Įkraunama...
Įkraunama...

Kur fotografuotis Klaipėdoje/gamtoje?

O mes vaziuosim i Palanga,i ta parka prie Gintaro muziejaus. Draugai ten fotkinosi tai nuotraukytes thumbup.gif dar ir fotografa ta pati pasiciupom smile.gif Siaip kai kurie i Vienkiemi vaziuoja, kai kurie- i Majoru sodyba...
Atsakyti
Labai gražu Olandų kepurėj ant skardžio thumbup.gif nerealios nuotraukytės gaunasi...
Mant tai laaabai patiko vIKIs nuotraukos - pievoje. taip paprasta bet gražu clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(beka @ 2006 04 11, 09:49)
Labai gražu Olandų kepurėj ant skardžio thumbup.gif  nerealios nuotraukytės gaunasi...
Mant tai laaabai patiko vIKIs nuotraukos - pievoje. taip paprasta bet gražu  clap_1.gif


aha labai gražu ant šieno, ar prie kokių rugių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2006 04 11, 12:01)
aha labai gražu ant šieno, ar prie kokių rugių thumbup.gif



aga bigsmile.gif rugpjūty - rugiagėlių lauke, liepą - tų geltonų gėlyčių g.gif kaip jos ten vadinasi...
Atsakyti
Tos geltonos gelytes turbut rapsais vadinasi smile.gif Tikrai pasakiskos nuotraukos gaunasi thumbup.gif Musu vestuves liepos menesi, tik va bijom, kad nelytu, tada tai net nezinau ka reiktu daryt g.gif
Atsakyti
Mergaitės, o gal kuri neseniai yra buvusi Rambyno kalne? g.gif Girdėjau ir mačiau keletą nuotraukyčių. Pasirodė labai gražu. blush2.gif Kažin ar yra vieta prisėdimui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginia @ 2006 04 18, 14:45)
Mergaitės, o gal kuri neseniai yra buvusi Rambyno kalne?  g.gif Girdėjau ir mačiau keletą nuotraukyčių. Pasirodė labai gražu.  blush2.gif Kažin ar yra vieta prisėdimui? g.gif



Senokai jau ten buvau, bet kiek pamenu budavo irengta vieta piknikui. Dabar, man atrodo, yra ir laipteliai nuo kalno link Nemuno irengti. Gali rast telefoniuka parko direkcijos ir paklausti smile.gif Apsilankyk ju svetaineje http://www.rambynoparkas.lt
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 04 18, 14:00)
Senokai jau ten buvau, bet kiek pamenu budavo irengta vieta piknikui. Dabar, man atrodo, yra ir laipteliai nuo kalno link Nemuno irengti. Gali rast telefoniuka parko direkcijos ir paklausti smile.gif Apsilankyk ju svetaineje http://www.rambynoparkas.lt

Ačiū tau už informaciją. aciuks.gif Reiks pasidomėti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginia @ 2006 04 18, 15:23)
Ačiū tau už informaciją. aciuks.gif Reiks pasidomėti.  ax.gif


Ziuriu, kad tavo vestuves ta pacia diena kaip mano ax.gif Kur tuokiesi? As zaksa Gargzduose (Klaipedoje nebebuvo vietu), o baznycios noriu Klaipedoje arba Kretingos vienuolyne. Tik dar nezinau kaip ten priima tuoktuvems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 04 18, 14:37)
Ziuriu, kad tavo vestuves ta pacia diena kaip mano  ax.gif  Kur tuokiesi? As zaksa Gargzduose (Klaipedoje nebebuvo vietu), o baznycios noriu Klaipedoje arba Kretingos vienuolyne. Tik dar nezinau kaip ten priima tuoktuvems  4u.gif

Aš irgi pastebėjau, kad vestuvės mūsų tą pačią dieną. blush2.gif Mes tuoksimės Šviekšnos bažnyčioje. O į civilinės metrikacijos skyrių nueisim po visko, nes nelabai patinka kaip viskas ten vyksta. ax.gif Pati šventė vyks už Pagėgių (jei teko girdėti apie tokį kaimelį), "Senoj girioj".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurginia: 18 balandžio 2006 - 13:50
QUOTE(Redina @ 2006 04 18, 13:03)
Tos geltonos gelytes turbut rapsais vadinasi  smile.gif  Tikrai pasakiskos nuotraukos gaunasi  thumbup.gif  Musu vestuves liepos menesi, tik va bijom, kad nelytu, tada tai net nezinau ka reiktu daryt  g.gif



tikriausiai RAPSAI g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginia @ 2006 04 18, 15:49)
Aš irgi pastebėjau, kad vestuvės mūsų tą pačią dieną. blush2.gif Mes tuoksimės Šviekšnos bažnyčioje. O į civilinės metrikacijos skyrių nueisim po visko, nes nelabai patinka kaip viskas ten vyksta.  ax.gif Pati šventė vyks už Pagėgių (jei teko girdėti apie tokį kaimelį), "Senoj girioj".


Sveksnos baznycia labai grazi thumbup.gif As irgi joje norejau, bet nelabai pakeliui gaunasi smile.gif nors, kas cia zino, dar niekur neisiprasiau smile.gif
Atsakyti