Įkraunama...
Įkraunama...

Žieminė avalynė

dabar nesioja skofukus (Skofus), kiek daugiau pravesus ausiu Ecco su gore-tex, o pacioms salciausioms ziemos dienoms bus demar su storu vilnos sluoksniu biggrin.gif
Atsakyti
O mano mergina jau antra ziema nesioja Vemont batukus
Manau tikrai tiktu is su auksta keltimi,nes net trys lipukai
Jie tvirtai laiko kojyte
o ir labai silti,tikrai.nes ten kazkokia membrana yra,tai ji dregmes i vidu nepraleidzia,bet ir kojyte neprakaituoja thumbup.gif
Demar,tai tokie kaliosiukai biski, o vat prie situ ir suknele galim pasipuosti

aisku vilnieciams patogu,nes gali gyvai apziureti ir pasimatuoti biggrin.gif
as pirkau cia:
http://public.fotki....ai-/b471-4.html

Atsakyti
Mamytės, kurių mergytės yra išbandžiusios Demar sniego batukus, sakykit, kurie iš jų modelių tvirčiausiai laiko kojytę? Svarstau, ar su raištukais ar su tom gumytėm rinktis... Ir gal kas galėtumet patarti, jei mano mažės pėdutė 15 cm, ar "neplaukiotų" kojytė, jei imčiau batukus su 17 cm vidpaduku? Ar visgi geriau 16,5 cm reikėtų?.. ir gal kuri žinote, kur Kaune galima būtų pasimatuoti ir įsigyti šių batukų? Labai ačiū! 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, turim pasiruose ziemai ecco batukus, bet girdejau nuomoniu, kad su jais kojyte tikrai sala. todel saltesnems dienom noriu nupirkti bearpaw batukus. gal patarsit del dydzio? pedute 14cm, koki dydi pirkt us7 ar us8? girdejau, kad kailiukas issimina, ir poto ten lieka daug vietos.. tai nesinori per daug dideliu nusipirkt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kle0patra: 22 spalio 2012 - 21:14
QUOTE(mirgute @ 2012 10 16, 15:09)
O mano mergina jau antra ziema nesioja Vemont batukus
Manau tikrai tiktu is su auksta keltimi,nes net trys lipukai
Jie tvirtai laiko kojyte
o ir labai silti,tikrai.nes ten kazkokia membrana yra,tai ji dregmes i vidu nepraleidzia,bet ir kojyte neprakaituoja thumbup.gif
Demar,tai tokie kaliosiukai biski, o vat prie situ ir suknele galim pasipuosti




Ne visada su lipdukais tinka aukstai kelciai, gali ju bet kiek buti. Svarbiausia, kad kuo greiciau prasidetu tas pakilimas i aula. Nelabai moku paaiskint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kle0patra @ 2012 10 22, 22:13)
Sveiki, turim pasiruose ziemai ecco batukus, bet girdejau nuomoniu, kad su jais kojyte tikrai sala. todel saltesnems dienom noriu nupirkti bearpaw batukus. gal patarsit del dydzio? pedute 14cm, koki dydi pirkt us7 ar us8? girdejau, kad kailiukas issimina, ir poto ten lieka daug vietos.. tai nesinori per daug dideliu nusipirkt.


su ecco sala ne visiems, reikia zinoti kaip juos deveti. kadangi ten goretex, tai reiksia yra membrana per visa batuka kuri nepraleidzia dregmes o is vidaus susidariusi prakaita isgarina. jeigu deti medvilnine kojine ir dar n kojiniu ir pedkelniu, tai medvilne sugeria prakaita ir laiko ji, gaunasi koja dregna ir neissigarina jis. reikia kojines su maisyta sintetika, ji turi savybe isstumti prakaita ir tada jis issigarina, kojyte sausa ir nesalta smile.gif
Atsakyti
O kokia avalyne renkates dregnam orui? Na kai buna slapias sniegas atodregis? Kai salta ir sausa geriausia su vilnos kailiuku o kai dregna?
Atsakyti
Mano pasiteisinęs variantas - žiemai dvi poros batukų - t.y. žieminukai su membrana (ar tai bartek, ar tai viking, ar tai ecco, kad būtų galima pradėt nešiot jau rudenį) ir BŪTINAI sniego batai. Turėjom pernai kamik, tai tiko ir per pliurzes, ir per šalčius didžiausius, nes tinka iki -32. Šiemet paėmiaus paįvarinimui Sorel, tinka iki -25 berods, bet Jūs man pasakykit, ar prie tokių šalčių vaiką išvis vedat į lauką schmoll.gif Tai va, sniego batai ir vėsų rudenį kaip botai puikiai tarnauja, bo balas į valias vaikai gali taškytis.
Jokių dvigubų kojinių nededų, juolab vilnoninių.
4u.gif

