Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Šiauliuose

Sveikos merginos. Na ka ir mes norim planuoti savo vaikiuka, bet susidurem su problema su ginekologem, kuria cia pasirintki, nuomoniu kaip matau visokiausiu, apie balciuniene ir as girdejau, kad ji profesionale savo srityje, bet zinau kad ji labai jau uzsiemusi, noreciau alsavitoj kazka surast. Gal jus rekomenduotumet. Pas sukiene esu buvusi, ji tokia tylute, pasirode:)
Atsakyti
Sveikos,
esu prisiregistravusi centrinėje poliklinikoje, šiandien paskambinau savo gydytojai, kad parašytų siuntimą pas ginekologę, o ji man sako mes tokių nerašom, yra pas mus gydytojai poliklinikoje. Sako jei nori pas kažkokią konkrečią ligoninėje, tai tik mokamai. Na ne galvoju, reikia tada eit į centrinę polikliniką. Pas vyrą nenoriu, tai lieka rinktis tik iš Birutės Urmonienės ir Astos Damkuvienės. Apie nei vieną nesu girdėjusi, gal galėtumėt kokį atsiliepimą? unsure.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2013 06 27, 11:03)
Sveikos,
esu prisiregistravusi centrinėje poliklinikoje, šiandien paskambinau savo gydytojai, kad parašytų siuntimą pas ginekologę, o ji man sako mes tokių nerašom, yra pas mus gydytojai poliklinikoje. Sako jei nori pas kažkokią konkrečią ligoninėje, tai tik mokamai. Na ne galvoju, reikia tada eit į centrinę polikliniką. Pas vyrą nenoriu, tai lieka rinktis tik iš Birutės Urmonienės ir Astos Damkuvienės. Apie nei vieną nesu girdėjusi, gal galėtumėt kokį atsiliepimą? unsure.gif  rolleyes.gif

Jeigu nenori eiti nei pas vieną centro poliklinikoje esančią ginekologę, šeimos gydytoja gali išrašyti siuntimą į VMK. Sakau pagal savo situaciją. Man nepatiko nei viena ten esanti gydytoja, todėl ėjau į VMK su siuntimu, bet aš tada laukiausi. Šiaip Damkuvienė nebloga.
Atsakyti
QUOTE(Janke @ 2013 06 27, 12:36)
Jeigu nenori eiti nei pas vieną centro poliklinikoje esančią ginekologę, šeimos gydytoja gali išrašyti siuntimą į VMK. Sakau pagal savo situaciją. Man nepatiko nei viena ten esanti gydytoja, todėl ėjau į VMK su siuntimu, bet aš tada laukiausi. Šiaip Damkuvienė nebloga.

Geras. O man gydytoja griežtai atsisakė rašyti siuntimą. Sako mes turim vietoje ir jeigu nori kitur, tai eik privačiai ir mokėk pinigus. O kol bėdų jokių neturiu, tik pasitikrinti noriu ir gimdos kaklelio vežio tyrimą pasidaryti, tai nematau tikslo mokėti kažkam pinigus.... Tai matyt teks rinktis Damkuvienę. Apie ją bent internete šiokios tokios info yra...
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2013 06 27, 12:42)
Geras. O man gydytoja griežtai atsisakė rašyti siuntimą. Sako mes turim vietoje ir jeigu nori kitur, tai eik privačiai ir mokėk pinigus. O kol bėdų jokių neturiu, tik pasitikrinti noriu ir gimdos kaklelio vežio tyrimą pasidaryti, tai nematau tikslo mokėti kažkam pinigus.... Tai matyt teks rinktis Damkuvienę. Apie ją bent internete šiokios tokios info yra...



tai kad as kai laukiausi irgi turejau poliklinikoj bent 4 ginekologus, bet as pas juos nenorejau eiti.. tai as pati be jokio siuntimo nuejau i VMK ir ten pasakiau, kad noriu pas ginekologe kokia nors eit.. tai mane be jokiu siuntimu prirase ten ir as sekmingai lankiausi.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denyxe @ 2013 06 27, 14:43)
tai kad as kai laukiausi irgi turejau poliklinikoj bent 4 ginekologus, bet as pas juos nenorejau eiti.. tai as pati be jokio siuntimo nuejau i VMK ir ten pasakiau, kad noriu pas ginekologe kokia nors eit.. tai mane be jokiu siuntimu prirase ten ir as sekmingai lankiausi..  smile.gif

