Įkraunama...
Įkraunama...

Grupė norintiems sportuoti (P90x) programa!

QUOTE(:)katyte:) @ 2013 01 31, 14:35)
Sveikos smile.gif ar yra dar  sportuojanciu su sia programa?
pries 3 men pagimdziau..svorio liko 2 kg (22 numeciau ) bet liko pilvukas kabeti... sad.gif
planuoju pradet sportuot pagal sia programa.
kaip jumsekasi?kokie rezultatai?

pirma karta saziningai sportavau tuos 3 men, taciau padariau klaida ir kartu nesusitvarkiau mitybos, todel ryskiu rezultatu su svoriu nebuvo, bet atsirado raumenukai thumbup.gif o po to kokius metelius su pertraukom pasportuodavau tik pagal tris video -kojom, rankom, ir krutinei, na dar kartais kenpo x darydavau. Nuo sios savaites nusprendziau truputi pakeisti savo sporto programa ir emiausi issukio - Insanity programos, bet si kart bandysiu priziureti ir mityba. po tu keliu men manau vel grisiu prie p90x. Nes man nera geresnes programos sportuot namuose.
P.S. karta su vyru nuejom i sporto kluba (sporto programos paivairinimui) tai vyras labai nustebo, kad treneris mane isgyre, kad teisinga laikysena, teisingas kvepavimas ir smarves turiu, o visa tai p90x rezultatas, nes sporto klube per savo gyvenima lankiausi gal pora kartu ir tai tik aerobika smile.gif
Atsakyti
Atsisiunciau pilvo preso treniruote, tai sunki ji, bet todel ir veiksminga, turbut.

As ten kokiu 90 proc. nepadarau-smile.gif
Atsakyti
O gal zinot kur atsisiust ta sia programa? niekur nerandu. siulo torentus bet neturiu.
Atsakyti
QUOTE(Cleo258 @ 2013 02 10, 22:48)
O gal zinot kur atsisiust ta sia programa? niekur nerandu. siulo torentus bet neturiu.


As is kinozal.tv atsisiunciau, bet ten irgi per torentus (torent programa susiinstaliuosit, o po to istrinsite jei nereikia ir viskas)
Atsakyti
Sveikos, sportininkės!!! smile.gif Budinu temą- kaip tik Naujų Metų pažadams smile.gif

Ar dar kuri prisilaikot P90X programos? Gal kuri norit prisijungti į kompaniją? ax.gif Siunčiuosi ir startuoju!!!
Atsakyti
QUOTE(juratija @ 2014 01 29, 20:52)
Sveikos, sportininkės!!! smile.gif Budinu temą- kaip tik Naujų Metų pažadams smile.gif

Ar dar kuri prisilaikot P90X programos? Gal kuri norit prisijungti į kompaniją?  ax.gif Siunčiuosi ir startuoju!!!



Sveika, gal ir psisijungsiu thumbup.gif , nes iki vasaros vietoj riebaliukų norėtūsi raumenukų, iš kur siuntiesi? Ačiū
Atsakyti
QUOTE(kimy @ 2014 01 30, 14:44)
Sveika, gal ir psisijungsiu thumbup.gif , nes iki vasaros vietoj riebaliukų norėtūsi raumenukų, iš kur siuntiesi? Ačiū


aš siunčiausi iš linkomanijos, bet dar nepradėjau sportuoti pagal šią programą..
Atsakyti
Sveikos, gal galetu kazkas papasakoti placiau apie sia programa ? Kai ieskosiu siustis i ka atkreipti demesi, cia reik kazkokia programa siustis? ta prasme issirinkti ?
Atsakyti
Sveiki ar yra gyvu?

Aš pagaliau nusprendžiau nuo ko pradėsiu savo sportą, nuo šios programos! sportuoju jau kelis metus su pertraukomis, šį kartą pertrauka užsitesė labai ilgai - antras mėnuo kai nesportuoju, tai tam kad atgaučiau buvusią formą nusprendžiau sportuot namuose, ir laiko ir pinigų sutaupysiu smile.gif kas prisijungsit kartu? kad galėtume vienos kitoms šikniukus paspardyti? smile.gif
Atsakyti