Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Šiauliuose

as nestumo metu lankiausi pas valdareza balciuniene man visai patiko ji. ji dirba gimdymo namuose ir turi privatu kabineta
Atsakyti
Sveiki. Lankausi seimos centriuke, kur nera ginekologo. Tai kur galeciau lankytis nemokamai pas ginekologa? Gal kas zino? Gal teko susidurti?
Atsakyti
QUOTE(jeliva @ 2011 10 24, 13:30)
Sveiki. Lankausi seimos centriuke, kur nera ginekologo. Tai kur galeciau  lankytis nemokamai pas ginekologa? Gal kas zino? Gal teko susidurti?


Spėju šeimos gydytojo prašyti siuntimo reikia... g.gif su siuntimu, nekainuos.
Atsakyti
Sveikos merginos, aš lankausi įstaigoje- Motina ir vaikas. Ten užsirašiau pas Jurgitą Balčiunienę. Man ji super. Bet norint ten lankytis, reikia gauti iš šeimos gydytojo siuntimo ginekologo konsultacijai. Aš gavau siuntimą dėl nėštumo, tai po gimdymo vėl reiks eit pas šeimos gydytoją siuntimo profilaktiškai pasitikrint pas ginekologę. Tvarka keista dėl tų siuntimu, bet aš savo ginekologe pasitikiu, paskambina visada, jei jai tenka kažkur išvykt, ar vėluos, ar dėl tyrimų kas nors.

P.S. Jei nėra siuntimo, tai labai brangu būtų lankytis Motina ir vaikas. Viskas kainuotų, tiek konsultacija, tiek tyrimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rraimyte: 27 spalio 2011 - 11:21
Gal kas kokių atsiliepimų turi apie Mozūrienę? Ji centrinėj poliklinikoj...
Atsakyti
QUOTE(Janke @ 2011 11 03, 22:28)
Gal kas kokių atsiliepimų turi apie Mozūrienę? Ji centrinėj poliklinikoj...

Man sita gydytoja labai nepatiko. Labai grubi. Niekada pas ja daugiau neeiciau.
Atsakyti
QUOTE(Renule @ 2011 09 09, 13:29)
Anksčiau lankiausi pas gyd. I. Peršiną - labai liuks ši gydytoja, nenusivyliau, tačiau ji turi labai daug pacienčių, reikia ilgokai laukti vizito, o ir naujų nėštukių už dyką (esu prisiregistravusi toje pačioje klinikoje, tad gydymas ir priežiūra turėtų būti nemokamas) jau nebelabai ir nori priimti, tik privačiai... Todėl ir pasirinkau kitą šioje klinikoje dirbančią ginekologę, kur mažesnės eilės, o ir mokėti nenoriu, jei nėra reikalo... ax.gif

Peršina nebepriima nėštukių, nes pati laukiasi wub.gif Ir prieš Kalėdas išeina į dekretą ax.gif Nuostabi gydytoja ji man, kažkoks nepaaiškinamas pasitikėjimas ja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2011 10 18, 09:29)
Jau išsiaiškinau - nebedirba....niekur...

kodėl ? į pensiją gal jau išėjo? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Chardonnay @ 2011 11 06, 00:20)
Peršina nebepriima nėštukių, nes pati laukiasi wub.gif 


wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Janke @ 2011 11 03, 21:28)
Gal kas kokių atsiliepimų turi apie Mozūrienę? Ji centrinėj poliklinikoj...

kaip minėjau man centrinėj poliklinikoj Liaukenskas labai labai patiko thumbup.gif
rekomenduoju mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas žinot kiek kainuoja apsilankymas pas Mackelienę privačiam jos kabinete?
Atsakyti
QUOTE(Janke @ 2011 11 03, 20:28)
Gal kas kokių atsiliepimų turi apie Mozūrienę? Ji centrinėj poliklinikoj...

Eik pas Liukenską, ten daktaras iš didžiosios raidės, o jei neklystu, ta daktarė, kur rašei, tai tokia "grubjanka", kad galvojau, kad nuspirsiu aš ją nuo vaizdo...
Atsakyti
QUOTE(mazhoolia @ 2011 11 11, 22:33)
Eik pas Liukenską, ten daktaras iš didžiosios raidės, o jei neklystu, ta daktarė, kur rašei, tai tokia "grubjanka", kad galvojau, kad nuspirsiu aš ją nuo vaizdo...

tikrai Liukenskas is didziosios raides 4u.gif .as pati jau dau metu pas ji lankausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2011 11 09, 10:54)
Sveikos, gal kas žinot kiek kainuoja apsilankymas pas Mackelienę privačiam jos kabinete?

Pati paklausiau pati ir atsakysiu. 50lt. Gal kam pravers.
Atsakyti