Tiesa, mamytės, kurios sako, kad su ecco šala, nežinau, ar naujus perkat. jei naujus, tai manau tinka aprašytas anksčiau variantas, kad kojinių per daug aunama. Dar kitas variantas - perkant per skelbimus dėvėtus, kai kuriuos mamos mėgsta skalbti batukus, o ecco skalbti negalima girdėjau. Gal tai ir daro įtaką šalčio pralaidumui.

Nors aš irgi kišu vaiką į sniegbčius, kai normaliai šalti pradeda... ax.gif kažkaip veikia mane tie magiški skičiukai "iki -32 tinka" smile.gif

Atsakyti
Oi mamytės, noriu pasidalinti savo patirtimi.
Pernai mano vaikinas turėjo Bartek žieminukus su natūraliu kailiuku. Vaikas pastoviai šaldavo kojas. Nereikėjo nė -10 laipsnių, pakakdavo ir nulio.
Šįmet nupirkau Kamik su veilokiuku viduje, rašo prie -25. Ir ką jūs galvojat, šiandien apaviau naujais batukais, kad vaikas kojų nešaltų. Grįžta vaikas iš lauko, kojos ledinės. Dabar tai tikrai darau išvadą, kad čia ne batų kaltė, o matyt sutrikus kraujotaka. Matyt bus iš manęs paveldėjęs, nes man ir su kailiniais batais pastoviai šalta. Tai kaip man tą vaiką auti? Nebent eiti į lauką ir intensyviai lakstyti, duotis kaip pasiųtusiam, kad kojos neatvėstų. unsure.gif
Atsakyti
kroshke pabandykit vilnones kojines mauti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kroshke @ 2012 10 26, 14:04)
Oi mamytės, noriu pasidalinti savo patirtimi.
Pernai mano vaikinas turėjo Bartek žieminukus su natūraliu kailiuku. Vaikas pastoviai šaldavo kojas. Nereikėjo nė -10 laipsnių, pakakdavo ir nulio.
Šįmet nupirkau Kamik su veilokiuku viduje, rašo prie -25. Ir ką jūs galvojat, šiandien apaviau naujais batukais, kad vaikas kojų nešaltų. Grįžta vaikas iš lauko, kojos ledinės. Dabar tai tikrai darau išvadą, kad čia ne batų kaltė, o matyt sutrikus kraujotaka. Matyt bus iš manęs paveldėjęs, nes man ir su kailiniais batais pastoviai šalta. Tai kaip man tą vaiką auti? Nebent eiti į lauką ir intensyviai lakstyti, duotis kaip pasiųtusiam, kad kojos neatvėstų. unsure.gif



Mums saldavo jei per didelis batas buvo, arba kai ilgai vezime ar rogese pasededavo. Vezime vis tiek dar su pledu siltai uzklodavau kojytes.
Atsakyti
Mhm , jei norit naujos avalynės tai nebrangiai nežinau ką rasite kad patiktų , ir dar neaišku kas jums yra NEBRANGU ? vienam 50lt , kitam 200lt gali būti nebrangu .
Mes turim Crocs esu patenkinta , kai labai šalta Ecco , ar Sorel kai jau daug sniego labai . Norėčiau pabandyti ir Columbia labai domina . O šiaip iš LT net nežinau , turginiai man nepatinka kažkaip visai .
Papildyta:
pvz man iš pigių tai šie atrodo visai nieko :
http://public.fotki....-/dsc-6294.html
o brangesnių tai galbūt šitie sudomintų jei ieškočiau atrodo tvirti ir kokybiški :
http://public.fotki....tai-/034sz.html

ir yra begalės kitų gerų batų kuriuos vardinau jau , dar brangesnių ir t.t.t Jau turintys savo vertę , kokybę , tada negaila ir mokėti .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Berry22: 27 spalio 2012 - 17:09