O tai tau, reiks pabandyt! Bet čia kaži tik nėščiosioms taip galima, ar visoms? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denyxe @ 2013 06 27, 13:43)
tai kad as kai laukiausi irgi turejau poliklinikoj bent 4 ginekologus, bet as pas juos nenorejau eiti.. tai as pati be jokio siuntimo nuejau i VMK ir ten pasakiau, kad noriu pas ginekologe kokia nors eit.. tai mane be jokiu siuntimu prirase ten ir as sekmingai lankiausi..  smile.gif


Neisivaizduoju kaip jus prieme be siuntimo ir nemokamai pas ginekologe MVK g.gif Tikrai zinau, kad siuntimo is seimos gydytojo reikalauja. Pati viena karta ejau be siuntimo, nes buvau pasiruosusi susimoketi, bet gydytoja buvo labai nepatenkinta
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2013 06 27, 12:03)
Sveikos,
esu prisiregistravusi centrinėje poliklinikoje, šiandien paskambinau savo gydytojai, kad parašytų siuntimą pas ginekologę, o ji man sako mes tokių nerašom, yra pas mus gydytojai poliklinikoje. Sako jei nori pas kažkokią konkrečią ligoninėje, tai tik mokamai. Na ne galvoju, reikia tada eit į centrinę polikliniką. Pas vyrą nenoriu, tai lieka rinktis tik iš Birutės Urmonienės ir Astos Damkuvienės. Apie nei vieną nesu girdėjusi, gal galėtumėt kokį atsiliepimą? unsure.gif  rolleyes.gif



Sveika,
nesuprantu kaip tau šeimos gydytoja neparašė siuntimo g.gif Turi teisę rinktis tau patinkanti gydytoją. Net nežinau kuri iš tavo išvardintų gydytojų blogesnė...viena išvarė, kita baisiai neatidi ir nuotaikos žmogus. Vistik patarčiau pakovoti dėl siuntimo mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(dolzenka @ 2013 06 28, 09:06)
Sveika,
nesuprantu kaip tau šeimos gydytoja neparašė siuntimo  g.gif  Turi teisę rinktis tau patinkanti gydytoją. Net nežinau kuri iš tavo išvardintų gydytojų blogesnė...viena išvarė, kita baisiai neatidi ir nuotaikos žmogus. Vistik patarčiau pakovoti dėl siuntimo  mirksiukas.gif

Na nueisiu pasitikrinti, jeigu ko daugiau reiks tada bandysiu kovot... Tai va tokia jau ta mano gydytoja, neina į kalbas, jau jinai kaip pasakė, taip vadinasi ir turi būti. doh.gif
Atsakyti
Šeimos gydytoja privalo išrašyti siuntimą pas bet kurį tau patinkantį gydytoją-ginekologą, bet aš pati susidūriau su tokia pat situacija, tai pazyziau truputi ir išrašė, atseit, mes patys turim 4 ginekologes, kodel tu turi lankytis MVK? Nenorėjau pyktis, bet sekantį kartą tikrai ryžtingai reikalausiu, reikės nueisim ir iki vyr. gydytojo, arba pakeisiu šeimos gydytoją (bėda, kad ir kita gali nerašyti siuntimo, taip ir žygiuosiu per visą polikliniką smile.gif ). Na čia ta pati politika kaip ir visur-ranka ranką plauną, nori kad jų ginekologės turėtų kuo daugiau pacientų, bet ar mano bėda, kad jos yra prastos gydytojos?
Atsakyti
Sveikutes,

Gal kas galit atsiliepimus savo parasyt apie sias dvi gyd. D. Augulienė V. Junevičienė pas ka geriau butu lankytis del nestumo? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2013 04 03, 14:11)
sveikos.

ar Dom dirba privačiai? jei taip, kur?



Sveiki, bent jau anksčiau dirbdavo MOTERS IR VAIKO KLINIKOJE (pati pas jį eidavau).
Atsakyti