Įkraunama...
Įkraunama...

Kur fotografuotis Klaipėdoje/gamtoje?

as, tiesa sakant, nesu ten buvus ant stogo. galvojau kat ten nieko nera blink.gif o tai gal ir tartis ten todel, kad mes nieko negersim, nes laiko nelabai bus.

o siaip manau, kad originalios foto butu. tik va, svarbiausia, kad geras oras butu.
o kur tu pati, Ruta7777, dar vaziuosi fotkintis?

Atsakyti
''o niekas nebandet fotkintis prie kretingos esanciame japoniskame sode? ''

o jis ajau atidarytas?nes praeita vasara dar buvo kuriamas kiek atsimenu.. o del fotografavimosi klaipedoj - paprasta bet labai grazu Anikes aikstej, prie jachtu, palei Dane, senamiesty, traukiniu stoty nuotraukos nerealios 4u.gif !! bet viskas priklauso nuofotografo ir kaip jis sugebes tas vietas pateikti.
Atsakyti
ant stogu idomi ideja, nes jau ta anikes aikste, danes tiltas, taip nusibode - norisi kazko isskirtinio g.gif
Atsakyti
gal kas zinio kur buna tu geltonu pievu prie klp ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pukuotukas @ 2010 04 16, 15:16)
gal kas zinio kur buna tu geltonu pievu prie klp ? unsure.gif

Geltonos pievos - rapsai. Esu ju daug macius vaziuojant is Klaipedos i Kretinga smile.gif
Atsakyti
Snekejom su fotografu, siule i gintaro muzieju.. bet jau taip ten atsibode.., sakes.. g.gif
Tai pasakiau, kad nenoriu.. MAnau rugiu laukas, super.. ar prie sieno kazkur.. senamiesty...da gelezinkelio stoty.. nes toks ziemos sodas irg atsibdes..
Man tai noris kazkokio isskirtinumo.. rolleyes.gif
Atsakyti
O tai manot, kad rugių laukas tai išskirtinumas? Man tai nelabai smagi idėja (NORS SAKOMA, KAD DĖL SKONIO NESIGINČIJAMA). Atrodo kaip jaunieji ūkininkai išėję į savo valdas.. Žodžiu be ryšio ir tiek. Nors galiu pasakyti iš patirties, kad pernai mano brolis su žmona fotografavosi javų lauke, tai nuotraukos gražios išėjo.. thumbup.gif
Atsakyti
Man tai grazu... rolleyes.gif
Beabejo, kiek zmoniu tirk ir nuomoniu.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Man irgi fotografas liepe pasigalvoti kur noreciau foto, man patiktu tokia gyva gamta arba sienas, seni pastatai, ta jura gintaro muziejus senamiestis ir tt nuvalkiota. Kazkas ideja dave kad ant stogo, gera mintis. Ar ten 20 aukste K raidej?
Atsakyti
sveikos merginos.
visos klausiate kur fotografuotis jei lyja, tai kazkaip sove i galva delfinariumas ir juru muziejus. manau visai grazu turetu buti. tik gal apsvietimas ten ne koks. bet gal kazkaip iseitu susireguliuoti. nes lyjant tikrai gera iseitis
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2011 02 18, 23:38)
sveikos merginos.
visos klausiate kur fotografuotis jei lyja, tai kazkaip sove i galva delfinariumas ir juru muziejus. manau visai grazu turetu buti. tik gal apsvietimas ten ne koks. bet gal kazkaip iseitu susireguliuoti. nes lyjant tikrai gera iseitis

man tai pasiule fotografas jai lis baznycioj foto santuokos rumuose sventes vietoj ir susitikt kita diena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(claudet @ 2011 02 18, 23:56)
man tai pasiule fotografas jai lis baznycioj foto santuokos rumuose sventes vietoj ir susitikt kita diena lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu cia geras pasiulymas lotuliukas.gif . O kas jusu fotografas?

Atsakyti