir bega kaip nesveikos kai duris atidaro lotuliukas.gif  Perpardavinetojos prekiauja Dituvos turguje. Ant 10 ne uz ka neiciau su turgaus bobom stumdytis, jei uzsuku tai kokia 12 val jei pakeliui. Perziuriu tik vaikiskus, bet ant 2 metuku labai retai kazka tikrai gero randu, dauguma rubeliu arba nudeveti buna, arba sveria per daug ir neapsimoka devetu pirkt (jei pigesnes firmos), arba tiesiog ne mano skonio, isranki esu biggrin.gif



Kaip idomiai ar apsimoka perpardavinet tuos rubus, tai kokiom kainom jos toj Dituvoj pardvineja!. As irgi jei einu tai tik prie vaikisku, prie suagusiu neina prasibraut pro moteriskes biggrin.gif. Kartais gana neblogu gauna ypac batuku, buna geram stovi
Atsakyti
QUOTE(gegne2 @ 2012 11 06, 09:44)
Kaip idomiai ar apsimoka perpardavinet tuos rubus, tai kokiom kainom jos toj Dituvoj pardvineja!. As irgi jei einu tai tik prie vaikisku, prie suagusiu neina prasibraut pro moteriskes biggrin.gif. Kartais gana neblogu gauna ypac batuku, buna geram stovi


Turbut apsimoka joms jei taip braunasi i ta Rubija biggrin.gif Drauge buvo i Dituva nuvaziavusi, sako isvis nieko gero tas turgus, kur geras rubas tai ir kainuoja vos ne kiek naujas per ispardavima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Letali @ 2012 10 28, 19:01)
o kaip jus isvedinat ta kvapa is drabuziu ?  doh.gif


Prieš skalbiant nakčiai būtinai palieku ūkiško muilo vonioje ( Pritirpinu porą saujų ringuvos drožlių), geriausias būdas nuo kvapo 4u.gif
Atsakyti
Naujiena iš Mados Angaro Vilniuje:
http://www.madosanga...t/?q=lt/node/31

Supirkimo kainos žemos ,bet gal vis geriau negu nieko ...
Kiekvieną daiktą vertina atskirai,apžiūri kokybę.
Atsakyti
Sveikos mamytės.
Kur randate daugiausia gerų rūbelių vaikučiams Šiauliuose?
Atsakyti
sveiki,

nemažai neblogų rūbelių galima rasti prie netoli saulės miesto esančios maximos, ten anksčiau buvo paštas. karta per mėnesį būna nauja siunta, visada pirmadieniais, būna pakabintas raštelis, kad nauja siunta. tą dieną prieš 9 val. ten moteriškių eilės jau rykiuojasi lotuliukas.gif paskui daromos sekančiomis savaitėmis nuolaidos, būna kelias dienas viskas po 1lt thumbup.gif aišku, laimės dalykas, ir kam ko reikia, bet pasiseka kartais mirksiukas.gif
anksčiau kainos buvo mažesnės, dabar manau kažkiek pakeltos, bet tikrai ne gausos kainos doh.gif nes ten bet koks skuduras daug kainuoja.
dar galima rasti neblogų rūbelių sveriamuose (Rubija atrodo, yra centre ir piet kur IKI), verta pirkti trikotažinius, atlasinius, lengvus rūbus arba tuos visokius šifoninius. yra savitarnos svartyklės, kur galima pasitikslinti kainą.
centre esanti Humana man nelebai, bet mačiau perka, matyt randa g.gif
tai tiek tam kartui
Atsakyti
Porą kartų rubijoj buvau-daugiau nebeisiu. Pirmą kartą porą rūbelių pirkau ir tikrai nemažai sumokėjau, o rūbai lengvos medžiagos. Antrą sykį už 3 šliaužtus sumokėjau 25 lt doh.gif Nu negalėjo jie tiek sverti, reikėjo patikrinti namie, bet galai nematę, tingėjau terliotis.
Atsakyti
Aš kelis kartus pirkau Rubijoje, ir likau patenkinta. Nepasakyčiau, kad ten blogai sveria. Gal pataikėte, kai buvo brangi kilogramo kaina. Beja, gal kas buvote užsukę Mickevičiaus gatvėje naujoje atidarytoje Rubijoje? Kaip ten kas?
Gaila, kad prie saulės miesto nėra savitarnos svarstyklių, tik gardino gatvėje.
Atsakyti
Kaune Kestucio 66 vadinamas komisas yra. Nesenai buvau, tikrai patiko, drabuziai kokybiski, kainos labai normalios. Ir jie rubus priima pardavimui. Kaip tik nesiau sunaus isaugtinius rubus ,vis kokia kapeika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunele26 @ 2013 08 05, 12:52)
Kaune Kestucio 66 vadinamas komisas yra. Nesenai buvau, tikrai patiko, drabuziai kokybiski, kainos labai normalios. Ir jie rubus priima pardavimui. Kaip tik nesiau sunaus isaugtinius rubus ,vis kokia kapeika smile.gif


Ačiū už nuorodą, šiandien eisim tada išbandyt smile.gif
Atsakyti